Tři bratři, kteří si říkají Černý korzár (Kabir Bedi), Zelený korzár a Červený korzár, žijí touhou po pomstě vraždy svého otce. Cílem jejich pomsty je muž jménem Van Gould. Zelený a Červený korzár nevydrží čekat na příjezd bratra, vydají se za Van Gouldem sami, ale Van Gould a jeho muži je nečestným způsobem přemůžou a zavraždí. Nenávist a odhodlání Černého korzára zabít vraha svého otce a bratrů je obrovské. Když zjistí, že žena, do které se bezhlavě zamiloval, je dcerou Van Goulda, musí se rozhodnout, co je pro něj důležitější, pomsta nebo láska… (oficiální text distributora)

Salavard

Přiznávám, že zde se jedná do jisté míry o subjektivní hodnocení, velkou roli hraje sentiment, skutečnost, že jako malý capart jsem tenhle film zbožňoval. Nedávno jsem ho opětovně shlédnul a kupodivu se mi líbil znovu. Jedná se sice o poměrně naivní snímek, ale když vám tohle moc nevadí a akceptujete i nepřemožitelného hlavního hrdinu, budete se bavit od začátku do konce. Velkým kladem je bezpochyby i hudba, které bych snad vytknul jen to, že by mohla zaznít více. Klasický film plný dobrodružství, boje, lásky, nenávisti, života a smrti. Vše co si můžete jenom přát od pohodového snímku. ()

lake-lake

pohádková klasika, která funguje i po letech (tedy alespoň na mě); pravda a láska zde opravdu zvítězí nad lží a nenávistí :o) milé komentáře: wosho, Saccard, sud ()

offlineman

Radši 10x Černý korzár, než 1x Piráti z Karibiku!!! Kabir Bedi ve své nejlepší roli a nejlepší dabing Ladislava Mrkvičky!!!!! ()

Stejšn

Tak asi do půlky se to dá, ale pak to nabere neuvěřitelný grády a jedna wtf scéna střídá druhou. Ten chlap dokáže neuvěřitelný věci, stejně tak jako další postavy filmu. Pokud má člověk aspoň promili v sobě, tak je to celkem prča. Za střízliva je ovšem dřina to dokoukat. Viděl jsem to jako dítě a pak až po dvaceti letech a znova se na to už nepodívam. ()

Syna.1990

Stejně jako u Želv Ninja v seriálech, tak i u Černého korzára ve filmech, jde o NOSTALGII! Když jsem byl malý pískle, tak tohle prostě bylo pro mě to nejlepší, pouštěl jsem si to na VHS pořád dokola!!! Abych řekl pravdu, tak kvalitou asi tento film nestojí za nic, ale přece jen je to Černý korzár a Kabir Bedi. Mé hodnocení sice není moc objektivní, ale je to prostě taková má srdcovka a proto musím dát .. 5 hvězd!! ()

helrohir

Naivný, miestami až hlúpučký dej, úchvatné scenérie, pekná hudba, charizmatický hrdina, krásne ženy a množstvo súbojov - to je stručná charakteristika tohto kedysi pre mňa obľúbeného filmu. Avšak ako mnohé ďalšie, aj tento nahlodal zub času a už to nemá taký náboj ako kedysi. Hlavne akčné scény mi pripadali ako keby boli natočené na jeden pokus. Avšak určité čaro podobné filmy stále majú, takže niekedy si ho ešte rád pozriem. 60%. ()

subic

Vidiš i černý korzár pláče. Tento kousek je asi starší jak já, ale na rozdíl ode mě ho zub času už hodně ohlodal. Hudba? No děs. Noční přepadení lodi v studiu? No děs. Některé bojové scény jsou opravdu jak z dětského filmu. Dvouhodinová podívaná o pomstě, kterou jsem jako děcko viděl několikrát a teď tak po 20i letech už ani nevím, o čem že to vlastně bylo? Zrzavá Dagmar Lassander a blonďatá Carole André, Kabir Bedi si zahrál ještě ve stejném roce Sandokana a toho jsem nosil na tričku, ale černého korzára vážně ne. Drobnou roli tu má i Angelo Infanti známý z Kmorta a první řady Chobotnice. Ale nechám z nostalgie aspoň 50% ()

Kubi21

Hodnotit to před 25 roky svýma klukovskýma očima, tak mi nestačí hvězdy. Dospěláckým pohledem to je samozřejmě velice naivní a už dosti přestárlé, ale stejně se na to rád podívám i dnes. V černém už asi běhat nebudu, no že bych oprášil aspoň ten klobouk. Určitě mne to v dospělosti nezklamalo tak, jako jiný dětský pecky (např. Rudá Sonja). Silnější tři hvězdy, z nostalgie pět, ale pst, neofiko. ()

Rutger

Velkolepé pirátské dobrodružství s charismatickým Kabirem Bedim. Kam se hrabou Piráti z Karibiku. Přiznávám určitě také z velké části funguje z nostalgie. ()

Pitryx

Umělecká hodnota je sice nulová, ale pro mne to má hodnotu přímo nesmírnou. A je mi jedno jak se to komu jeví. Pro mne prostě film v podstatě bez hluchoty, jen když se korzár vykecává s tou kozou u jídla, ale to se dá tu chvilku vydržet. Je zajímavé, že hrdinka se všem líbila a mi jako jedinému připadla hnusná s těmi ulízanými vlasy a navíc protivná. To jsou asi jediné dva maličké kazy na jinak skvělém filmu,na který se kdykoli podívám znova. Pravda, ta romantická větev mi tam také vadí, ale bez ní by to nebylo ono.  ------- 90 %  ()

majk_n

Dnes již klasika, kterou jsme milovali a hl. hrdina nám nahrazoval tehdy nedostupné americké hrdiny. Chytlavá hudba ()

Fíma

Jeden z mála dobrodružných filmů z dětských let, na který se s chutí podívám i dnes. Karibik, korzáři, krásná dívka, zlý padouch, hrdina toužící po pomstě - prostě všechny romantické rekvizity. Co víc si přát? ()

CrazymanM

Kabir Bedi,idol mého mládí!!!V porovnání se současnou tvorbou velmi úsměvné zpracování,jinak mu ale nic nechybí,láska,zrada,hrdinství,nenávist,vše jak má být! ()

martins

Výborný italský dobrodružný snímek pro milovníky romantiky. Ten, kdo má rád Sandokana nebo Angeliku si jistě příjde na své. Hlavní představitelé, kteří se poté sešli i v kultovním seriálu Sandokan, záporák Mel Ferrer a pěkná Dagmar Lassander známá z filmu Policajt v Africe. Skvělá hudba bratří Angelisů podrhuje napětí, akci. ()

Gig

Říkejte si, co chcete. Ale Sollima uměl točit filmy podle předlohy Emilia Salligariho. Navíc ta odzbrojující hudba bratrů Angelisových. "Hooooombreeee......" ()

DZOUKR

Velice nádherný a zajímavý film, který se vyrovná i své knižní předloze. Pro mě je tento film lepší než třeba film Batman začíná, ale pro ostatní asi ne, protože byl natočen před 38 lety, tak má prostě smůlu, že? ()