Návrat blbýho a blbějšího

• USA Dumb and Dumber To (více)

Uběhlo přesně 20 let od chvíle, kdy jsme Lloyda s Harrym opustili, a změnilo se toho opravdu hodně – s výjimkou jejich tuposti. Když se Harry, který nutně potřebuje novou ledvinu, dozví, že kdesi, neznámo kde, žije jeho dcera, musí Lloyda probrat z „kómatu", ve kterém se nachází od chvíle, co ho Mary odmítla, a vydat se na cestu, aby svou dceru požádal o pomoc. Křížem krážem celou Amerikou v těch nejbizarnějších dopravních prostředcích je jejich cesta zavádí do ústavu pro duševně nemocné – kam nepochybně patří – i na setkání těch nejinteligentnějších lidí světa. Tedy – původně... (Falcon)

zdeny99

Jim Carrey a Jeff Daniels zestárli, o to si ještě více užívají blbého a blbějšího. Ty jejich kecy a excesy, ty jsou parádní a oni jsou dokonalí. Parádní crazy komedie. [12916. hodnocení, 584. komentář, 57%] ()

Chundys

Neni to jednička a ze začátku jsem i myslel, že to vypnu, jenže pak se něco stalo a humor najednou byl humorem a já se fakt válel u několika vtipů i scén a opět dokonalé mimiky Carreyho na zemi! Takže téměř prvotřídní práce, ale za začátek a pár vtipů, tu jednu hvězdu srážím. A fakt jsem se tlemil při tahu loterie :D kruciiii byl jsem tak blízko, správný čísla ale ve špatnym pořadí :D :D :D ()

Poupe

Jednička byla super, dvojka byla strašná a trojka? Bomba! Bála jsem se jaké to bude po takové době, Lloyd a Harry opět na scéně a byla jsem mile překvapena. Dlouho jsem se nesmála u žádné komedie tak moc jako u této. Ano, některé věci se dají předvídat, ale celkový dojem je fakt super. Myslím, že i na hlášky byl film dobře udělaný a prostě Carry a jeho grimasy opět nezklamaly. Náramně jsem se bavila a myslím si, že tohle byl nejlepší ze všech třech filmů Blbý a blbější. Jen prosím - už žádný další, ať to zůstane takhle skvěle zakončené! ()

owwidius

Je to uplna blbost, ale mrte zabavna :) Boli sceny, kde som sa musel nahlas smiat. Obaja vyzeraju do tvare teda riadne starsie, ale na to ze to je 20 rokov po prvom dieli, tak stale mrte podobne ako v jednotke! Inak musim uznat, ze Jim Carrey je pan herec, Jeff Daniels nema pri nom sancu. [#69/2014] ()

Hapretor

Ještě trapnější než první díl. Už jen tím, že ústřední dvojice je dost stará na podobné kraviny. To nemají soudnost?! Jen pár vtipných, dá se říci "promyšlenějších" momentů. Jinak trapnost a blbost. ()

jirkis

Ve své podstatě to není tak špatné. Vlastně je to dost podobné jedničce, akorát je humor přehnanější a blbější. A taky už ohraný. Jak jinak by mohlo vypadat pokračování....A pro mě už po většinu času nevtipné. Když Carrey, tak radši sáhnu po něčem starším. Třeba po jedničce :-) ()

kobliha

V pohode znesiem jednoduchy analno-fekalny humor a ked to je originalne, z chuti sa na nom zasmejem. Ale tito dvaja pani si idu nejaku inu ligu na ktoru som asi este nedozrel. Velka nuda a rozcarovanie, Jim musi splacat asi velmi vysoku hypoteku, ked sa upise takymto srackam.. ()

figliar

Návrat Lloyda a Harryho bol pre mňa dlho očakávaný akt a pravdu povediac, ani neviem ako som bol s ním spokojný. Prvá polovica filmu bola niekedy neskutočne otravná, dialógy sa zdali byť umelé, herci amatérský. Až na dvoch hlavných aktérov má film strašne sral. Pár dobrých hlášiek, mierne pousmiatie. Druhá polovica sa ale začala rozbiehať a musím priznať, že som sa z chuti zasmial na viacerých scénkach. Hodnotiť film ako celok je teda veľmi ťažké, ale ak ho porovnám s niektorými komédiami Adama Sandlera, nieje o čom diskutovať. Tržby hovoria za seba. Pre niekoho možno zbytočný film, ja som nakoniec rád, že som si ho pozrel v pohodlí domova. ()

septic

já tyhle dva magory miloval. Původní Harry a Loyd byli moje oblíbené ztřeštěné postavičky. Co ale bylo tohle? Vtipy úplně umělé a vynucené jak nějaký přiblblý Kameňák a co je nejhorší tak většinou ty samé, co v původním filmu!! Místo toho, aby mi koutky vystřelovaly k uším, klesal mi pohled a průběžně jsem se musel odvracet, protože na něco tak stupidního se nedalo dívat. Ale abych nebyl jen ras, oproti When Harry Met Lloyd je to ještě poklad. 33% ()

BOURQUE

Pokračovanie príbehu „slávnej“ dvojici v podaní J. Carreyho a J. Danielsa. Keď som sa pozeral na ich nové dobrodružstvo, tak som fakt mal pocit, že tých uplynulých 20 rokov tu vôbec nie je vidieť. Je tu však vidieť kopu lacných humorných scén (plných klišé) a nekorektne natočený záver. Každopádne však musím uznať, že taktika na vypýtanie nového drinku ma dostalo zo stoličky. Osobné hodnotenie: 64% (**) ()

hEROic

ajaj tak tohle uz je bohuzel vic dementni nez vtipne... stale je cemu se zasmat, ale casteji je to spis na krouceni hlavou... 50% ()

Hubis_

Musím uznat,že jsem se párkrát od srdce zasmál,ale jinak zbytečné pokračování.Jinak Jim Carey a jeho humor snad nikdy neomrzí:-) ()

GMVajgl

Takové to typické cash-grab pokračování - konstrukce stejná jako jednička, změnily se pouze detaily. V podstatě je to ten samej film pro nostalgickýho fandu. ()

Toka

Tak tohle bylo fakt trapný. A to mám rád primitivní humor. Třikrát, čtyřikrát jsem se od srdce zasmál, zbytek mi přišel šíleně křečovitý. Stejně tak i to přehrávání herců v jedné ze zvlášť vypjatých finálových scén. To bylo fakt ubíjející a poslední třetinu filmu už jsem netrpělivě vyhlížel konec. Ale mělo to bezva soundtrack, tak alespoň něco. ()

Olík

Již prvotní pitvoření Harryho a Lloyda před dvaceti lety nebylo žádnou exkurzí do světa pětihvězdičkové zábavy........ale co, byli jsme mladí, nerozumní a doba svým způsobem podobným formátům přála. Uběhly dvě dekády, už není rok 1994, mně už není čtrnáct a nejsem si jistý jestli někdo touží (no někdo zřejmě ano) potom vidět držitele Zlatého glóbu jak přebaluje dalšího z laureátů. Nevím, za mne prostě NE.......tuhle dobu už zavály tuny sněhu ()

Modrá ocel vrací úder

Modrá ocel vrací úder

21.11.2014

O pokračování kultovní komedie Zoolander se mluví už pár let. Až nyní se ale začíná hýbat kupředu, což může i nemusí souviset s úspěchem Návratu blbýho a blbějšího. Jim Carrey a Jeff Daniels ovládli… (více)

Vrátí se Táta v sukni?

Vrátí se Táta v sukni?

18.04.2014

Ještě jsme ani neviděli Blbý a blbější 2 a už se začíná rýsovat další pokračování devadesátkové komediální klasiky. Tentokrát jde o one man show Robina Williamse Mrs. Doubtfire - Táta v sukni, která… (více)