Tři bratři, kteří si říkají Černý korzár (Kabir Bedi), Zelený korzár a Červený korzár, žijí touhou po pomstě vraždy svého otce. Cílem jejich pomsty je muž jménem Van Gould. Zelený a Červený korzár nevydrží čekat na příjezd bratra, vydají se za Van Gouldem sami, ale Van Gould a jeho muži je nečestným způsobem přemůžou a zavraždí. Nenávist a odhodlání Černého korzára zabít vraha svého otce a bratrů je obrovské. Když zjistí, že žena, do které se bezhlavě zamiloval, je dcerou Van Goulda, musí se rozhodnout, co je pro něj důležitější, pomsta nebo láska… (oficiální text distributora)

Kremik

To samé jako Sandokan, koukali jsem na to všichni. Tohle je navíc ještě výše. Skvělé dobrodružství, kde je jasně rozlišené komu fandit a koho nesnášet. Šermířské souboje jsou lepší, než v dnešních filmech a ta hudba...Ať už je to nostalgií, nebo něčím jiným, prostě paráda :) ()

Aldamir

Už jenom proto, jaké odpady se dneska točej s daleko nákladnějšíma choreografiema made in Hollywood, prostě pod čtyři jít nemůžu. Bitevní scény lehce naivní, ale aspoň tam maj všichni výzbroj odpovídající době příběhu, slečna podle tehdejších měřítek jistě velmi krásná, Kabir Bedi i po třiceti letech má stále charisma na rozdávání a Morgan je prostě bourák...:-) Film, který se musí líbit i po letech, pokud od něj předem nečekáte víc, než vám může dát... ()

HonzaMag

Naprostý souhlas se "sudem"! Na tenhle snímek mi nesahejte! Charizmatický Kabir Bedi, nádherná hudba bratří de Angelisů, atraktivní prostředí karibských pirátů, ... Co víc si tehdy přát. ()

dauni1

Tento film velmi zasáhl mé dětství. Jako malý jsem to viděl několikrát za sebou a pokaždé jsem měl nutkání se stát pirátem a šermířem. Velmi vyjímečný film se skvělým hereckým nasazením. Každé dospívající dítě by tento film mělo shlédnout. ()

Idahou

Hm, jak hodnotit takovéhle filmy? Po technické stránce nesnesou srovnání s moderními filmy, takže jde především o náplň. A ta je v tomhle případě perfektní ;) Není co dodat ()

danny_21

Emilio Salgari by byl nejspíš spokojený s tím, jak se převedl jeho hrdina na filmové flátno. Na tu dobu to byla perlička, která s věkem samozřejmě zestárla, ale pro ty, kteří jako malí smradi hltali podobné hrdiny je to kus nostalgie a vzpomínek na šermírské souboje na sídlištích :-) Jak se asi bude za pár dekád koukat na Piráty z Karibiku ? - 50 % ()

Durgas

"Galéra! A španělská!" Ten dobrodružný pátos k tomu proste patrí tak, ako divadelné poňatie šermiarskych súbojov a bojových scén. Kto sa cez to nevie preniesť, tak mi ho je ľúto. Nostalgické 4 zvjozdy. ()

Rodin

Už jako kluk jsem to neměl moc rád, snad mě to mělo trefit ve věku do deseti let. Spíš ale vidím chybu v tom, že jsem už jako děcko přečetl opakovaně báječnou knižní předlohu Emilia Salgariho, takže jsem se prostě nebyl schopen smířit s obsazením hlavních rolí a s příliš krutými zásahy do původního děje. Bylo to takové barvotiskové. ()

cula2

Nemůžu jinak než za 4.Černý korzár,Hrabě Monte Christo,Sandokan,Curro Jiménez.To jsou všechno dobrodružné akce mého dětství a 80.tých let minulého století.Preto tolko bodou :-) ()

karlee

Tomu říkám happy-end, korzár a blondýna se setkávají na ostrově plném mírumilovných domorodců, jejichž oblíbenou kratochvílí je házení květin. Čvrtá hvězdička je za soundtrack. ()

dogma97

Přes tu spoustu propíchnutých lidí (je zajímavé, že úplně všichni na místě zemřeli, žádní ranění) značně infantilní, většina soubojů působí téměř parodicky. ()

Tormentor665

Dětství pro mě skončilo třináctým rokem, kdy jsem znásilnil babičku obráceným křížem. Ovšem předtím jsem i já četl Černého Korzára. Možná je vysoké hodnocenní jak u většiny nostalgií, ale spíše to odůvodňuji (také jako značná část přítomných) tím, jak vypadají současné „pirátské“ filmy. Oproti těm prázdným, převážně digitalizovaným sračkám má tohle alespoň myšlenku a na rozdíl od cukřenkového Sandokana ještě stále dost silných scén a hlášek. „Miluješ smrt? Tady ji máš!“ ()

Scraffy

Celkom zaujímavý projekt, ktorý má slušnú výpravu, réžiu a hlavného hrdinu Kabira Bediho. Škoda, že som to nevidel o niečo skôr, pretože takto nemám na to spomienky ako poniektorý. ()