poster

Jak vycvičit draky (TV seriál)

 • USA

  Dragons: Riders of Berk

 • USA

  Dragons

 • USA

  Dragons: Defenders of Berk

 • USA

  Dragons: Race to the Edge

 • Slovensko

  Ako si vycvičiť drakov

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2012, 79x22 min

 • Tom_Lachtan
  ****

  Draci se vrací a pořád jsou neskutečně roztomilí. A to by tak nějak stačilo, ne? Možná je to jenom nastavovaná kaše, ale mnohem, MNOHEM příjemější kaše, než jsou různé Shreckované svatodušní svátky, nebo silvestry s karate koalou, je to jeden z mála současných seriálů pro děti, který je zaměřený na děti trošku starší, ze kterých nedělá idioty a má stopáž, která dovoluje natočit něco, co má alespoň příběh a není jen slepencem pár skečů, jestli má něco šanci stát novou Rychlou Rotou, nebo Kačery z Kačerova, tak tohle a Banda tučnáků zběhlých z Madagaskaru. Děje jsou sympaticky výchovné, ale ne tak aby se sami zkarikovali a animace je pořád dobrá a vypadá téměř stejně jako ve filmu, na pár chybějících pixelů kašle komoň. Během psaní tohoto komentáře nebylo ublíženo žádnému draku.(30.5.2014)

 • slayerrrr
  ***

  Milý doplněk okouzlujícího dračího světa, jemuž paradoxně nejvíce škodí absence hlavní dějové linky.(6.9.2013)

 • adam9
  *****

  Dokonalé navázání na jeden z nejlepších animáků, co jsem kdy viděl. Rozšíření vikingsko-dračího světa a nápaditost příběhů se povedla tvůrcům bravurně. Nemohu si pomoct, ale na mě Dragoni z Berku působí i přes míření na dětské publikum dospěle. Prolínání odlišných epizod a zejména těch temnějších jsou toho důkazem. Všem těm pozitivům pak dává korunu správně je*nutá dvojčata Ruffnut a Tuffnut + skvělý dabing Marka Hammila ve ztvárnění zrádného Alvina.(14.5.2014)

 • Tyny
  *****

  Miluji ty seriály u kterých můžu strávit celý den a ani si toho nevšimnu a toto je přesný příklad. Jen tak ze zvědavosti jsem si před nějakou dobou shlédla jednu epizodu Dragons: Riders of Berk s tím, že to bude nějaká neoriginální "nastavovačka" filmu Jak vycvičit draka. Spletla jsem se. Byla jsem velmi mile překvapena, jak úvodní scénkou, tak celým příběhem seriálu, který mně opravdu uchvátil. Příjemný děj a postavičky, hlavně teda draci, kteří jsou skvěle zpracovaní a roztomilí. Někdo měl velmi bujnou fantazii :-).(2.11.2013)

 • Kryton
  ****

  Pro fandy Jak vycvičit draka je tu seriál, který rozvíjí příběhy draků a jejich hrdinů. Animace se drží předlohy, hudba to samé a hlasy také. Příjemná oddychovka!(5.11.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace