Skvěle zahraná nuda. Na filmu je zábavné sledovat pouze jednotlivé figurky ve fragmentech, tam je na co se dívat, ale celkově se jedná o šíleně nataženou ptákovinu, ze které šlo bezesporu vytřískat daleko více. Irvnig, why are you eating the heart pills? What's worng with you? :D Jennifer Lawrence je úplně skvělá, při scéně s mirkovlnkou jsem se na ni nemohl vynadívat, takže v jejím případě se nominaci na sošky nedivím. V ostatních případech už bych byl skeptičtější, i když ona Akademie možná na tlustýho Balea může slyšet. Jestli to dostane kotel zlatých plešounů, tak dám filmu možná ještě jednu šanci.55%(4.1.2014)

Znova som dal na svoj inštinkt a vykašlal som sa na hodnotenie užívateľov čsfd a oplatilo sa to. Film si ma získal od prvej až do poslednej minúty. Komorná a nenáročná atmosfére mi vyhovovala aj preto, že nerušila v spánku môjho malého syna, ale hlavne preto, že po dlhšej dobe film s dôrazom na umenie slova. Podobne to bolo aj vo filme Zbal prachy a vypadni, kde úspešný bol ten kto vedel v správnu chvíľu použiť tie správne slová a hrať správnu presvedčivú hru, nehovoriac o trefnom a výstižnom poznatku z reality " kto je umelec ten kto namaľoval originál, alebo ten kto dokonale vytvoril kópiu? " Čo dodať na margo hercov len toľko, že o Ch. Balovi som vôbec nepochyboval, výborne sadla rola J. Rennerovi, ktorý po fijasku v akčných filmoch konečne ukázal svoju kvalitu a životný výkon podala aj Amy Adams. Malé zauzlenie na záver úplne doladilo rozbehnutú dejovú líniu. 80%(9.11.2014)

Takhle sakum pikum za tři.(28.9.2014)

• Reiniš

Ten film je věrohodný asi jako britský přízvuk Amy Adams. Nebo tupé Christiana Balea... Přes dvě hodiny trvající otravná pozéřina a důkaz toho, že většinu filmových cen už opravdu nemůžeme brát vážně (celkem mě překvapilo, že za tlačenkou tohohle filmu nestojí Harvey Weinstein). A takhle krásně amorální happy end tu už dlouho nebyl. Krást je hrozně cool, kraďme také, kradou všichni. Kapitalismus nám to odpustí.(4.2.2014)

• Rogue

Film sráží hlavně ultranudná režie, mrhání potenciálem je evidentní především při diskotékové scéně (obzvlášť když je v živé paměti Velká nádhera), bezdůvodné voiceovery, naleštěné nudné nic.(8.5.2014)

• - Dle slov Louise C. K., představitele Stoddarda Thorsena, byla povídka o rybaření, kterou jeho postava v průběhu filmu vypráví, improvizována podle potřeby. Byl vymyšlen i konec, ale do finální verze filmu se nedostal. (HellFire)

• - Ještě měsíc před začátkem natáčení neměl film název a přezdívalo se mu Abscam Project. Scénář k filmu se pak jmenoval American Bullshit. (karlik4801)

• - Příběh je založen na událostech z konce sedmdesátých a začátku osmdesátých let, kdy FBI odhalila případ kradeného majetku, do nějž byli zapletení Arabové a místní politické špičky. (HellFire)