David Wozniak (Vince Vaughn) patří mezi armádu singles, táhne mu na čtyřicet, životem se protlouká v mikině a teniskách a nechybí mu vlastně nic kromě zodpovědnosti a jakýchkoliv ambicí. Leckterý našamponovaný kravaťák by ho jednoduše označil za „lůzra" a souhlasily by i všechny jeho bývalé přítelkyně. Ale pokud si vzpomeneme na pořekadlo „Odříkaného chleba největší krajíc", na Davida teď čeká doslova celá pekárna. Zjistí totiž, že je biologickým otcem 533 dětí. Ano, 533. Slovy Pětsettřicettři. Před 20 lety daroval za peníze sperma a jeho spermabanka mu teď posílá velmi zajímavé úroky. Všechny jeho děti navíc teď požadují odtajnění identity svého biologického otce. Utéct, přestěhovat se, změnit si jméno, nebrat telefony, neotvírat dveře. Běžná řešení David kupodivu zavrhne. Namísto toho se ve slabé chvilce rozhodne vykašlat se na rady svého právníka a otevře Pandořinu skříňku - obálku s fotkami a životopisy svých čerstvě dospělých dětí a rozhodne se je potají poznat. Je to dobrý nebo špatný nápad? Každopádně hodně zábavný nápad! (Bontonfilm)

s1r1us

Zase jedna z typizovaných trapných rodinných hollywoodských komedii. Po půl hodině jsem to vypnul, takže nehodnotím, aby někdo nekendal. ()

Rudyamon

Taková zvláštní komedie se spoustou dobrých hlášek („V naší pizzerii věříme v humánnější pizzu...“ - „Rozvážím maso, nevraždím ho. Vozím ho na vyjížďky.“ ), zajímavým námětem (být otcem 533 dětí a dozvědět se tu šťastnou novinu v jediné chvíli, to dá zabrat... ) a s dobrými herci - ale s dějem, který neoslní, byť se o to mnohdy úporně snaží (scéna na sjezdu potomků hlavního hrdinu...). Taková příjemná oddechovka, kterou stačí vidět jednou... 3 hvězdičky - 50%... a člověk nemá potřebu chtít, aby se mu říkalo El Masturbator... :-) ()

netWoor

Zajímavý námět, který se postupně rozplizává, jako by se autor nemohl rozhodnout, příběh kterého z dětí dá k dispozici ... ()

ZnalecH

Vím, že je to hrozná blbost, ale na konci jsem brečel. Filmu chybělo téměř vše, co tam mělo být (až na herecké výkony - respektive jeden výkon - Vince Vaughna), ale asi o to více to bylo emotivnější. Jak řekl otec hlavní postavy v tomto filmu (parafrázuji): "Vždycky jsi byl naprostý blbec, ale kam jsi přišel, tak tam tě měli rádi." Navíc jsem si během sledování uvědomil, že jsou v životě důležité věci a pak ty méně důležité, a na všechno se dá koukat ze dvou úhlů pohledu. ()

TSZ

Tak tohle mě dost minulo. Vince Vaughna jsem nikdy nepovažoval za příliš dobrého herce, zde ho navíc vidíme v jakési komedii, která postrádá humor. ()

iKosser

Ale jo, tak co tomu chceš vytýkat... velkou přeslazenost nebo slabší první půlku, která tam ale musela být. No nevím, nějak mě to nedostalo jak asi mělo. ()

TommyDiamond

Před dvěma roky byl Vince Vaughn v sousedské hlídce, kde rovnal do latě emzáky. Před rokem se nás snažil přegooglovat a nepovedlo se mu to. Teď má pro změnu 600 dětí a nemusí platit alíky. Čekám co asi přijde příště. Tyto komedie mají vždy celkem zajímavý a originální nápad. Občas se i zasměju, ale nemění to nic na tom, že jsou na jedno použití. Pozdravy ze spermabanky jsou z trojice jmenovaných asi nejlepší. Až na trapný konec jsem se docela bavil. Dám tři hvězdy ()

sWONDER

Peknú pčovinu vyhonil ten Scocott. Asi to písal ked mal 12 a ta masturbácia mu liezla na mozog. Tolko zvratkov som nevidel tuším od "Co je šeptem..." Jedna je za Vaughna, ktorého mám celkom rád a iba preto som to vydržal, až do totálne vyobjímaného konca. Dobre, občas som sa aj uškŕňal, ale je to sračka. Pri preštastných scénach s deťmi, mi kypela krv v žilách. ()

Pahicz

úžasná, originální komedie plná emocí, ke které mohu dodat, jen to, že jsem viděl jen málo filmů jako je tento. Na první pohled kýčovitý příběh, a ani nevím proč, ale hltal jsem ho po celý čas filmu. Za mě 92% ()

jadran90

Superhrdina bez tváře, zato s kupou dětí - El Masturbátor. Rozhodně zajímavý námět, ale ne v těch správných rukou. Scott chtěl asi natočit drama o zodpovědnosti otcovství, na které pak narouboval pár úsměvných dialogů. Při pohledu na Vaughna jsem nevěděl, kdy se mám smát a kdy ne. On se snad tváří pořád stejně. Prostě trouba. Proč ten soud, dluhy, skoro žádná Robin a tolik zbytečných dětí. Neseriózní, vykalkulované. Já tomu filmu ani postavám prostě nechci věřit. ()

sluzevsky

Pro otce a bratry, s nimiž pracuje v rodinné firmě, je David Wozniak lůzr. Pro ženu, která je s ním těhotná, je zase nepředstavitelná jeho schopnost otcovství. Táhne mu na 40 a má to na háku. Z nenadání se ale otevírá kauza hřebce s velkým H, při níž se 533 odrostlých dětí snaží vypátrat svého otce, který je zplodil prostřednictvím nábojů zanechaných ve spermabance a zrovna neschopný David se v takové úschovně před lety pro peníze nejednou vysemenil. Přes odhodlání neprozradit se, se náš hřebec vydává za poznáním svých potomků a prochází přeměnou vlastních hodnot, až se z něj nakonec stane klisnička hodná osedlání. Představoval jsem si, jak by se byl takového námětu schopen ujmout kdokoli z české režie a myslím si, že by to dopadlo katastrofálně, čemuž tento výsledek neodpovídá. Proto hodnotím kladně a musím uznat, že ač jsem to bral s nadsázkou (jinak to nejde), příjemně jsem se bavil. ()

Looka

100% největší podraz od překladatele českého názvu. Chtěli snad puberťáky nalákat na poměrně vážné téma? Tomu říkám odvaha. ()

misar3

Komediální stránku raději hodnotit nebudu, nicméně bylo zajímavé sledovat, jak se hlavní hrdina s celou situací popere. ()

JimDeNiro

Super, komedie i drama v jednom, co mě fakt dostalo... Ne nesenilním, na plný grády to není, ale i tak silné čtyři! No a proč jsem z toho tak nadšený, podívejte se a třeba to zjistíte a budete souhlasit... 80% ()

DaveSmith

V roce 2011 spatřil světlo světa film Starbuck. Po dlouhých 2 letech se tak dočkáváme remaku, kterej je prakticky totožnej, jako jeho předchůdce. Takže přece jen nejde o tak originální námět, jak by se mohlo na první pohled zdát. Na druhou stranu jde na americký poměry o příjemnou nepodbízivou komedii, která i zahraje na city. Měl jsem s ní jen jeden, přesto zásadní problém (teda aspoň pro mě). Celou dobu melou o rodinnejch hodnotách, jak jim bude dělat strážnýho anděla, chce je poznat a ty děcka chtěj trávit čas s ním. Jak to chce asi, dop.dele udělat, když jich je 142 a těch zbylejch čtyř set se můžou přidat další. Prostě mi tam trochu chyběla logika. Ale jinak fajn komedie. ()

ANTYCHRYST

Vaughn je můj oblibenej herec..a tohle mu hodně sedlo..mám rád jeho humor..vystupování..navíc dobrej nápad jako inseminator mnoha dětí :) jako emoce z toho přímo tryskají .. 75% ()