Ženy, které nenávidí muže (TV film)

Krimi

Česko, 2012, 75 min

zatím ***(3.2.2013)

Osobně to zas tak tragicky nevidím. Na CSFD je prostě Sedláček v nemilosti a neprojde mu nic. A ani tato celkem nevinná, průměrná, vcelku vtipná detektivka s trochu blbým koncem. Já jsem se nenudil a nejsem pobouřen bezduchostí a prázdnotou. Standardní televizní inscenace dnešní ČT. 65%(4.3.2014)

• Master19

Langmajer je ten nejsušší kriminalista co jsem snad viděl. V jiných rolích je tahle flegmatická stylizace třeba i výhodou, ale tady to jen prohlubuje nudu která je místy až bezútěšná... Ta jedna hvězdička je nakonec za těch pár vtípků, kterým jsem se zasmál.(3.3.2014)

• otík

Pomalé, tiché, nezajímavé a od půlky naprosto jasné. Potěšil Langmajer i Lichý, Stránský jen do počtu. Nemilosrdné tak akorát pro diváka. Hudba: Ivo Viktorin(15.11.2015)

• Ilicka

No, jako odkaz k severské krimi film tak úplně nefunguje, nesluší mu stopáž hodiny a čtvrt ani televize. A taky je děsně prvoplánový, protože totožnost vraha se dala odhadnout (narozdíl od většiny severských kriminálek) zhruba vteřinu po té, co se objevila. Ale díky Sedláčkovu civilnímu pojetí se občas povedlo z nějaké scény vykřesat i nějaké emoce a Langmajer se Stránským by skoro i mohli konkurovat Blomkvistovi nebo Holeovi.(4.2.2013)