Nezapomenutelné prázdniny

• USA The Way Way Back (více)

PlysovyMacko

Pohodovy, letný film o chlapcovi, ktorý trávi prázdniny v miestnom aquaparku, nájde si priateľov, lebo jeho vlastná rodina o neho nemá veľký záujem. Steve Carell hra nesympatickeho debila, ale Sama Rockwella by som chcela mať za kamoša. Film velmi zahreje pri srdci. ()

Rapaport

Moc příjemný film o těžkém dospívání v nesourodé rodině. Hlavní hrdina filmu je introvert a nesmělý kluk, kterému jeho otčím dává pohrdavě najevo, že je bábovka. Pak se ale setká s pohodovým a bezprostředním plavčíkem, který mu ukáže, že stačí být sám sebou, ať se děje co se děje.  Herecké výkony jsou báječné. Sam Rockwell je parádně pohodový a Steve Carell je na ránu pěstí.  Opravu pohodový letní film. ()

dudo24

Trochu pomalý rozbeh ale akonáhle sa objaví Rockwell tak to smeruje exponenciálne hore. Škoda, že sa dej nesústredil viac na akvapark a menej na rodinu. Len asi by to bolo na úkor oboznámenia diváka s introvertnou povahou Duncana. Sympatický, oddychový film. ()

mArtinko5MB

Jednoducha dejova linia, zobrazena pre mna velmi putavym sposobom. Velmi dobre som sa mohol ciastocne vzit do pozicie utiahnutejsej postavy filmu. Mozno to bolo trosku americky ponate, na mna to vsak zabralo a k filmu nemam fakt ziadne vyhrady. Vsimol som si, ze Rockwellov vykon hodnotilo viac uzivatelov pozitivne, pridavam sa k nim. 85% ()

yatan

tento filmik ma srdiecko..vacsie nez by ste cakali..fantasticka Allison Janney..potencionalna ticha nominacia..8/10 ()

lulu37

Nezabudnuteľné prázdniny určite pre mňa zostanú nezabudnuteľným filmom. Dostali sa mi pod kožu nenápadne a pomaličky až som prišla k záveru, že je to pre mňa prekvapenie roka. Málokedy sa mi stane, že si pozriem niečo dvakrát po sebe s takou chuťou a nenudím sa ani minútu. Okrem Steva Charella mi prirástli k srdcu všetci a je mi sympatické, že do hlavných aj vedľajších úloh obsadili herečky, ktoré nie sú dokonalé. ()

Jassatko

Je to celkem hezke, ale rozcili me, ze cim vetsi je clovek chudak a hlupak, tim vetsi sanci ma zbalit super kocku a zazit super prazdniny, jak k tomu prijdou ty, co jdou tomu stesticku trochu naproti a ono na ne se.. ()

Crybaby

Pútavo spracovaný príbeh ktorý by sa hodil ako predloha na seriál. Výborné postavy zahrané skvelými hercami bo bohužiaľ že to bolo tak krátke. Na film podobný tomuto som čakal už veľmi dlho, konečne som si mohol povedať že ten čas toho filmu bol využitý naplno a bolo mi ľúto že sa skončil. Každopádne Duncan a Owen bude pre mňa ešte na veľmi dlhú dobu jedna z najlepších filmových dvojíc aké som kedy videl. ()

seban123

Pohodová komedie o mladém "zoufalém" klukovi, který je nešťastný ze vztahu své matky, její přítel je arogantní a nemá ho rád. Děj se odehrává v malém městečku u moře. Duncan je znuděný životem a tak si jednoho dne vyrazí do města, kde potká údržbáře akvaparku, seznámí se a začne pracovat pro zábavní park. Je to pro něj jediné místo, kde se cítí šťastný, tento film nádherně vystihuje hlavního hrdinu a jeho trable. Doporučuji :) 3/5 ()

DonBraso

Parádní letní pohodička,která je postupem času hlavně v aquaparku se skvělým Rockwellem.Osobně by mě nevadilo i delší stopáž,nějak jsem si to užíval a budu muset někoho zkusit předjet na tobogánu,to je jasná.Dojemné chvilky,zajímavý slaďák a žádný kravský vtipy,tady se hraje na rodinný prima oddech. ()

pafka

Nemuzu si pomoct, ale kdyby tam nebyl Sam Rockwell, dost by film ztratil. Jinak zadna velka slava to ovsem neni, par zabavnych hlasek, ale jinak by se z toho dalo vycucat daleko vic. Zadny prusvih, ale jen takovy prumer. ()

maraHCV

Komedie?Drama?To je snad žert ne?!Nudný a příběh postrádající film při kterém se nemůžete dočkat až skončí... ()