Blbec k večeři

The Dinner Game

Jeden blbec na večeru

Komedie / Drama

Francie, 1998, 80 min

Solidní komedie, která navázala na to nejlepší z tradice francouzské zlaté éry. Jacques Villeret si asi střihnul svou životní roli. Na druhou stranu jsem se přece jen nepopadal za břicho. Ale stejně všechna čest.(6.8.2006)

Po tunajších nadšených reakciách som očakával komediálnu bombu. Nestalo sa. 7-/10(22.12.2010)

Francouzi rádi vtipkují . Výhradně na cizí účet. Milují vlastní jídlo a ... cizí ženy. Konverzační lahůdka, která místy zaskočí smíchy v krku. Timing is everything.(7.5.2007)

Scénář: Francis Veber .. Jednoduché a velmi účinné! Po poslední scéně jsem se hodně dlouho "skládal" dohromady. Smíchy jsem se totiž potrhal...(20.3.2005)

Tak ten chlap pokazil všetko na čo sa len pozrel. Typický francúzsky humor, ktorý je málokedy trápny. Jednoduchý a nenásilný. Herecký výkony dvoch hlavných predstaviteľou sa mi veľmi páčili. Myslím, že ľudia ktorý sa chcú pri filme zabaviť, tak je to pre nich správna voľba!(7.6.2011)