David Wozniak (Vince Vaughn) patří mezi armádu singles, táhne mu na čtyřicet, životem se protlouká v mikině a teniskách a nechybí mu vlastně nic kromě zodpovědnosti a jakýchkoliv ambicí. Leckterý našamponovaný kravaťák by ho jednoduše označil za „lůzra" a souhlasily by i všechny jeho bývalé přítelkyně. Ale pokud si vzpomeneme na pořekadlo „Odříkaného chleba největší krajíc", na Davida teď čeká doslova celá pekárna. Zjistí totiž, že je biologickým otcem 533 dětí. Ano, 533. Slovy Pětsettřicettři. Před 20 lety daroval za peníze sperma a jeho spermabanka mu teď posílá velmi zajímavé úroky. Všechny jeho děti navíc teď požadují odtajnění identity svého biologického otce. Utéct, přestěhovat se, změnit si jméno, nebrat telefony, neotvírat dveře. Běžná řešení David kupodivu zavrhne. Namísto toho se ve slabé chvilce rozhodne vykašlat se na rady svého právníka a otevře Pandořinu skříňku - obálku s fotkami a životopisy svých čerstvě dospělých dětí a rozhodne se je potají poznat. Je to dobrý nebo špatný nápad? Každopádně hodně zábavný nápad! (Bontonfilm)

Jordan.17

Pravda, originální nápad... ale zahrnout do filmu alespoň některé z rodičů oněch 533 dětí bylo asi pro tvůrce trochu moc... Film pak vypadá, jak kdyby vychovávající rodiče vůbec neexistovali a 142 dětí se jen tak zrovna narodilo a chtělo najít svýho biologickýho otce... prostě w t f ?! :D ... ale i přesto celkem na pohodu film :) ()

Kingjiri

Problém filmu je, že vůbec neví, jestli chce být komedií nebo dramatem (v tomhle případě žánr "dramedy" vůbec nefunguje). Nedaří se ani vytěžit něco zajímavýho z Davidovýho setkávání se svejma potomkama - vždycky nějakýho potká, prohodí pár vět a pak zase zmizí (přitom se u těhlech scén dalo spoustu různorodejch komediálních/dramatickejch situací vymyslet). Občas se objeví i nějakej patos (postiženej syn, návštěva potomků v nemocnici). Velká škoda, že originální námět doplatil na takhle zmatený zpracování. ()

bararich8

Škoda, že se z tak povedeného a originálního nápadu vytřískalo tak málo. První polovina je totiž kvalitka, která je právě tou komedií, která na toto téma výborně sedí, ale ta druhá je opět to americké usmiřování, žvanění atd., které zde nudilo a táhlo se. Výsledkem je tak průměrná komedie, která na začátku baví a na konci nudí. 3* ()

pepa3rd

Český název hodně mate, protože podle něj bych očekával spíše vulgární bláznivou komedii, kterou, když náhodou z nějakého důvodu vidím, posílám rovnou do odpadu. Nicméně, hodnocení tady mě přesvědčilo a musím uznat, že tento film je zcela jiný případ. Mnohem více tu jde o příběh, než o prvoplánový humor a to rozhodně staví tenhle film nad podprůměrné rádoby komedie. 65 %. ()

mutace odpad!

Příběh honibrka, který si vyhonil super skvělou mega krásnou a hlavně obrovskou rodinu. Krása, jedna dlaň nezůstane suchá. ()

mirecek

Představte si klasickou americkou komedii s dalším trepným napadem na scenař. To přesně Delivery man jen naštěstí s dobrým hlavním hercem, který aspoň umí pobavit i né příliš zdařenymi hlaškami. Tuťíš ve výsledku uplně klasicka USA komedy. ()

darkreider

Som milo prekvapený, že sa film obišiel bez trápnych momentov. Príjemný priemer, možno nemusel byť tak jednotvárny. Moc si tú šťastnú komunitu detí, kde to všetko funguje (alebo aspoň zázračné začne) neviem predstaviť. Neurazí ale ani nebude rezonovať. ()

Jakubik

Další z mnoha dementních komedií, která nějak zvlášť nevybočuje z řady. Tady to ještě občas zavání celkem přeháněným sentimentem ale jinak místy celkem prča. Takovej skoro průměr… ()

tranquill

"Mít 533 dětí fakt není normální!" Komediální romantické drama, které bych od Vince nečekal. Spíš nějakou bláznivinu, ale tohle byl citlivý film s opravdu originálním tématem a skutečně emotivním závěrem. "Po prvý v životě mám dojem, že dělám něco správnýho..." ()

Torgal

S týmto námetom mohol byť z filmu festival nechutností, tvorcovia sa ale našťastie vybrali smerom emotívneho ľudského príbehu. Vaughnovi rola sadla ako uliata a dokáže byť presvedčivý aj v civilnej, umiernenej polohe. Nič prevratné to síce nie je, ale ako príjemný feel good film o tom dobrom v nás funguje spoľahlivo (hoci s tou propagáciou správnych hodnôt nemusel až tak tlačiť na pílu). 7-/10 ()

D.Sleeper

Kdo by to byl řekl, že se tu povede tak jednoduše a zdařile (nenucenými emocemi) vyjádřit, o co že v tom životě vlastně jde :) ()

Sykon

Bohužel tento film u mě nefunguje v rovině komediální - i když uznávám, s daným námětem to mohlo sklouznout do mnohem přízemnějších vod - a už vůbec ne jako drama, podle místního žánrového rozdělení. Nic proti Vinci Vaughnovi nemám, ale ačkoliv typově do role zapadl na jedničku, o hereckých výkonech se moc mluvit nedá. Co mi ovšem na tomto snímku vadí nejvíc, je ta strašná happyendovská přeslazenost. Čeho je moc, toho je prostě příliš. Ale jak říkám, mohlo by být i hůř, a svého diváka si Delivery Man najde. ()

hyper01

Sólokapr Vince Vaughna! Přes všechny průměrné americké komedie, kterých jsem s ním v hlavní roli viděl plno, jsem vážně nečekal něco takového. Celkově herecké výkony výborné. Skvělá režie i scénář, Ken Scott dokázal do filmu dostat spoustu vtipných momentů a zároveň spoustu chvil k zamyšlení. Navíc je to ojedinělé a zajímavé téma, které zřejmě nikdo předtím nezpracoval (nepočítám-li původní Scottův film Starbuck, na který se musím také podívat). Ani chvíli jsem se nenudil. Palec hore! ()

Dawsigi

Chtěl jsem nějakou oddechovku, u které se občas i zasměji a přesně to jsem našel. Navíc Vince Vaughn je docela fajn a podobné role mu sedí, i když už si ani nepamatuji kolikrát jsem ho viděl v roli člověka, kterému se v životě nedaří, pak se všechno snaží změnit dojde na nějakej čupr dojemnej proslov a všechno je ok. ()

Veronica27

" Vaše sperma je velice kvalitní " Děkuji, to vaše je určitě taky kvalitní. Splodil jste 533 dětí .Taťulda několika děti, aneb hřebec. Taková oddechovka.Čekala jsem od toho víc a mnohem více zábavy, pro mě osobně nuda . ()

Jazz06

Komedie to moc není. Vtipnej je snad jen Chris Pratt. Jako drama to už ale určitě obstojí. Tahle role sedí Vaughnovi mnohem víc než jeho typické "komediální" role, kde jen blábolí a není ani trochu zábavnej. Hodně prospělo, že film se nese ve vážnějším duchu. Místy i dokonce celkem emocionální. Milé překvapení. ()

E lan

Ale docela příjemná komedie, která si své *** zcela zaslouží i přes trochu přitažený a nedotažený scénář. Vincovi navíc role sedne a americké trapnosti je překvapivě poskrovnu. Prostě odpočinková podívaná. ()