Pozdravy ze spermabanky

• slovenský

Pozdravy zo spermobanky

Komedie / Drama

USA, 2013, 105 min

Rozpočet $26miliónovTržby USA $25,503,465Tržby Celosvetovo $31,300,000Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ na americkú komédiu roztomilo podarené a hlavne keď ide o taký námet, ktorý by si pýtal hromadu sprostých narážok, nakoniec decentne podané, kde Vince Vaughn má úlohu ušitú na telo, kde každý vtip má čosi do seba a nestriela zbytočne od pásu, dokonca sa to obtrie aj o emócie, milé prekvapenie, film pri ktorom troška názov film zavádza /videl v kine: 70%/(11.12.2013)

// Distribútor: Buena Vista // Počet premietajúcich kín v USA: 3,036 // Otvárací Víkend v USA: $7,944,977 //(12.4.2014)

,,VŠECHNO BYLO NAJEDNOU JASNÝ. BYLO TO JAKO ZJEVENÍ. NEMŮŽU DĚLAT OTCE 533 DĚTEM. TO PROSTĚ NENÍ MOŽNÝ… ALE MŮŽU BEJT JEJICH STRÁŽNEJ ANDĚL.“… /// Davidovi se jako bumerang vrátily časy, kdy prováděl vosamělej boj s drakem a rozdával život a štěstí tam, kde to bylo potřeba. Vobíhá potomky, dělá dramatický rozhodnutí a pravda, místo smíchu, je to spíš takovej optimistickej příběh, bez fekálií a jinejch hnusů (aha,… tak to bacha, jsou tam děti!), kterej by mohl slabší otce i dojmout. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Hledám návod, jak založit fotbalovej mančaft… A tolik času jako starej Klabzuba nemám. 2.) Potřebuju důkaz, že se dá uživit rukama. /// PŘÍBĚH **** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ ne(23.4.2014)

Originální nápad a úžasný zpracování dělá z této novinky pro mne nejemocionálnější USA komedii posledních 10 let ... Naprostá bomba, která mne fakt dostala ... nádhernej film s obrovskou hloubkou a přesahem ...(8.3.2014)

Tak přece to Vince Vaughn dokázal a po dlouhých letech nezajímavých komedií (teda, já si jich pár i užil) natočil i jednu zajímavou. Dojemnou, klidnou, lidskou. Nic velkýho to není, ale má šanci se vám líbit.(13.3.2014)

Jsem křížencem El Masturbátora s El Sperminátorem, akorát jsem místo astronomického výdělku vždy musel investovat do papírových kapesníků. Jsem si tedy jist, že nejsem otcem několika stovek dětí. Spíš bych jím tedy neměl být. A možná jím jsem, ale to je jedno, protože mou šišatou hlavu nikdy nepoznají. Zkrátka nejsem zastáncem velkých rodin a raději mám svůj klid. To však neznamená, že bych se nedokázal bavit u filmu o potomcích stříkajícího Hřebce, ale na můj vkus tu zábavu příliš často rušily americké propagandistické útoky rodinných hodnot a vůči těm jsem stejně netečný jako děti k frekvenci otcova hlasu.(18.4.2014)

Trailery sľubovali tradičnú potrhlú vaughnovku, ale na moje prekvapenie sa Vince vydal po vzore Stillera alebo Carreyho a natočil si umiernený filmík, ktorý sa viac zameriava na obsahovú stránku a netlačí na pílu s prvoplánovou komédiou. Na prvý pohľad možno film vyzerá priemerne, americky a tuctovo, z dlhodobého hľadiska ide však o úprimnú, miestami priam sentimentálnu komédiu, ktorú treba čítať medzi riadkami. Vtipné momenty samozrejme nezapadajú prachom, ale všetko je to o vývine charakterov jednotlivých postáv so zameraním na Davida Wozniaka. Námet tohto remaku je pomerne svieži a zaujímavý, rozhodne však ťažký na spracovanie a veľmi ľahko mohol spľasnúť ako bublina. Nestalo sa a Scottov remake vlastného filmu sa podaril v rámci žánru veľmi dobre. 75%.(26.6.2014)

Příjemná záležitost. Avšak nejedná se tak úplně o komedii, našla bych spíše víc prvků dramatu. Čekala jsem záchvaty smíchu od začátku do konce, dostavil se pouze jeden (při skákání do vody). Jinak to bylo spíše úsměvné. A jak už tu někdo zmínil, strašně moc ráda bych viděla nějaký seriál na toto téma. Jednoduše co jeden díl, to vytáhnutí jednoho profilu dítěte a následné dohlížení na jeho život. Ten nápad se mi strašně líbil, ale dostal málo prostoru.(9.9.2014)

Závěr na mě působil už coby uslzený kousek, který dle přání amerického publika sklouzává k chlácholivému usmiřování všech se všemi, ale snést se to dá. Není to čistokrevná zábava, ale spíš úsměvná látka, která hraje i na vážnější notu. Respektive se o to pokouší. Záleží totiž na tom, zda přistoupíte na fakt, že hlavní hrdina kdysi daroval stovky dávek spermatu, z nichž se tak nějak udělalo 533 dětí. Vince Vaughn hraje pořád toho napůl losera, který prohodí pár rodinných mouder, má dluhy, zvláštní vztahy s rodinou, je nespolehlivý a ještě se do toho objeví teenageři, kteří chtějí znát identitu svého otce. A on se pochopitelně „polepší“. Vaughn je sympatický tahoun, takže i díky němu tvůrcům odpustíte osekané vedlejší linie, které tak nějak nikam nesměřují. Je to předvídatelné hadr, ale má to šanci, že u titulků nebudete hlasitě nadávat. Slabší čtyři hvězdy.(4.5.2014)

• Xmilden

Nápad poměrně osvěžující, zpracování dosti nudné. Ukázková rodinná hollywoodská klasika jako vystřižená. Divák ani na moment nemá obavy že by něco nevyšlo. Peníze pro hlavního hrdinu se najdou, takže své dluhy zaplatí. Přítelkyně jej bůhvíproč hrozně moc miluje, jeho biologické děti jej také milují. Když nad tím tak přemýšlím, tak je mě z podobného agitkového filmu až špatně a snižuji hodnocení. 45%(14.3.2014)

Kdo z nás by nechtěl rozsévat radost vždy a všude? Vince Vaughn té radosti vyprodukoval a zasel v mládí opravdu mnoho. Dokonce tolik, že je to jen stěží představitelné. A po letech se mu jeho snaha zúročuje, když zjišťuje, že z jeho poctivé ruční prácičky se narodilo 533 dětí. Pánové, kolikrát to s námi málem švihne i když se dozvíme, že je na cestě jedno dítě. Ale když má jeden tolik dětí, že to ani nejde spočítat na prstech jedné ruky, mohlo by to s ním zamávat natolik, že by byl zralý na kulku do hlavy. Ale Vince Vaughn není žádný srábek, a tak v utajení začne zasahovat svým biologickým potomkům do jejich životů. A je to sakra zajímavá podívaná. Vlastně je to jedna z těch lepších amerických komedií, které jsem měl možnost za poslední roky vidět. A originální námět tento film prostě povyšuje na film absolutně nezapomenutelný. Nic takového ještě natočeno nebylo a kdoví, jestli ještě bude. Navíc každý z osudů dětí hlavního hrdiny je zajímavý, takže film ani na okamžik nenudí a po jeho skončení jsem měl chuť zvolat "ještě, ještě, chci přídavek", a to je co říci. Možná by z toho mohl být i zajímavý seriál. Každopádně já jsem spokojený a je to za lepší čtyři hvězdy.(8.1.2017)

Jsem příjemně překvapen. Originální komedie, která mě svým nápadem zaujala a perfektně pobavila. Vince se zde ocitl ve velice netradiční situaci. Určitě bych nechtěl být na jeho místě =D(20.4.2014)

Celkom prdel. Vince Vaughn nieje môj obľúbený herec a ani môj obľúbenec, ale toto dalo sa to. Celkom fajn príbeh, slušný herci (Smulders, Robertson, Pratt, Reynor). Ale čakal som, že sa nasmejem trošku viac. No tu šliapal aj druhý žáner, ktorý tu nebol len na okrasu. 80% - 4*(29.5.2015)

Příjemná ujetinka s velmi, pro muže naprosto fatálním, vyzněním.. moc příjemné, ale dlouhé.!!(10.4.2014)

Taková normální pohodová komedie. Vince Vaughn je sympaťák a i když už se tahle jeho klasická poloha mnohým okoukává, mně jeho styl humoru furt sedne.(9.9.2014)

Čekal jsem něco jinýho. Nápad dobrý, ale nedokázalo se ho přetavit v zábavnou komedii. Film vám sice občas přecejenom vykouzlí úsměv na tváři, ale povětšinou jen budete čučet na nicneříkající záběry týpka z masny. Vaughn to už letos jednou zkoušel s Owen Wilsonem, kde jim to sedlo líp. Delivery man je pro mě důkaz, že samotný Vince celovečerák neutáhne, a to i z toho důvodu, že Cobie Smulders mu není k ruce tolik, jak by se asi po trailerech zdálo (což je ale normálka,marketing prostě ví jak lidi později zklamat)...60%...[29.12.2013_Kino Šumava_Klatovy](29.12.2013)

Tak něco takového jsem opravdu nečekal. Začátek velmi příjemná a zábavná komedie, našlo se tu i pár smutnějších scén a závěr byl zase příjemné drama. Jeden z nadprůměrných filmů poslední doby. Lepší čtyři.(2.4.2014)

Pohodovka. Žádná ujeťárna ani drama-rádobykomedie. Lehký nadprůměr. Příběh originální, toho si cením. Je tam pár tradičně americky rozjuchaných scén, patos, všivhni se mají rádi, ale i místa, kde se člověk zasměje. # [monitor, 5.1, EN sub] # příběh **** | hudba *** | humor * | akce * | napětí – | pustil bych si znovu ***(7.3.2014)

Áno, je to film s Vaughnom kde sa všetci zmierujú a objímajú, ale má to super scenár a ten občas zachráni aj hodne patetické scénky. Navyše Vaughnovi sekundujú (čítaj prehrávajú ho, resp. zatieňujú) dvaja skvelí seriáloví herci, Cobie Smulders a Chris Pratt, pričom minimálne ten druhý, ma raz priviedol až k slzám. 70%, všetky moje sympatie(7.2.2014)

ken scott prerobil do mainstreamovejšej podoby svoj film "starbuck". ten som nevidel, no podľa všetkého bude zrejme lepší (aj tu na čsfd má o 5% vyššie hodnotenie). takýto krok sa logicky a racionálne dá pochopiť, je to naozaj zaujímavo postavený a vymyslený príbeh. v tejto cukrovej hollywoodskej politicky korektnej a family friendly pozlátkovej verzii to však miestami až príliš zaváňa fabrikovaným altruizmom a emočným tlačením na pílu; ale je to miestami celkom príjemné vymývanie mozgu, ktoré dojme - vyčarí aj úsmev, aj slzu, len to netreba brať príliš vážne; vaughn je klasicky nemotorný a nemožný, no bavil ma chris pratt a cobie smulders v policajnej uniforme - nová sexuálna fantázia; + cast wozniakovej rodiny (bratia a otec) je "lovely"; uber-rodinný film a totálne americká oslava otcovstva, ktorú slabšie (rozumej - silnejšie, teda náročnejšie a na hollywood alergické) povahy nemusia rozdýchať a hlavne v závere budú potrebovať dávku inzulínu.(3.6.2014)

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17