Bývalý dětský génius Frank (Clooney), naplněný rozčarováním ze světa, ve kterém žije, a Casey (Britt Robertson), chytrá a optimistická dospívající dívka, plná vědecké zvídavosti, se společně vydávají na nebezpečnou misi s cílem odhalit tajemství záhadného místa, ztraceného kdesi v čase a prostoru, známého pouze pod názvem „Země zítřka". To, co na tomto místo budou muset vykonat, navždy změní celý svět – a také je samotné. (Falcon)

FantomasMan

No nato ako niektorý tento film pochovávali pod zem som po pozretí bol príjemne prekvapený. Žiadna katastrofa sa nekonala. Len to bol film pre 12 ročných. Moje deti sa bavili. A keď má niekto problém s optimistickou budúcnosťou tak nech sa ide vypchať... ()

exotman

Myslím, že děti musí tento film absolutně zbožňovat.... To znamená že splnil úkol! Není nutno se zaměřovat na to, že kdyby se Eiffelova věž uměla rozpůlit asi by o tom všichni věděli nebo že si autoři přidávali do filmu věci, která se jim zrovna hodili. Film děti pobaví a to je jeho záměr. ()

friden

Nijak zvlášť mě to nenadchlo, ale zase ani úplně neurazilo. Normálně bych dal za 3*, ale protože to tady nějaký žužu pytlík ve svém spamu nechutně nadhodnocuje s odůvodněním, že zase někdo jiný, konkrétně "chorý mozek" toto poslal do odpadu, dávám za 2*. ()

Nemezzis

Máš dva vlky a ti se spolu perou, jeden je temnota a zoufalství, druhý je světlo a naděje, který vlk vyhraje? Ten kterého krmíš. Jednoduché motto celého filmu, který je spíše pro mladší ročníky. Scéna kdy se dotkne odznaku a objeví se v krásném světě, byla báječná a malá terminátorka mi přišla lepší jak originál:) . ()

ragtime

Tak toto je zase jeden prípad, kde hype ublížil viac ako treba. Tomorrowland nie je zlý film, len v niektorých chvíľach netradičný a vo väčšine času podobný mnohým dnešným filmom, ktoré na nás vrhá Hollywood. Hlavná hviezda sa poriadne ku slovu dostane asi po hodine, ale kupodivu to nie je vada, pretože sa casting podaril a ako moja polovička povedala, keď zhliadla chvíľu z filmu: "...ako je možné, že tí americkí herci hrajú tak prirodzene a dobre sa na nich pozerá a keď vidím hrať tých slovenských v tých stupídnych televíznych seriáloch, tak je to bieda a zmar..." No, čo povedať? Tam prídu na skúšky desaťtisíce ľudí a to by v tom bol čert, aby nenašli niekoho s charizmou a talentom. Ale k veci. Film má slušný ťah a nenudí. Čo je jeho najväčšou, monštróznou slabinou je scenár. Tie bláboly, ktoré im idú z úst, hlavne ku koncu, sú neskutočné. Pán Lindelof by sa nad sebou mohol zamyslieť. ()

teseth

Nevím proč, ale mě tento film zaujal a já si ho užil. Herecké výkony dobré a scénář není úplně debilní. ()

opiumka

Film sám o sobě není tak dobrý. Ty 4 hvězdičky jsou vlastně za nápad hlavní zápletky. A něco na tom, co ke konci říká Hugh Laurie mě docela chytlo za srdce. Myslím si, že hlavním poselstvím filmu je fakt, "že to tu jde všechno do hajzlu a stejně s tim nikdo nic nedělá. Hlavně, že se na rabování matičky země daj vydělat prachy". Škoda jen, že poselství, ač přístupné obyčejnému diváku, chytne za srdce a pochopí jej pouze málo z nás. A to především ti, co už to dávno ví, chápou a snaží se změnit alespoň sebe. 4 hvězdičky za snahu přiblížit trochu ekologii a snahu o ochranu planety jiným a snad i zábavným způsobem. ()

milford

Zajímavé na to jak probíhla reklama a PR tak jsem o tom měl jiné (horší) mínění, že to bude příliš z uhlazené a pohádkové budoucnosti, takové 'nasládlé'. Ale nakonec dobré, některé vychytávky dobré a celkově mě příběh držel u obrazovky. Ten teda v důsledku není nic extra a hlavně to zabili tím koncem který mi přišel ve stylu “vsěchny nejlepší mozky navnadíme a vezmeme k nám”. Analogie s Amerikou nejde nevidět. Na nedělní odpoledne ale příjemná podívaná. ()

lubica1995

Nedokázala som film dopozerať do konca. Ani na tretý pokus, preto nehodnotím. ( aj keď práve to by sa dalo zhodnotiť a okomentovať..) ()

Monditrade

Je znát že je to spíše pro děcka....ale když se člověk smíří s tím, že tam neuvidí krev a maso, tak to je to ok. S děckama v kině to člověk bere jinak, ale občas je to trochu nůďo....... ()

WikingVik

Vizuálně a trikově propracované, ale ten příběh, ten bolel. Kdybych byl malý kluk, tak by se mi to asi líbilo a dal bych třeba 80% …. jenže já už jsem dospělák a pokud šáhnu po sci-fi, očekávám i příběh. Když se k tomu přidá i přetažená stopáž 230 minut, tak to nemůže být víc než 40%. ()

littlelight

Byl jsem sice trochu s podivem, jak se může natolik výjimečná a inteligentní Casey chovat jako průměrná patnáctka, ale ve světě Walta Disneye je možné všechno. Žánrově sci-fi, které opakovaně přechází do pohádky, což celý film činí během sci-fi/akčních scén nevhodným do 12 let, a ve scénách pohádkových od nějakých 17 nahoru. Na filmu jsem nejvíce ocenil: úžasnou vizi společnosti budoucnosti, efekty, zbraně, technologické vychytávky a roztomilé pihaté děvče v podání Raffey Cassidy. ()

zjs

Po dlouhé době pohádkové sci-fi jako třeba A.I. od Spielberga. Krásná vtipná podívaná, kterou naštěstí až v závěru kazí nelogický příběh. Zpracování zde naštěstí převáží příběh. ()

Archvile

Priznám sa že som čakal čosi viac dospelácke. Ale šlo to . Britt Robertson som v hlavnej úlohe videl prvý krát a neviedla si vôbec špatne. Po boku megahviezdy Clooneyho to slušne rozohrala. Trochu ma ale sklamalo že hneď na začiatku prezradili koniec. ()

fabregas1

Průměrné řemeslo s nějakým nápadem a hlavně úchvatným designem města. Těžko říct na které publikum tento snímek směřuje, protože mi přijde, že pro děti je to dosti složité a dospělému divákovi to může připadat málo akční. Po vizuální stránce je film dobrý, ale jinak mě to zase tolik nenadchlo. ()

Mates Hradecky

To se jednou Brad Pták zhulil na večírku (česky mecheche) a do rána zplodil scénář dle hollywoodského receptu: vezmi Clooneyho a doktora Hause, pár robotů a hromadu počítačových triků. Přidej pár explozí a šílených nesmyslů - např.raketa v Eiffelovce. Dochuť tradiční sci-fi zápletkou o cestování časem a pak je nech všechny stále prchat a padat a mydlit se...a máme tu báječný čerstvý produkt vhodný do multiplexů celého světa. Shlédni a zapomeň. ()

KraLuban

Vizuální orgie pořádané na příběhu, který je poctou klasikům sci-fi. Přesto, chybí tomu nějaký přesah, který by to celé posunul dál. Na jedno kouknutí, spíše prázdné kulisy, nádherné, ale bez života. ()

Co chystá režisér Úžasňákových?

Co chystá režisér Úžasňákových?

22.06.2018

Clooney natočí scénář od Coenů

Clooney natočí scénář od Coenů

26.10.2015

Třetí Tron má červenou

Třetí Tron má červenou

31.05.2015

Když se v roce 2010 objevil sequel kultovní sci-fi Tron, mělo jít o první z několika filmů. Tron: Legacy ale investovaných 170 milionů dolarů překlopilo v "pouhých" 400, takže u Disneyho dlouho… (více)

Kdo se vytáhnul na Super Bowlu?

Kdo se vytáhnul na Super Bowlu?

02.02.2015