Nezapomenutelné prázdniny

• USA The Way Way Back (více)

Sombreri

Nečekaně příjemný snímek. Při shlížení a následně i poté jsem si film užíval každou chvíli. Celková atmosféra filmu mi vyloženě sedla. A mimojiné výkon Steva Carella, který normálně hraje (pro mě) nesympatické a nudné charaktery, tak tady mě tedy překvapil. Podobně jako Sam Rockwell, jeho postavy a jejich ztvárnění se mi začíná líbit víc a víc. Je zajímavé, jak dokáže naladit podtón filmu, podobně jako u Sedmi psychopatů, kdy se člověk vyloženě těší, že se zase objeví před kamerou. ()

Mina230692

Nějak jsem nedokázala odtrhnout oči od obrazovky. Byla to krásná zábavná podívaná. Už jsem tento film viděla dvakrát. podruhé jsem si ho pustila jako kulisu při uklidu a stejně jsem skončila s hadrem v ruce sedíc na posteli a čuměla jsem na to. jak kdybych to viděla prvně. Opravdu vás to vtáhne a bavíte se u toho. ponaučení - příště si u úklidu pustím nějaký brak a ne takovou perlu, protože uklízet jeden pokoj dvě hodiny... ()

Lukkyn

Narazil jsem na tenhle snímek úplnou náhodou a vůbec nelituji. Duncan je klasický vocas co se bojí na ženskou jen promluvit žije s matkou , která se stará víc o otčína nežli o něj. Oči mu otevře pracovník aquaparku Sam Rockwell , který se do role vžil a táhne tenhle film k vyššímu hodnocení. Ani konec nezklamal nebyl to klasický happyend jako jsme u těhle filmů zvyklý. Výsledkem je pohodový snímek ve kterém se může poznat hodně lidí z Vašeho okolí. ()

(fun)tomas

Začnem od konca. Ten mi pripadal vcelku smutný aj napriek tomu, že tvorcovia zamýšľali relatívny happy end. Celý film sa tváril ako začiatok skvelého života, ktorý bude pokračovať až všetci zúčastnení nepomrú, no vykľulo sa z toho jedno edukatívne leto v živote zakríknutého neasertívneho chalana. Way way back je dramedy, ktorá je miestami vtipná a miestami vcelku smutná, no žiadny prechod medzi týmito dvoma extremámi sa nekoná. Čo musím pochváliť, to sú otcovské postavy. Netušil som, že Steve Carrel vie byť taký hajzel, no a Sam Rockwell je tradičke skvelý. ()

KapitanKuraz

Naozaj nemam rad letne teenagerske komedie, ale toto som pozeral cele a je to super. Dal som isto vela, ale jednu naviac za Sama Rockwella. ()

JITY

Steve Carell vo filme stvárnil negatívnu postavu, čo sa mi nejako nevidelo. Vždy väčšinou hraje sympaťaka alebo poslušného manžela....No tu presný opak. Typické prázdniny, kde sa to začína nudou ale potom sa niečo zlomí a sú nezabudnuteľné. Fakt film na úrovni, taka pohoda pri sledovaní. Herci fantastickí.... ()

baron156

Příjemná letní komedie s normálním dějem, příjemnými herci a humorem. Příběh je opravdu ze života. Nevlastní otec hlavního hrdiny mi příjde docela divnej. Bylo tu již řečeno, že film vás naladí na tu relaxovou pohodu a opravdu je to tak. ()

Bedro

Za 5 minút mi liezli na nervy úplne vsetci, a keď sa po polhodine pridal aj ten pracovník aqua parku, vypol som to. Otras. ()

ProchySBK

Tohle je hodně fajn, protože to je americký a co je americký je dobrý :). Ne fakt, Rockwell tahne celej film a škoda že ho tam nebylo ještě víc .). AnnaSophia je moje oblíbenkyně, takže super. Těžko říct co odlišuje tenhle film od ostatních. Možná má všechno co rodinný film má mít, ale přitom se moc nesnaží to do vás vtlouct. Pokud si chcete zvednout náladu, jděte do toho. Tleskam! Jo a ani jsem se nenasral, když to mělo ten super americkej konec. A taky umim předjet na tobogánu, chachaři! :D ()

Cochtan85

V celku povedený, milý, nenásilný a s dobrým hereckým obsazením. Tak bych asi prvními slovy charakterizoval tento film, který sice popisuje téma, které již bylo mnohokrát použito, ale nyní s opravdu velkou lehkostí. Velmi krásná AnnaSophie Robb je příjemným zpestřením a film působí velmi pozitivně.Dokáže zajisté vykouzlit nenucený úsměv. Doporučuji ke shlédnutí, neboť v jednoduchosti je krása. ()

JAzzeURo

Pohodový film o hledání sama sebe. I když místy příliš klišovité a velmi předvídatelné. Ale to se u tohoto žánru toleruje. ()

Fanisss

No tak nevím, zdali to bylo způsobeno dabingem nebo mojí únavou, ale film vnímám spíše jako zklamání. Je pravda, že se v 2. polovině tempo navyšuje, příběh vyvíjí a postavy profilují, ale ta první část byla poměrně nudná a drhnoucí. Dokonce jsem chvilkama nemohl uvěřit, že se na film ještě dívám. Přišlo mi to umělé, špatně zahrané i napsané. Dialogy prázdné a samoúčelné. S nástupem Sama Rockwella získal film šmrnc, vtip a hlavně smysl. Na více než ** se ale zejména kvůli prvním 40 minutám nedostal... P.S. Duncanova proměna po jednom "povedeném" tanečku mi přišla směšná (nikoliv vtipná). ()

Googooplexer

Keby som mal mať šéfa Rockwella, tiež chcem robiť v akvaparku. Škoda len Toni Collette, že už necvalduje ako kedysi a je z nej už pekných pár rokov pani Holyud 20 kilo. ()