Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  **

  Já tak nějak nevím, co bych na tomhle filmu měl chválit. Kromě hereckých výkonů, které jsou u muzikálu samozřejmostí, tu vlastně nic jiného není. Cameron Diaz tu sice hraje trošku mrchu, ale ne zase tak moc, abyste si ji museli pamatovat. Skoro to spíš vypadá jak kdyby tenhle film natočili kvůli Quvenzhané Wallis, která se tu předvádí jak poctivá malá cácora se vším všudy. Hudebně nezajímavé, příběhově americky přehnaně nadšené. Výsledek ale totálně o ničem a nebýt herců, bylo by to totální dno.(4.2.2016)

 • kareen
  ***

  Annie je dokonale předvídatelná rodinná pohádka o tom, kterak osiřelá malá dračice a samotářský byznysmen ke štěstí a nové rodině přišli. V tomto směru jsou karty rozdány celkem jasně, ale tím, že si to sympaticky nehraje na něco, co není a také díky faktu, že si jak Cameron Diaz, tak Jamie Fox své postavy, zmalované, zahořklé čarodějnice a odměřeného, napraveného milionáře zahráli evidentně s velkou chutí (takže to bylo sem tam i vtipné), tak jsem se u toho docela nenáročně pobavila a ještě si připomněla pár hezkých (i když převzatých) písniček. Čehož si cením na lepší tři hvězdičky.(12.1.2015)

 • Mia...
  *****

  Týýý jooo ..... móc pěkný muzikál a film nabitej obrovskou energií. Fakt mě nejvíc dostala ta atmosféra, která z toho všeho dýchá .... :))(19.7.2015)

 • MMR
  ****

  Ta holčička to zahrála skvěle. Písničky chytlavé, děj sice předvídatelný, ale milý. Za mě 4 hvězdy.(7.1.2016)

 • Pilda17
  ****

  Krásný muzikál, který má v sobě spoustu pěkné muziky. Film chytne za srdce a dech tomu dávají songy. Já se příjemně a nečekaně bavil od začátku do konce. Na závěr je vše klišé, možná až moc přestřelené a i trochu otravné, ale do té doby jsem neměl nejmenší problém. Vyzvednout se musí také samozřejmě herecké výkony všech postav, taková Cameron Diaz nebo Jamie Foxx zahráli opravdu dobře. Něco k naprosté spokojenosti chybí, i když myšlenky na plný počet proběhly .. 8/10 = 82%(12.1.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace