Není to ještě ani rok, co měli svatbu jako z pohádky - a už se objevily první problémy. Přitom se zdálo, že jsou spolu Nat (Rose Byrne) a Josh (Rafe Spall), navzdory naprosto rozdílným povahám, skutečně šťastní. Rodina a přátelé si ale nikdy nemysleli, že jim to vydrží dlouho, a s blížícím se výročím svatby se zdá, že měli pravdu. Objevuje se totiž pokušení v podobě Joshovy bývalé přítelkyně Chloe (Anna Faris) a Natina nového, atraktivního amerického klienta Guye (Simon Baker). Ani jeden z manželů ovšem nechce být tím prvním, kdo to vzdá... (oficiální text distributora)

hanagi

Pokus o takovou romantickou komedii naruby se moc nepovedl. Většina komických scén se protáhla do trapnosti a konec mě vysloveně rozladil. ()

Mishqo

Nič moc, to je síce pravda. Hlavne niektorí herci sa teda nepretrhli. Ale film ponúka veľmi triezvy pohľad na vzťahy a manželstvo ako také. A sem tam sa nejaký vtip vydaril až som sa zadusil smiechom. =D 50-60% ()

anusha

kazdy si uz zvykol na absolutne nerealne dejove linie a vyvrcholenia romantickych komedii no toto ma priam nastvalo ...nielen koniec ale aj spravie postav aa absolutne otravna anna faris ktora aj v slusnom prevedeni posobi ako slapka .. +velmi malo vtipnych scen na komediu. idem si dat nanuk ()

zdenny

Já vlastně ani nevím, proč jsem hodnotil třemi hvězdami. Asi to nebylo až tak špatné. Vlastně jo, už si vzpomínám, v některých momentech jsem se fakt dobře zasmál. Hlavně u toho pitomce, co byl kámošem hlavního hrdiny, který měl především v úvodu (na svatbě) dost dobré výstupy. Film byl celkem vulgární. V kontextu s jistou uhlazeností ale tato vulgárnost působila celkem vhodně. ()

P1tr

Netradiční romantická komedie, která se mnohdy vydává nečekaným směrem a už samotná premisa o nevhodných partnerech je celkem osvěžující. Co na filmu ale funguje nejlépe je jeho humor, který mě u televize mnohokrát rozesmál nahlas, což se mi už dlouho v takové míře nestalo. Nejedná se o žádný sofistikovaný, ani originální humor, ale vtipy přicházejí se zdánlivě jednoduchými nápady, které jsou následně rozpracovány a vyždímány do poslední kapky. Dávám tomu čtyři hvězdy. ()

Angus

Nejhůře končící film, co jsem kdy viděl! Díky toho konce ubírám půl hvězdy, nad kterou jsem celý film uvažoval. Takže 45%. ()

MareT.

A tak proc ne,ze? Presladlych momentu tam je mene nez tech vtipnych, herci hraji, Rosie je hot a konec ma netradicni happy end. Sobotni oddechovka jako delana. ()

dopita

Potenciál by zápletka filmu měla, ovšem to je to nejpozitivnější, co můžu o filmu říct. Ujde i herecký obsazení, ale jinak je to nudná slátanina s minimem humoru, plná sprosté mluvy a trapných scén. ()

Hanys_

Zhlédnuto čistě kvůli Rose Byrne, a jelikož jsem čekal spíš odpadovou záležitost, tak můžu v klidu říct, že to nebylo úplně špatné. Marchant každopádně na facku v každé scéně a závěr víceméně dost originální. 4.5/10 ()

Teabag

Kdyby v tom nehrála Rose Byrne, tak by asi ani nemělo cenu na to koukat... SPOILER: Na druhou stranu, kolik je takových romantických filmů, které vykreslují rozvod jako happy end? To je docela plus :-) ()

Asmodin

"Romantická komedie", kde se střídají trapné scény s pár opravdu vtipnými (vážně byly jenom 2 vtipné scény: komentáře Chloe v trojce a výstupy úderné Naomi). K romantice se dostanete až v závěru filmu, kdy vám scénáristi vyplní přání a krásný Simon Baker odchází s Rose Byrne a Anna Faris dopadne nejhůř - zbyde na ní jen hulvát. Chudák Rafe Spall musel hrát takového idiota :( ()

lucijelucije

Možná bych ani tři hvězdy nedávala, je to hodně utažené za vlasy, a děj vás taky zrovna moc nepřekvapí, protože už od první třetiny víte, jak příběh skončí.. Ovšem přiznám se, že herci ve snímku I Give It a Year mi byli sympatičtí a některé scény mě i rozesmály, takže taková ta neuváženě lehkovážná trojka. ()

vander19

Romantické komédie poslednej doby mi prišli už dosť hnusné a nudné, ale nakoniec ma moje "JA" presvedčilo spustiť si tento film. Čakal som tú klasickú šablónu podľa ktorej sa tieto firmy vyrábajú už roky. Lenže čo čert nechcel ono to bolo trošku úplne inak. Scenárista a režisér Mazer vlastne film skombinoval z dvoch podobných, ale tak odlišných žánrov. Vybral tie lepšie prvky z klasických presladených príbehov a pridal ku tomu hrsť vulgárnosti, bizarnosti a takého tvrdého životného uhľa pohľadu, ktorý sa skôr vyskytuje v iných komédiach. Z tohto mixu vznikla v celku zábavná oddychovka, pri ktorej som sa aj dosť nasmial. ()

Tomyfrok

Nikdy se nestalo, že bych litoval za vstupné v kině, protože i špatný film mi může něco dát, a ani zde tomu není jinak. Nicméně můžu ušetřit Vaše peníze, a proto si neodpustím komentář. Nebo jinak, tvůrci týhle zpackaniny si za ni zaplaceno rozhodně nezaslouží. Dávám tomu rok si v jistém směru hraje na poněkud nestandardní romantickou komedii, ale nestandardní je pouze v některých scénách "trochu naruby" zpracováním a míře nevtipnosti. Hned po filmu jsem si říkal, že ubrat polovinu gagů a tu druhou o půl zkrátit, by filmu asi prospělo nejvíc, ale dnes ráno vím, že by to nezachránila ani jedna ze skvělých hlášek Bruce Willise, protože v tomhle filmu je špatně snad úplně všechno. Doprovod vedle mě hlasitě vzdychal a ono "ch-jo" rozhodně nebylo vzrušením. U uhekané scény švédské trojky mi pak bylo trapně už i za chudáky herce (ale oni za to alespoň dostali zaplaceno). Postavy jsou absolutně nevyprofilované, nejlíp nejspíš asi opravdu působí tahák Simon Baker. Rose Byrne je klasicky roztomilá, ale často přehrává a ani záběr v prádle to tentokrát nezachrání. Zbytek nuda. Usmál jsem se pouze jednou a pak ještě dvakrát, ale to jsem si už v hlavě přehrával úplně jiné věci. Škoda, že dnešní komedie postrádají byť jen ždibec inteligence, jsou to jen konzumní produkty hloupého a nevkusného humoru. (20 %) ()