David Wozniak (Vince Vaughn) patří mezi armádu singles, táhne mu na čtyřicet, životem se protlouká v mikině a teniskách a nechybí mu vlastně nic kromě zodpovědnosti a jakýchkoliv ambicí. Leckterý našamponovaný kravaťák by ho jednoduše označil za „lůzra" a souhlasily by i všechny jeho bývalé přítelkyně. Ale pokud si vzpomeneme na pořekadlo „Odříkaného chleba největší krajíc", na Davida teď čeká doslova celá pekárna. Zjistí totiž, že je biologickým otcem 533 dětí. Ano, 533. Slovy Pětsettřicettři. Před 20 lety daroval za peníze sperma a jeho spermabanka mu teď posílá velmi zajímavé úroky. Všechny jeho děti navíc teď požadují odtajnění identity svého biologického otce. Utéct, přestěhovat se, změnit si jméno, nebrat telefony, neotvírat dveře. Běžná řešení David kupodivu zavrhne. Namísto toho se ve slabé chvilce rozhodne vykašlat se na rady svého právníka a otevře Pandořinu skříňku - obálku s fotkami a životopisy svých čerstvě dospělých dětí a rozhodne se je potají poznat. Je to dobrý nebo špatný nápad? Každopádně hodně zábavný nápad! (Bontonfilm)

Prochy38

Moc fajnový a originální nápad + výborná volba herců = pohodová komedie. Za mě super, bavil jsem se a i když to snad ani z malé části není možné, líbilo se mi to. ()

Nethar

Ale jo, bylo to vcelku příjemné pokoukání. Žádná sranda k popukání, ale protivné mi to nebylo. 533 dětí je dost, ale tak stane se, no ;-) Horší 3. ()

Marys

Slabšia komédia. Ničím neprekvapila, nebola veľmi vtipná, naopak bola pomerne plochá a nelogická, so síce zaujímavým nápadom na jednu stranu, na druhú zas príliš málo zvráteným na to, aby pobavil. Vlažný pokus. Raz som sa schuti začal smiať, za čo to predsa len vytiahnem na 3 hviezdičky, ináč ale zabudnuteľný priemer. ()

Santino7

Nemôžem povedať, že by ma film vyložene sklamal, to ani náhodou, svojim spôsobom sa mi jeho celkové poňatie dokonca aj páčilo (hoci ma prekvapilo). Ono prekvapenie súvisí hneď s dvoma faktormi - tým prvým je názov, s akým film šiel u nás do distribúcie (a na základe ktorého asi každý očakával čosi uletené, a do veľkej miery aj stupídne či nevkusné), a druhým je samotné obsadenie. Vaughn, Pratt, Smulders. Už len na základe týchto mien by som od toho skrátka čakal ďaleko viac humoru, nakoľko títo traja na bavenie publika predpoklady rozhodne majú. Čiže, keď si to mám tak zosumarizovať a porovnať s očakávaniami, možno som v tomto ohľade do určitej miery aj sklamaný, že to bolo poňaté až takto (nazvime to) polovážne, dojemne a "dospelácky". Malo to svoje čaro, malo to dokonca v správnych chvíľach aj emócie (ktoré rozhodne nepôsobili nejak preumelkovane či inak neprirodzene, práve naopak), len toho humoru tam bolo - na môj vkus a očakávania - trošku primálo. Škoda, lebo ako vravím, ústredná trojica má v rámci komediálneho žánru ďaleko väčší potenciál, než tentokrát predviedli. Osobne by som preferoval, keby to bolo o máličko odviazenejšie, uletenejšie a to možno aj za cenu takú, že by niektoré gagy či hlášky pôsobili trápne či nevkusne (tomu sa skrátka vyhnúť nedá). Každopádne, hoci v tomto komentári prevažne kritizujem a píšem o tom, čo mi chýbalo, pravda je taká, že film ako taký sa mi v konečnom dôsledku tak či tak viacmenej páčil, a tá pohodová, chvíľami úsmevná a inokedy zas vážnejšia atmosféra, mi bola ozaj sympatická. Rovnako ako skvelé obsadenie hlavnej postavy - Vaughn je skrátka sympaťák, ktorému nejde inak než fandiť, a už viackrát dokázal, že zvláda aj takéto, o čosi "dospelejšie" role. Rovnako tak sa mi páčilo aj obsadenie rolí vedľajších - či už spomínaní Pratt (ktorý, samozrejme spoločne s Vaughnom, sa postaral o väčšinu humoru) a Smulders (len je škoda, že jej nedali prakticky žiaden priestor na humorné scénky a jej postava bola zakomponovaná ako, dá sa povedať, relatívne nepodstatná a okrajová), či taktiež zvyšní členovia famílie na čele s otcom, tiež sympaťákom (Blumenfeld). Čiže hoci očakávania som mal odlišné (a to diametrálne), s filmom som koniec koncov spokojný, pozeraníčko to bolo príjemné, a priznám sa, chvíľami som zvažoval aj hviezdičku navyše. 70% ()

filipvrbik

On je to skvělý nápad, ze začátku to sice vyznívá trapně, ale postupem času se Dawid Wozniak stává skutečným otcem. Na první pohled blbá komedie ,ale ve své podstatě geniální....90% ()

bobstock

Ten největší táta Bajaja... PS: Proč mi sakra Vince tolik připomínal Bárnyho a jeho kámoš Chris právníka Lionela Hutse ze Simpsonů?? :) 65% ()

pytrisss

Napad slusny, ale komedie (rozumej - film u ktereho se lide smeji) to rozhodne neni. Vince by bohuzel mohl delat uspavace hadu. V jedne rovine filmu ze sebe dela uplneho debila aby z toho vytahl tu komedii, coz se mu nedari, a v druhe je ten dramaticky posun a jakysi emocionalni presah, ktery by ale fungoval jenom pokud by jste predtim Vince nevideli jako prerostle dite a tak mu neverite ani lasku mezi ocima postizeneho. ()

Gore

Opět se Vince Vaughnovi podařilo hrát v totálně nevtipné komedii, ten kluk na to má asi patent. Navíc tu bylo na mě až moc patetického objímání a všudypřítomné lásky. ()

Illy

Dost jsem váhal mezi 3 a 4, nakonec se přikláním k vyššímu hodnocení. Je to taková příjemná komedie, (žádná velká řachanda),která má slušně napsaný scénář, je dobře obsazená a necítíte se u ní trapně. Co víc si přát? ()

dee.n

Opravdu zdařilý film. Čekala jsem od něj něco úplně jiného, ale to, co film nabídl nakonec předčilo má očekávání. Nebylo to hloupé, vulgární, bylo to citlivé a milé. Nebojím se dát pět hvězdiček. ()

kamil.i

Citlivá ľudská dramédia o zodpovednosti a rodičovstve, ktorá si napriek viacerým hluchým miesta zaslúži svojho diváka. ()

Jaroslaf

Až po shlédnutí filmu jsem se dozvěděl, že existuje jeho o dva roky mladší, kanadská kopie od STEJNÉHO režiséra a scénáristy, jen s jinými herci. Nechápu, jak Scottovi v americe mohli s tímto vědomím poskytnout rozpočet, herce a vůbec všechno. Tady je někdo pěkně nenažrané a neinvenční prase, když točí dvakrát ten samý film. Kvůli této skutečnosti dávám z původně plánovaných tří, dvě hvězdičky. Also, když SAKRA točim PODRUHÝ ten SAMEJ film, tak z toho aspoň udělám trhák a ne NAPROSTO průměrnej snímek!!! fuj. ()

hakon

Velká pohoda. Vaughn je ve své roli perfektní a nepotřebuje vedle sebe další velká jména. Originální téma navíc flirtuje se spousty vtípků a všechny postavy jsou zde vykresleny až v příliš rodinném podání. O to je pak zážitek ještě příjemnější. ()

RickyFitts

občas jsem se nahlas smál... ale nerealističnost všeho v tomhle filmu je donebevolající, romance nefunkční, peníze ex machina trapný... Běžný Američan má zřejmě dost času stalkovat 533 lidí, stíhat u toho pracovat, spravovat stotisícovej dluh a opečovávat těhotnou přítelkyni. Jediným pozitivem pro mě zůstává Chriss Pratt, nějak ho mám rád nebo co. ()

barteca

Všechno hladce, prvoplánové štěstíčko neznámého otce se stovkami dětí, jak dojemnééé, realy !? taktak dvě nebo žebyjedna... ()

KosiR_ksr

Jedním z nejslabších míst tohoto snímku je paradoxně jeho název, který (dozajista nejen ve mě) vzbuzuje dojem, že se jedná o lacinou a stupidní teenagerovskou komedii - zbytečně tak může odradit nejednoho diváka, který by si snímek užil. A tak mě čekalo milé překvapení v podobě originální, velice příjemné a citlivé komedie, která se až překvapivě a elegantně vyhýbá laciným vtipů, které se mnohdy přímo nabízejí. 70% ()