Nezapomenutelné prázdniny

• USA The Way Way Back (více)

MartinNDL

Naprostá a zbytečně utančená tuctovka pro rodiny a osamělé děti, kterou ale velmi zachraňují Carell, Rockwell a líbezňoučký kukuč AnnaSophie Robbový. Amanda Peet by i po čtyřicítce utáhla kdejaký pornofilm nesnímaný HD zblízka. Zde hlavní plakát je mimochodem velmi matoucí a hlavní postava je místy hóóódně otravná svoji extrémní nesmělostí, morální poselství pak známe z libovolné epizody Kroku za krokem. Co je ale sympatický (trochu paradoxně, přesto bez ironie) je obsazení komparzistek v aquaparku. Tvůrci nenacpali film obyčejně neuvěřitelným množstvím sexy kostiček, ale i přímo a poměrně dlouze obdivovaná prdelka má na druhé straně těla slušnou vaničku z tuku, jinde zase taneční kreace doprovází masitá stehýnka teen fanynky, prostě uvěřitelnost je v tomhle poměrně slušná. ()

Lischai

Mám rád coming of age filmy, takže mě berte s rezervou, ale tohle mě moc potěšilo. Obvyklý koktejl nostalgie-humor-deprese, jak ho znáte z Perks of Being a Wallflower nebo Spectacular Now, je hodně lehký na depresi a hodně silný na humoru, což z tohohle filmu dělá příjemné vpodstatě pozitivní pokoukání. Víc takových! ()

Martin741

Proste taka letna pohoda, dialogy normalne, nic extra, Sama Dobruskalu /Green Mile/ velmi nemusim, ale hral to na urovni, prostredie filmu krasne. 80 % ()

William_

Film na který jsem narazil čistou náhodou a náramně jsem si ho užil. Příjemný, někdy i dojemný, pěkně natočený a dobře zahraný snímek, který uteče jak voda. Před létem sedne jak prdel na hrnec. Za zmínku stojí hlavně Sam Rockwell, který si celý film krade pro sebe a je radost ho sledovat, jak moc má vše v pi*i. ()

BarryLyndon

Hodně "goodfeel" záležitost. Po vlažných reakcích jsem k tomu přistupoval rozpačitě a uplně zbytečně, ten film je totiž pecka. Jasně, ne taková jako hvězdy v hipster subžánru (Láska a jiné pohromy apod.), ale pořád se mi na to koukalo strašně hezky. Carrell mne celkem překvapil svojí rolí nesympatickýho hajzla, AnnaSophia Robb mi přišla vyloženě hnusná a celkově tam ta její postava byla silně navíc (Tohle se pubertě nepovedlo nebo maskérům?), kdo byl ale naprosto boží byl Sam Rockwell, ten předváděl největší kanonádu hlášek od sluhy Nilese v Chůvě k pohledání a celkově mne velmi bavily scény ve vodním parku, ty jsem si vyloženě užíval. 8/10 ()

Nach

Tak musím přiznat, že mám pro tyto filmy celkem slabost. Nezapomenutelné prázdniny mají navíc ten správný typ humoru, který celou tu dramatickou složku příjemně vyváží. Říkejte si co chcete, ale pokud bych chtěl vidět kvalitní rodinné drama u kterého bych se i upřímně zasmál, jedním z filmů, po kterém bych sáhl, by byl právě i The Way Way Back. 75% ()

Mefistofelle

Hehe, k tomuhle filmu jsem přišla naprostým omylem. Chtěla jsem stáhnout The Way Back a jaksi jsem si nevšimla, že název torrentu je trošičku jiný :D. Silly me... Ale tak co, říkala jsem si, nechce se mi už čekat až si stáhnu ten pravý film a když už to mám, kouknu se na to, poněvadž to má na ČSFD docela dobré hodnocení. A tento nenápadný film mě velmi mile překvapil. Z filmu se totiž vyklubala hezká letní komedie o poněkud introvertním klukovi. kterému se nudná dovolená s rodinou mění na nejlepší léto jeho života. A rozhodně to není nic pubertálně pitomého. Nikde se netlačí na pilu, žádný křečovitý humor-za-každou-cenu zde nenajdete. Pouze běžné lidské radosti i starosti podané místy vážně a rozhodně velmi reálně, takže nebýt scén z akvaparku, které z tohoto filmu dělají komedii, mohlo by se dost dobře jednat o rodinné drama. Funugje to v obou zmíněných rovinách. A Rockwell hraje svoji postavu tak, že rozhodně chcete, aby ten chlápek z akvaparku byl váš kámoš. Já jsem se opravdu bavila, skoro celý film jsem měla úsměv na tváří a jsem tedy moc ráda, že neumím pořádně číst a stahuju nesprávné torrenty :). ()

Rodriguez odpad!

Na tyhle nezapomenutelné prázdniny bych radši zapomněl, protože bych se musel pozvracet doma u bazénu! Film, který mě nechytne ani po dvaceti minutách je pro mě ztracený... 0% ()

Streeper

Postava, kterou ztvárnil Sam Rockwell je úžasná a moc sympatická. Líbilo se mi, že si pod svá křídla vzal samotářského a stydlivého Duncana, který díky němu poznal úplně nový svět a dokázal se mimo svůj domov více odvázat a být statečnější. Překvapilo mě, že Steve Carell zde ztvárnil toho záporáka, bylo zvláštní sledovat jak si Sam a Steve vlastně vyměnili postavy, ale překvapivě to fungovalo. Jen škoda, že většina filmu byla tak nesnesitelně utahaná a nudná. ()

wohna

Jedno veliké překvapení. Pomalý rozjezd, ale čím víc minut ubíhá, tím víc vás to vtáhne, tím víc vás to baví, tím víc si to užíváte. Silná herecká ústřední dvojice v podání Liama Jamese a Sama Rockwella, který doslova strhává všechnu pozornost na sebe. Jemu ta role opravdu sedla. Poklona režisérům a scénáristům, takže vlastně jen dvěma lidem. Každopádně si myslím, že film nikoho nenaštve, ale rozhodně hodně lidí překvapí. Ruku na srdce. Jak jste se dostali na stránku k tomuhle filmu? Věděli jste o něm, nebo jste jen omylem zabloudili a dali tomu šanci? :) ()

nithiel

Příjemný film s hezkým poselstvím a výborným Samem Rockwellem, jen se obávám, že ve skutečném světě se ze zakřiknutých introvertů za měsíc králové večírku nestávají, ať už mají vzor sebelepší. ()

C0r0ner

Veskrze průměrný film, který nemá příliš ambicí, ale který nad průměr vytahují dvě věci. Pohodová atmosféra prosluněného letoviska, která jednoznačně zvedne koutky každému a neskutečně hláškující Rockwell, který mě svými kecy spolehlivě bavil po celou dobu. Strašná škoda je, že nedostal víc prostoru. 70% ()

necisty

Lidi sakra! Nebo ty týpku, co sem hážeš žánry, proč dáváš komedii na první místo?! Jako párkrát jsem se zasmál, ale když čekám nějaký srandy kopec a přijde tohle, tak je to docela průser, víš?! Sam je fakt borec a protipól Liam to jen potvrzuje. ... Enšpígl, Malarkey, larelay ()

Juto

Dobrý film o dospievajúcom chlapcovi, ktorý sa vyrovnáva s bolesťou a sklamaním z vyrastania v ťažko rozbitej rodine. Komédia je sama o sebe ťažká, ale komédia, ktorá rezonuje, je skutočne vzácna. 7/10 ()

campix

Pohodový feel-good snímek s příjemným obsazením, který ale vyšumí tak nějak do ztracena. Přesně ten typ filmu, který je ideální mít puštěný jako nějaký podkres při jiné činnosti. Všechno běží podle zajetého plánu a vypíchnout se tak dají jenom velká herecká jména, která si tento pohodový film viditelně užívala. Jako Steve Carell nebo Sam Rockwell. Škoda, že hlavní herec nijak nezaujal. ()

laik_60

jaaa neviem co na tom filme tolko bolo, ze dosiahol nad 70 %. Ovplyvnený názormi niektorých, čo sledujem som sa dostal k tomuto filmu a dosť som sa naň tesil, priznávam čakal som viac , neoslovila ma ani atmosféra ani ošúchaná téma , emma má pravdu nebyť Rockwela ani to nedopozerám, ťahal to celé on. ()

filmharmony

...nerozumím... jednoduchá nedůvtipná a povrchní ukázka amerického patetismu a hloupé hry na správňáky... proč musí mít většina filmu ambici, kterou neumí proměnit... ach jo... ()

angel74

Nelehké období dospívání čtrnáctiletého Duncana výrazně zhoršuje namachrovaný a sebestředný přítel jeho matky. Duncan se čím dál více izoluje od ostatních, když mu náhle skříží cestu Owen. A začnou se dít věci! Naprosto úžasný Sam Rockwell v roli svérázného a zároveň velmi přátelského správce vodního parku zvedá moje hodnocení z průměrných tří na čtyři hvězdičky. (70%) ()