poster

Jak vycvičit draky (TV seriál)

 • USA

  Dragons: Riders of Berk

 • USA

  Dragons

 • USA

  Dragons: Defenders of Berk

 • USA

  Dragons: Race to the Edge

 • Slovensko

  Ako si vycvičiť drakov

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2012, 79x22 min

 • slayerrrr
  ***

  Milý doplněk okouzlujícího dračího světa, jemuž paradoxně nejvíce škodí absence hlavní dějové linky.(6.9.2013)

 • danik005
  ***

  Hodně jsem se na tento seriál těšil, ale viděl jsem dva díly a stačilo. Zklamání a to především kvůli nedomazlené animaci. (A to ani nemluvě o geniálním filmovém soundtracku, který se úplně vytratil) Celkově o ničem...(30.10.2012)

 • vander19
  *****

  Ako vycvičiť draka či už prvý alebo druhý diel je naprosto suverénne najlepší animák od dôb Shreka a Doby Ľadovej. Nespievajú tu, je to vtipné a ja mám draky strašne rád. Dá sa povedať jediná tvorba, ktorá ma na poli animovaných fakt baví a teším sa na sledovanie. Ale do nedele som ani nemal páru, že existuje aj seriál. Okamžite som si ho zadovážil a začal sledovať. Skeptické očakávanie vystriedalo nadšenie. Je to príjemné, zábavné, o drakoch, ideálne načasované na 20 minút. Divákovi seriál detailnejšie zobrazí to, čo si proste medzi prvým a druhým dielom musel len domyslieť. Oddychovka jak hovado.(17.2.2015)

 • adam9
  *****

  Dokonalé navázání na jeden z nejlepších animáků, co jsem kdy viděl. Rozšíření vikingsko-dračího světa a nápaditost příběhů se povedla tvůrcům bravurně. Nemohu si pomoct, ale na mě Dragoni z Berku působí i přes míření na dětské publikum dospěle. Prolínání odlišných epizod a zejména těch temnějších jsou toho důkazem. Všem těm pozitivům pak dává korunu správně je*nutá dvojčata Ruffnut a Tuffnut + skvělý dabing Marka Hammila ve ztvárnění zrádného Alvina.(14.5.2014)

 • Tyny
  *****

  Miluji ty seriály u kterých můžu strávit celý den a ani si toho nevšimnu a toto je přesný příklad. Jen tak ze zvědavosti jsem si před nějakou dobou shlédla jednu epizodu Dragons: Riders of Berk s tím, že to bude nějaká neoriginální "nastavovačka" filmu Jak vycvičit draka. Spletla jsem se. Byla jsem velmi mile překvapena, jak úvodní scénkou, tak celým příběhem seriálu, který mně opravdu uchvátil. Příjemný děj a postavičky, hlavně teda draci, kteří jsou skvěle zpracovaní a roztomilí. Někdo měl velmi bujnou fantazii :-).(2.11.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace