Po městě běží muž, který je pronásledován. Útočiště nachází v taxíku Daniela Moralese. Ten ho velkou rychlostí odváží na letiště. Zde však muž místo do letadla nastupuje do vrtulníku. Daniel se těší, až to všechno bude vyprávět policistovi Emilovi, svému kamarádovi. Žije s přítelkyní Petrou, která se mu již dlouho snaží něco říct. Jenže Emil je posedlý jen gangem loupežných Santů. Daniel má přítelkyni Lilli, s níž žije v garáži. Tento způsob soužití však dívka nezvládá a odchází... Emil s kolegou Alainem zatýkají jednoho podezřelého Santu. Později však zjišťuje, že zatkli svého komisaře Giberta, který také pátral po gangu. Na komisařství přichází reportérka Qiu. Chce něco napsat o práci policie a Gibert ji vychází vstříc. Petra už to nevydrží a přichází za Emilem na komisařství. Oznamuje mu, že pro zaslepenost případem přehlédl, že už je osm měsíců těhotná. Emil je rád. Daniel se probouzí sám. V koupelně nachází těhotenský test. Je pozitivní. Hned spěchá za Lilli. Emil zatím s policejním sborem pronásleduje gang. Bohužel neúspěšně, jejich auto končí v bazénu. Reportérka Qiu si omotává kolem prstu komisaře Giberta a lstí stahuje informace z policejního počítače. A Daniel s Emilem? Sdělují si, že budou oba otcové. Dohodnou se, že budou méně pracovat a více se věnovat svým ženám. To však Emil hned poruší – donutí Daniela sledovat jednoho Santu. Když dojedou do skladiště, Emil udělá chybu a je zajat... (TV Prima)

mira.l

Četníci, Fantomas, francouzská policie = banda hňupů, a já nevím, z čeho všeho si tyhle filmy vlastně dělají srandu. I tohle byla docela bláznivá podívaná, jen její konec s Pažoutem na sjezdovce trochu popírá fyzikální zákony, bych řekl. ()

stiewe

Na třetí díl jsem se díval snad jen kvůli malé roličce Slye a kvůli Marion cotillard jenž považuji za úžasnou herečku. ()

carott

Zatím co u jedničky jsem se od srdce smál, trojika je z větší části trapná, nejvíce komisař Giber. Jednoznačný zklamání, ale to už bohužel u pokračování komedii pomalu bývá tradice ()

Alfie

1.díl byl nadprůměrnou akční/krimi komedií.2.díl byl průměrnou akční komedie .Poslední(aspon doufám) je trapná komedie,ve které se budete bavit jen když je na plátně Sly Stallone(3 minuty),který je jediný důvod proč Taxi 3 neskončilo v odpadu. ()

Zdenda odpad!

Sorry, ale nevidim jediny důvod (pozitivum), proč bych tomuhle "filmu" neměl dát toto hodnocení. Nudné!!! ()

lord Ball

Jsem zklamán, kam až lze dovést serii, první díl takřka dokonalý, druhý díl měl spoustu chyba, ale je to stále koukatelný, tohle mě už i sem tam docela otravovalo, zvláště jízdy po sněhem zapadaných svazích. ()

Tuniak DF

Už príliš tlačia na pílu. Všetko čo už bolo v predchodzích dieloch, je tuto len zväčšené. Naháňačok je viac, hudba sa snaží viac podfarbovať komické situácie, a tie nie sú už také originálne. Možno by stačili dva diely... ()

drim87

Už trochu docházejí nápady, ale pořád slušná zábava hlavně díky hláškujícímu komisaři Giberovi. 75% ()

marek29

Jednička mě dostala a učarovala na celých 90 minut! Dvojka - tam už jsem byl zvědavý co jiného se na konceptu "Sami Naceri za volantem nadupaného Peugeotu" dá vymyslet.. Trojka je pouze snaha vysát další peníze z kapes návštěvníků kin po celém světě :-( I tak ale hloupoučký policista a jeho sexy manželka jsou zajímavým tématem pro rozvíjení zápletky. Film patří spíše k průměrným a pro kompletaci série je jeho zhlédnutí nezbytné :-) Nudou rozhodně neumřete. Celá série si zachovává velice zábavný a napínavý náboj a ve spojení s humorem, rychlými auty a sex-appealem mi z toho vychází krásné 4 z 5.. ()

helrohir

Tretí diel úspešnej Taxi série je síce trochu slabší než predchádzajúce, ale stále si drží štandardnú kvalitu humoru a akcie. Na nudné popoludnie je to ideálna zábava. ()

64B

Filmy Taxi mám rád. Rád mám taky trojku. Ještě radši jí mám, když vidím, že se tam objevil můj oblíbenec, i když jenom na skok. Daniel je mág už od jedničky a "pažout" je holt peugeot. Za 4*. ()

Brano

Kvalít jednotky to nedosahuje, no je to lepšie ako dvojka. I keď príbehovo je to doposiaľ najslabšie, ale zato scenár bol výborný a ja som sa na viacerých dialógoch dobre pobavil. Krátka stopáž zaručí, že sa u filmu nudiť nebudete a celé to bude mať rýchli spád. Chcel som niečo na ľahké pobavenie a to som aj dostal. Opäť skvelý komisár Gilbert a Daniel, ktorí sa postarajú o zábavu. Ešte by som vyzdvihol výborný slovenský dabing, ktorý sa vydaril. /70%/ ()

subic

Pažout 406 facelift tentokrát sveze na letiště i starého Slye a ten se ani nepoblinká. Tentokrát tu řádí Santa Klausové na inlinech a navíc obě holky jsou těhotné, Danielova Lilly už a Emilova Petra už zase. ()

kadef

Ohromně mě zarazilo jak je to málo zábavné, po úspěšné a vtipné dvojce velké zklamání. Rychlých scén v autě tu není dostatek, místo toho je tu plouživá lyžovací blbost z kopce dolů. Naceri už taky nehraje tak jak dřív. Koupili tam i Stalloneho, aby nalákali víc lidí. On je jednoznačně hvězdou večera. Jest-li to takhle půjde dál, na čtyřku se určitě dívat nebudu. ()

ZajoMajo

V druhom diely bola pekná scéna, kde policajti testovali najmodernejší radar a keď taxikár okolo neho prefrčal vyše tristo za hodinu, radar spadol na polišov. V Taxi trojke, mi táto a jej podobná scénka chýbala. Aby som bol presnejší - film stráca na nápadoch. Skôr by mohli natočiť drámu - taxikár v Bratislave, čakajúci dva dni na zakázku. Myslím že by to zožalo úspech. ()