Čtyři v tom (TV seriál)

Dokumentární

Česko, 2013, 18x45 min

Zajímavá sonda do života čtyř nastávajícíchh matek, jimž laktóza zatemnila mozek. Všem. Bezesporu. Zhlédnuta série 1,2 a 3.(11.2.2013)

• igi B.

HNUS, HNUS, HNUS A HNUS! Ani mi nejde přes (stydlivé) pysky V ČEM VŠEM... . . . Hehe, prý "dokumejdlo", sic! Ale jinak svatý krindy pindy, to je neuvěřitelné, co všechno lze dnes v tušašské >telekultůře< vydávat za "dokumentární" film. Jak vidno z části zdejších hodnocení a komentářů, čudlárna už pochopila (krom jiných médií - zdravím Jolku, ten přeliz před uvedením na obrazovce byl výživný!) roli čsfd a vykazuje úpornou snahu dostat zde jakoukoli srágoru co nejrychleji do >červených< - budiž to tedy kumpánům a mrdketingu pí L.K.J. a Č.T. přáno, nezmění však NIC na tom, že byla vyplozena další televizácká sračka, jak jinak než jako už mnohokráte předtím ryze účelový vývod peněz z televize v tomto případě zjevně >Lindí< služby... . . . Jeden poctivý odpad tedy za hnus pofiderně hrané "realityšou" coby kvaziodhalení >pičismu< v Čechách, v rámci žánru "dokumentární" pak další čirý odpad pro pohodlný odtok výtoku tohoto formou i obsahem odpudivého homovidea... - - - P.S. Ani se neptám na rozpočet téhle srágory a všimné jednotlivým aktérům, na velkou domů paní Lindy & spol. ani nevyjímaje. Nezbývá než si počkat, až se někdo slušný z ČT konečně pořádně nasere a odhalí celý mechanismus toků >veřejnoprávních peněz< pro vyvolené nýmandy, neschopné však normálně pracovat a tvořit. Tak pisskultůrně pochcat všechny holky i ty jejich lulany... Statkáře je mi pak docela líto. Fakt ti ty vole jeden ty prachy stály za to dělat ze sebe pro stádo takového debila? °-/.. - - - - - (Sledováno úmorně v lednu a únoru na >debilněsrádním sprostoru< , hovnocení 382., komentsrář zde po poslední episssodě naprosto znechucený jako osmadvacátý - 19.2.2013)(19.2.2013)

• liborek_

Kdy už si konečně příslušní lidé uvědomí, že reality show je formát patřící na soukromou stanici, která má produkci kulturního bahna v popisu práce, a ne do televize placené z veřejných peněz? Po hrůze jménem Navždy svoji nám ČT připravila další porci něčeho, co se prezentuje jako dokument "sledující" určitý fenomén, co je ale ve skutečnosti jen pouhým prostředkem pro generování dalších a dalších hloupých diskuzí na facebooku a jiných "sociálních" sítích. O těhotenství, porod a rodičovství tady totiž vůbec nejde! Jde jen o to, aby potenciální znuděný divák voyersky nakukoval do cizího soukromí, bavil se nad problémy jiných, a komentoval, jak ten který pár či matka dělá to či ono blbě. Podle toho je vybudována celá koncepce tohoto typu pořadu - záměrně silně kontrastní aktéři a pokud možno co nejextrémnější, co nejvíce náhledů do jejich soukromí a co nejméně odborných vsuvek. Zájemci o problematiku těhotenství tato reality show neřekne vůbec nic (je to prostě jenom "zábavná" šou, ne dokument) a samotným aktérům jsou hraběcí rady znuděných "diskutérů" k ničemu (dostanou honorář, předvedou se národu a tím to hasne). Pokud by měli nastávající matky a otcové čerpat zkušenosti a znalosti pouze z tohoto pořadu, to raději ať jako národ vyhynem. A pokud by toto měl být trend zábavných TV pořadů oblíbených mezi obecným lidem (teď 73%), tak vlastně raději taky...(12.8.2013)

Nejlepší je ta naivka, kterou zbouchnul černoušek :D(6.2.2013)

A divák s nimi. Velmi solidní projekt, který zaujme nejen dámské publikum. Tohle intenzivní nahlížení do sociálně kontrastních rodin muselo bavit. Farmářka, manažerka, rozvojová pracovnice, samoživitelka. Hezky poskládané, místy syrově natočené, sociálně zajímavé. Jen jsem si občas postesknul, že bych rád viděl i „něco dalšího“, než jen klíčové události v jejich před a poporodních životech. Povedené jako mladší bráška České televize o třech párech, které se chystají do chomoutu. Sledování trablů jiných, to je naše!!!(28.7.2013)