Všechny ty nominace jsou pochopitelné, ale nebavilo by mne koukat na to znovu a když, tak jen kvůli některým málo scénám, které stojí za to především díky fantastickým hereckým výkonům, skvělé estetice, kostýmům a povzbujícím hudebním flákům sedmdesátých let. Ovšem vyladěné to je až běda a divák, která prokoukne sofistikované motivace postav a skvělou psychologii, bude spokojen. Nikoliv však ohromen. Na to je to příliš pomalé a nevyrovnané s x hluchými a zbytečnými momenty, kde nezbývá než se opájet skvělým vizuálem a to je při konverzačním filmu ne úplně v pořádku.(27.6.2014)

• Rogue

Film sráží hlavně ultranudná režie, mrhání potenciálem je evidentní především při diskotékové scéně (obzvlášť když je v živé paměti Velká nádhera), bezdůvodné voiceovery, naleštěné nudné nic.(8.5.2014)

,,AŤ TO JE COKOLIV... BUDE TO TO NEJLEPŠÍ, CO JSME KDY UDĚLALI.…“ /// Mistři klamu – žádní eskamotéři, ale dva podvodníčci, z nichž VONA je velice přesvědčivá (hlavně, když vyloží všechno na stůl) a VON je týpek s neskutečnou vanou (že by pivo?). Prudící úvod a pak – prostě dlouho tomu nemůžu přijít na chuť, páč to vyprávění je takový zvláštní. Bejt to kniha, tak se nedostanu přes 13tou stranu. Vypráví, vypráví, a když už se zdá, že hodím čelo – jebnou tam něco zajímavýho. A pak zase a zase a zase a nebejt toho parádního vobsazení, asi bych ty 3* nedal. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Říkám ne, aby mě všichni chtěli. 2.) Potřebuju poradit, jak správně motivovat (třeba manžela…). 3.) Thx za titule ,,fčelí medvídek“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ ne(18.1.2014)

Tak já nevím co jsem Davidovi udělala, že mě takhle trestá. Druhý film a jsem opět a zase zklamaná na celé čáře. Asi po půlhodině mně už bylo úplně jedno, jestli je to založené na reáliích nebo ne, ale hlavně ať to nabere trochu dech, protože se to táhlo jak cezená nudle. Takže z pětihvězdy jsem okamžitě odečetla jednu za tu příšerně a zbytečně přepálenou stopáž. A tu druhou za scénář, protože ten byl přímo hokejový, tudíž jsem se občas ztrácela a občas děsivě nudila. Já si sice nehty neokusovala, jak píše verbal, ale stačila jsem si je přitom dát parádně do pucu a krásně nalakovat. Mrzí mě to o to víc, že tam hrála senzační herecká sestava, ale já měla pocit jakési prazvláštní exhibice, která je ale určená pro někoho jiného, jen ne pro mě. Abych pravdu řekla a světe div se, já ženská jsem zbystřila hlavně v momentech, kdy se na place objevila moje topková Amy a dokonale krásná Jennifer, které se tam dostalo k mé lítosti minimálně prostoru. Tak abych nebyla pes, za obě super holky a skvělou muziku se plácnu přes kapsu a dám trojku. Jo a Christian bude za chvíli z těch jeho tělesných proměn na prášky, já ho skoro nepoznala.(7.1.2014)

• Chlupis

Wannabe Scorsese tak enormním způsobem, až je to prostě jenom hrozně nezajímavé a chvílemi až směšné. Dvouhodinový film subjektivně o stopáži 180 minut, kterému kraluje zcela příšerná Jennifer Lawrence.(4.1.2014)