Jak vycvičit draky (TV seriál)

Dragons: Riders of Berk

Dragons

Dragons: Defenders of Berk

Dragons: Race to the Edge

Ako si vycvičiť drakov

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2012, 79x22 min

Draci se vrací a pořád jsou neskutečně roztomilí. A to by tak nějak stačilo, ne? Možná je to jenom nastavovaná kaše, ale mnohem, MNOHEM příjemější kaše, než jsou různé Shreckované svatodušní svátky, nebo silvestry s karate koalou, je to jeden z mála současných seriálů pro děti, který je zaměřený na děti trošku starší, ze kterých nedělá idioty a má stopáž, která dovoluje natočit něco, co má alespoň příběh a není jen slepencem pár skečů, jestli má něco šanci stát novou Rychlou Rotou, nebo Kačery z Kačerova, tak tohle a Banda tučnáků zběhlých z Madagaskaru. Děje jsou sympaticky výchovné, ale ne tak aby se sami zkarikovali a animace je pořád dobrá a vypadá téměř stejně jako ve filmu, na pár chybějících pixelů kašle komoň. Během psaní tohoto komentáře nebylo ublíženo žádnému draku.(30.5.2014)

Milý doplněk okouzlujícího dračího světa, jemuž paradoxně nejvíce škodí absence hlavní dějové linky.(6.9.2013)

no zatiaľ som troška na pochybách, neviem či takýto druh seriálu má až taký význam, na údernosť kino filmu to hľadí len zďaleka + animačne to nie je až tak doladené(27.9.2012)

Pro fandy Jak vycvičit draka je tu seriál, který rozvíjí příběhy draků a jejich hrdinů. Animace se drží předlohy, hudba to samé a hlasy také. Příjemná oddychovka!(5.11.2012)

Hodně jsem se na tento seriál těšil, ale viděl jsem dva díly a stačilo. Zklamání a to především kvůli nedomazlené animaci. (A to ani nemluvě o geniálním filmovém soundtracku, který se úplně vytratil) Celkově o ničem...(30.10.2012)