David Wozniak (Vince Vaughn) patří mezi armádu singles, táhne mu na čtyřicet, životem se protlouká v mikině a teniskách a nechybí mu vlastně nic kromě zodpovědnosti a jakýchkoliv ambicí. Leckterý našamponovaný kravaťák by ho jednoduše označil za „lůzra" a souhlasily by i všechny jeho bývalé přítelkyně. Ale pokud si vzpomeneme na pořekadlo „Odříkaného chleba největší krajíc", na Davida teď čeká doslova celá pekárna. Zjistí totiž, že je biologickým otcem 533 dětí. Ano, 533. Slovy Pětsettřicettři. Před 20 lety daroval za peníze sperma a jeho spermabanka mu teď posílá velmi zajímavé úroky. Všechny jeho děti navíc teď požadují odtajnění identity svého biologického otce. Utéct, přestěhovat se, změnit si jméno, nebrat telefony, neotvírat dveře. Běžná řešení David kupodivu zavrhne. Namísto toho se ve slabé chvilce rozhodne vykašlat se na rady svého právníka a otevře Pandořinu skříňku - obálku s fotkami a životopisy svých čerstvě dospělých dětí a rozhodne se je potají poznat. Je to dobrý nebo špatný nápad? Každopádně hodně zábavný nápad! (Bontonfilm)

zuzanocka

Od tohto filmu som čakala komédiu absurdeného charakteru, ktorá bude jemne pritiahnutá za vlasy, trochu trápna a v konečnom dôsledku neurazí ani neoslní .. No zostala som milo prekvapená .. =) Vince Vaughn sa príjemne zhostil role otca mnooohých detí, o ktorých zisťuje čoraz viac a to vtipným a zaujímavým spôsobom .. oceňujem originálny námet, nenudila som sa ani chvíľku a zvedavo čakala, ako tento príbeh dopadne.. =) a samozrejme, happy end potešil .. =) takže Pozdrav zo spermobanky napokon oslnil a vyplnil mi jedno ospalonudné popoludnie.. =) 4* .. =) ()

popelka595

Jsem moc ráda, že jsem se od zhlédnutí tohohle příjemnýho filmu nenechala odradit jeho šíleným názvem :)). Sympatičtí neznámí herci v čele s mým oblíbeným Vince Vaughn a originální námět mi naprosto stačili k tomu, abych po třech měsících konečně dokoukala nějaký film do konce :)) ()

Erumocio

Původně jsem si myslel, že to je jen další průměrná, zbytečná komedie. Nakonec jsem objevil vtipnou, svižnou, lidskou komedii o týpkovi, co prostě rád za prachy drandí kačera. ()

Octane

Letošní rok je docela bohatej na dobrý komedie. Po Stážistech a Millerových na tripu je tu další vtipná komedie. V čele s Vincem Vaugnem aka Starbuckem. Toto příjemné překvapení jakým Delivery man určitě je, jsem si v kině vážně užil. Je to vtipné, svižné, není to žádná stupidní americká komedie, ale kvalitní zábava. Parádní odpočinkový film, který budu určitě doporučovat. ()

Brunky

Výborná komédia, skvele som sa zabavil. Čo veľmi oceňujem na tomto filme, je konečne nejaký nový i keď nie veľmi reálny nápad a tiež dobrý a hlavne neotrepaný humor. Konečne komédia po ktorej vzhliadnutí som si nemusel povedať, že polovicu fórov som už niekde videľ. ()

Gaia.M

Mladej kluk potřeboval peníze, tak párkrát zašel do spermabanky a daroval vzorek. No bože :D A co z toho, že to bylo 600krát :D a že z toho vzniklo 533 dětí :D které teď podaly písemnou žalobu, aby mohly svého otce poznat. Stane se :D No ne, zní to divně, jakože už to tu tisíckrát bylo, ale nebylo. Snímek je to opravdu zajímavý. Je pěkné vidět, jak se ten člověk tam změnil, jak se z idiota stal vážně super chlap, který konečně poprvé za svůj život za něco, a za sebe, převzal zodpovědnost. Můžete říct, že je to další americká blbost, ale mně se to líbilo :) ()

BOURQUE

Typický „americký príbeh“, ktorý však v sebe nesie určité morálne odkazy pre človeka. Je to zaujímavý príbeh, avšak spôsob, akým je to servírované pre diváka, určite má svoje nedostatky. Osobné hodnotenie: 69% (**) ()

Fujara777

ÁNO: Podarený zábavný film o jednom flákačovi. Tentokrát bez fekálií, holých pŕs a rečiach o vtákoch, za čo zrejme vďaka patrí kanadskému originálu Starbuck, ktorého sa táto snímka pomerne verne pridŕža. Mne sa však viac páči The Delivery Man. Prišlo mi to celé úprimnejšie a herecky uveriteľnejšie (Vaughn priam vyzerá ako taký milý tupček). NIE: Reálie pôsobili autentickejšie v kanadskej verzii. Ak ale film má aj originál a preberá ho až takto dôkladne, je to troška na škodu. Vznikajú tak temer totožné snímky, čo sa mi zdá byť zbytočné. Chcelo by to väčší nový autorský vklad. Lenže to je tak, keď oba filmy režíruje ten istý človek. ()

Anduril

Čakal som som komédiu úplne iného druhu. Nečakal som, že ju dopozerám, ale bol som veľmi milo prekvapený. Žiadne sprosté narážky, zábery, viac menej ani vtipy, zábery... ktoré by ste hľadali vo filme s týmto názvom. Ale super herecké výkony, zaujímavý príbeh, myšlienky na zamyslenie, hľadanie podstaty otcovstva a nakoniec pekný vzor... Naozaj klobúk dole. Nieje to ideál, ale budiš. Podľa mňa je to film pre vyzretejších divákov, aby tam našli aj niečo rozumného... (17+). ()

Raziel_cz

Vince Vaughna jsem měl vždycky rád, ale jeho herectví jsem bral s rezervou. Proto jsem rád, že po Delivery Manovi můžu říct, že hrát opravdu umí. Což zároveň rád prohlásím také o Chrisu Prattovi, s nímž jsem na tom byl dost podobně. Ken Scott je navíc tvůrce, kterého budu do budoucna sledovat, protože tak vtipnou a zároveň lidskou komedii jsem neviděl... no, možná od It's Kind of a Funny Story. Nemá to žádnou velkou produkci, ale ani ji to nepotřebuje. Nejde o patlaninu, ve kterých se Vaughn, Stiller, Owen a další utápějí běžně. Delivery Man je skutečně vtipný, ale zároveň sentimentální a pokud ne chytrý, tak alespoň ne úplně hloupý, netlačí na pilu, příjemně plyne, pobaví i dojme. Místy je sice trochu překombinovaný nebo samoúčelný, ale nudit se rozhodně nebudete. A možná i zamáčknete nějakou tu slzu. ()

rekkky

Main character David Wozniacki with polish roots finds out that through sperm donations he has became father to 533 children. Untill the revealing of this disturbing fact, there has been only few interesting points in the plot, but the focus is fragmented into uncoherent storylines. Basically the best thing on this movie is good mood in which it is narrated and some jokes are appropriate.The fight over the lawsuit together with fight for own family has been successfully ended even though the identity was announced, so happy ending only completes lightweight fun. ()

Wallis3 odpad!

Jakže ( možná nápad by to mohl být dobrej, ale scénář stojí za to, co se normálně používá na WC při velké potřebě) to vlastně začalo? Bacha spoiler, ale kálejte na to... Právník předá el masturbátorovi obálku se všemi jeho potomky se slovy NEOTVÍREJ TO! A hádejte, co el masturbátor udělá!? Dále, bacha spoiler, ale kálejte na to ( jakoby to už zaznělo) tenhle el masturbátor se rozhodne většinu toho potomstva,kterým absolutně anonymně daroval život (a světe div se, on se o to i soudí) poznat. Prostě emerickej film o govně!!!!! A toto hodnocení fakt, eeer, nechápu! ()

Olík

Ono by to zase nemuselo být tak zle, kdyby se Ken Scott držel za ruku své nezávislejší verze roku 2011 a nešel hlava nehlava cestou typické standardní Vaughnovky. Schéma vynikající. Nakonec i ten Vaughn to zahrál na jedničku. Všechna pozitiva však sráží směrem k zemi look tuctových amerických komedií......těch komedií, kterých má Vince Vaughn plnou filmografii. ()

MickeyStuma

Může mít někdo 533 děti a další na cestě? Možné to je, jak vypráví tento příběh o chlapíkovi, který když se to dozví, se s tím musí nějak životně poprat. Příběh je brán svým způsobem vážně, avšak s nadhledem a čirou úsměvností. Komedie to vyloženě není, ale svou nadsázkou nad danou skutečností umí pobavit. Těžko říct, jestli by tam neměla být navíc vsazena hodnotnější romantika a na samém konci o něco větší emoční důraz, ale i tak snímek zanechá vcelku příjemný filmový zážitek. Příběh má patřičnou hloubku v zájmu věci, hlavně co se týče obsahové stránky. Hlavní postava, kterou výborně ztvárnil Vince Vaughn, vzbuzuje sympatie a důvěryhodnost. Snímek zkrátka má potenciál a jako ryze odpočinkový film plně zaujme. ()

Ben Nevis

Film je v celku civilní a šílená zápletka se nedává všanc trapným fórům. Všechno stojí na hlavním hrdinovi, který je správňák s talentem na špatná rozhodnutí. Možná je to až moc prosluněné a vyhýbá se konfliktům, které dané téma nabízí.  Ale po komedii nikdo nechce řešit otázku života, vesmíru a vůbec. ()

Haide

Musím říct, že přesně tenhle styl rádoby vážného humoru mi sedí. Hlavně prostě krásný námět! ()

PEZ

Remake iba dva roky stareho kanadskeho Starbuck. Film je to menej hlupy ako som cakal, no zaroven menej vtipny. Viac drama ako komedia. Prekvapivo pohodove pozeranie, akurat bez nejakeho extra napadu (okrem nametu samozrejme, ale aj ten je prevzaty). Par vtipnych scen sa vsak naslo. 7/10 ()

goni

Konecne podarena komedia, ktora absentuje trapne scenky so silenym humorom a typicky americke komedialne klise. Prva polovica je vyslovene vtipna a zabavna. Druha polka bola o cosi vaznejsia a na moj vkus umelo natahovana. Vysledny dojem je vsak vyborny. Pohodova oddychovka, ktora urcite stoji za zhliadnutie [19/2014]. ()

Jordan.17

Pravda, originální nápad... ale zahrnout do filmu alespoň některé z rodičů oněch 533 dětí bylo asi pro tvůrce trochu moc... Film pak vypadá, jak kdyby vychovávající rodiče vůbec neexistovali a 142 dětí se jen tak zrovna narodilo a chtělo najít svýho biologickýho otce... prostě w t f ?! :D ... ale i přesto celkem na pohodu film :) ()