Monty Pythonův smysl života

Monty Python's The Meaning of Life

• slovenský

Monty Python: Zmysel života

Komedie

Velká Británie, 1983, 107 min (Director's cut: 112 min)

Nemyslím si, že to napoprvé byla nejlepší komedie z dílny Monty Pythons, ale po stém zhlédnutí si to už myslím.(12.1.2012)

Něco tak ulítlého se jen tak nevidí. :D(1.6.2010)

Nevyvážené jako život sám. Jste-li přejedeni, nikdy to nezakončujte mátovou minivaflí..(30.9.2008)

Smysl života jsem měl vždycky trochu radši než Briana, nevim proč... je prostě geniální (ale mojí matce by se asi nelíbil...) ...a nezapomeŇte : nejíst tučné věci, chovat se k lidem dobře... ..."pink"(14.4.2005)

Nejodvážnější, nejbrutálnější, nejkrvavější a hlavně ultrasexuální filmový počin téhle nezapomenutelné party. Jenže ze zlaté trojice nepochybně nejslabší. Zatímco Život Briana i Svatý grál jsou geniální pořád, Smysl života jen občas a například scéna s opakovaným zvracením mi přišla trapná. Ale copak někdo jiný dokáže vymyslet něco tak úžasného jako názornou sexuální výchovu, poděkování v zákopech či prostřih ze Zuluské války?(15.2.2007)