Jak vycvičit draky (TV seriál)

Dragons: Riders of Berk

Dragons

Dragons: Defenders of Berk

Dragons: Race to the Edge

Ako si vycvičiť drakov

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2012, 79x22 min

Pilotní dvoudíl jsem pouštěl s očekáváním a obavou. HTTYD je asi nejkrásnější animák, jaký jsem kdy viděl, a to především díky krásným animacím s živou mimikou, skvělé hudbě Johna Powella, jednoduše krásnému příběhu a taky hlasům, které postavy nemluvily. Měl jsem strach, že když bude něco z toho chybět, nebude to ono. Animace jsou, jako byly, byť ubylo detailů, podobně Bezzubka nemá mimiku tak intenzivní a vtipnou; hudba je postavená na Powellowě soundtracku, takže fajn; příběh je velká neznámá, zatím mu chybí silný moment (něco kouzelného seznamování se Škyťáka s Bezzubkou se asi opakovat nebude); a ohledně namluvení, Škyťák a Astrid mají stejný hlas, ale většina ostatních se nezachovala, ale dá se na to zvyknout. Po 3 dílech zatím celkem spokojenost. Na film to nemá, ale sem tam se zasměju. Něco mezi 3–4* (neznat film, tak 4*).(28.8.2012)

Animačka není logicky doladěná... protože by to bylo sakra drahý. Tedy doladit tu animačku je na Amimácích to nejdražší na celé práci. :) Nic méně, to této seriálové formě známého slavného snímku od továrny na sny.. na kvalitě rozhodně neubírá. Mě to bavilo.. nový příběh, nové postavy, akční a humorný spád... Co na tom že hlavním hrdinou uř zde není jen Bezzubka a jeho Ocas... :D(30.9.2015)

Zatial do E03: Na Cartoon Network az sokujuco dobra animacia i prepracovanost pribehov. Maju viac logiky nez mnohe kinohity.(22.8.2012)

no zatiaľ som troška na pochybách, neviem či takýto druh seriálu má až taký význam, na údernosť kino filmu to hľadí len zďaleka + animačne to nie je až tak doladené(27.9.2012)

Je to povedené rozšíření filmu. Myslím, že díky tomu, že zůstala pěkná animace, hudba i zápletka (soužití lidí a draků) se dá říct, že seriál nakročuje dobrým směrem;-) Váhal jsem se mezi 3 a 4. Po dlouhém rozhodování, zprůměrování a zaokrouhlení jednoznačně vyhrála 4. A navíc by mohlo být fajn, mít za domácího mazlíčka draka :-)(1.12.2012)