Tři bratři, kteří si říkají Černý korzár (Kabir Bedi), Zelený korzár a Červený korzár, žijí touhou po pomstě vraždy svého otce. Cílem jejich pomsty je muž jménem Van Gould. Zelený a Červený korzár nevydrží čekat na příjezd bratra, vydají se za Van Gouldem sami, ale Van Gould a jeho muži je nečestným způsobem přemůžou a zavraždí. Nenávist a odhodlání Černého korzára zabít vraha svého otce a bratrů je obrovské. Když zjistí, že žena, do které se bezhlavě zamiloval, je dcerou Van Goulda, musí se rozhodnout, co je pro něj důležitější, pomsta nebo láska… (oficiální text distributora)

sharka.68

asi budu za divnou,ale já i jako dítě obdivovala "Jaru" tu nádhernou domorodku.A vždycky, když ji zabili,brečela jsem jak želva. ()

kachnacekk

Tenhle film jsem jako dítě přímo zbožňovala, po shlédnutí v dopělosti nutno říci, že už to není taková bomba, ale člověk se stejně rád podívá znovu, Kabir Bedi má charizma, které přitahuje stále.. ()

djerba

Černý korzár alias Kabir Bedi byl moje první velká platonická láska:-).A ten film můžu i dneska, hudba nádherná a neztratilo to kouzlo na rozdíl od spousty amerických spektáklů. ()

Evbad

Stará láska nerezaví.... Černý korzár je sice místy úsměvný, ale pořád má cosi do sebe. Film o době, kdy čest ještě něco znamenala natočený v době, kdy plátnem nemusely téct potoky krve nebo po něm poskakovat digitální příšery. A hudba, to je 5/5. ()

Curt

Pro mě nostalgie mého dětství proto možná dávám o jednu hvězdu více, ale ve srovnání se spoustou filmů, které chrlí Hollywood dnes bych ho určitě vyzdvihl. Lehce romanticky film o pirátech, pomstě a teda halvně pirátech. ()

John Dunbar

Nikdo z hlavních hrdinů si nemohl zapamatovat jméno kapitána Morgana:-)) Jedná se o poctivý dobrodružně-romantický vývar plný dobře okořeněné muziky, který spolehlivě zažene kocovinu způsobenou nejen popíjením stejnojmenného nápoje, hlavně ale sledováním posledního dílu Pirátů z Karibiku. ()

DaNvYto

VanGuldé! Ó ó óoo mé... na ná na nana naná... Od jisté doby jsem si stavěl z lega korzárské lodě a hliněné kuličky na cvnkání mi dělali piráty! ()

zigy

Pro kluky. S Mrkvičkou jako hrdinským korzárem je to skvělé, naivní dobrodružství plné patosu, kostýmů a romantiky. Díky bohu za starý dabing, ten se k tomu hodí jako prdel na nočník. Dneska by tohle nedokázali s takovým citem.......a mám stejně takový pocit, že dnešní generace dětí se tomu zčásti vysměje pro naivitu...nevím.... ()

nanamarak1

Zábavný starý pirátský béčko. Bedi je sympaťák, ostatní herci nic nekazí, hudba je povedená, starý dabing je taky dobrý a nudu jsem nepociťoval. A žádnou nostalgii jsem při sledování nezažil, protože jsem tento film jsem poprvý viděl před měsícem, takže moje dětský vzpomínky ho fakt nevylepšili. Ale stále to má něco do sebe. Na konci sedmdesátých let tu musela být v ČSSR fakt pecka. 70% ()

veverysiak

Ako zasran som Kabira v tomto kúsku žral podstatne viac ako v Sandokanovi, teraz mi je záhadou, aké to asi dospelácke typy sa hrnuli na tento dobrodružný film, s odstupom času mi to príde scenáristicky infantilné, režisérsky odfláknuté, strihovo chaotické a herecky naivné, ale čo narobím, ako zasran som to žral, takže 20%. ()

mire.k

Kult dětství. Nedokonalé, odpovídající době vzniku. Ale film si na nic nehraje. Čisté dobrodružství. Kdyby i současné filmy měly tak dobrou validitu, dalo by se na ně i koukat. ()

wrong3

Copak z nás starších může dát někdo malé hodnocení???Jako malej jsem měl tričko Sandokana a pořád jsme si na něj hráli já nemužu dát menší hodnocení... ()

katapultova

Tento film musí divák hodnotit podle účelu, typu filmu a také doby, v níž byl natočen. Je jasné, že pokud na něm budeme chtít najít chyby, najdeme je; ten příběh je takový vinnetouovsky naivní a některé sekvence trochu nadnesené ( SPOILER: třeba jak Kabir Bedi na mostku pozabíjí spoustu vojáků - sám, nebo po útěku z lodi se opatrně skrývá, až jej nepřátelé bez problému objeví na břehu; herečka představující Yaru také není žádná indiánka - KONEC SPOILERU). Ale pokud jej budeme chápat jako celek, jako dobře šlapající dobrodružný film s výbornou hudbou, bude se nám líbit, i když už nejsme děti. Kabir Bedi je famózní, šermuje, plave, skáče po palubě a ještě výborně hraje (ten démonický pohled, když vzývá satana), dabing Ladislava Mrkvičky výborný. Oceňuji i pěkné karibské exteriéry. ()

IlMagnifico

Kdo by si myslel, že se věk na filmu nějak zvlášť podepsal, ten by se mýlil. Černý korzár je báječný a skvělý dnes, stejně jako tomu bylo v roce 1976. Že je příběh poněkud naivní, to tehdy nikomu nevadilo a nemělo by tomu tak být ani dnes. Konec konců, v tom je film podobný knižní předloze. Jen těžko říct, co je na filmu nejlepší. Nabízí nám úchvatnou hudbu, parádní šermířské souboje, výborné herecké výkony (zvlášť Kabir Bedi a Mel Ferrer) a jednoduše heroický příběh, nepřetržitá akce... Co si víc přát? Ne. Ať už si říká kdo chce co chce. Kdyby se ho budoucí generace rozhodly zatratit, zůstává film nadále hluboce zakořeněn v srdcích jejich předchůdců. 100 %! HOMBRES DEL MARE! ()