Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tsuki
  ***

  Viděno 1.2.2015 v kině MOVIX, Ario Kameari, Tokio. Přiznám se, že původní muzikál Annie jsem vůbec neznala, ale u tohoto filmu mě zaujal trailer, který byl před premiérou tohoto filmu dost k vidění zde v Japonsku. Působilo to jako takový příjemný rodinný muzikál, nabitý pozitivní energií, a já mám pro takové filmy slabost. Takže jsem se rozhodla na to zajít do kina a naštěstí se ke mě přidala ještě jedna japonská kamarádka se zálibou v podobných filmech. Dostala jsem v podstatě, co jsem čekala - líbivý příběh s hezkou hudbou. Obzvláště písnička "Tomorrow" je hodně chytlavá a později jsem si na internetu musela přehrávat jak tuto novou verzi, tak i starší verze této písničky. Bohužel to ale místy bylo na můj vkus až moc přeslazené a kýčovité, takže nejsem schopná tomu dát vyšší hodnocení, i když určitá míra naivity k takovému filmu určitě patří. Jinak ale příjemný filmový zážitek, který nejvíce ocení asi děti. ~(3,3)~(8.2.2015)

 • kareen
  ***

  Annie je dokonale předvídatelná rodinná pohádka o tom, kterak osiřelá malá dračice a samotářský byznysmen ke štěstí a nové rodině přišli. V tomto směru jsou karty rozdány celkem jasně, ale tím, že si to sympaticky nehraje na něco, co není a také díky faktu, že si jak Cameron Diaz, tak Jamie Fox své postavy, zmalované, zahořklé čarodějnice a odměřeného, napraveného milionáře zahráli evidentně s velkou chutí (takže to bylo sem tam i vtipné), tak jsem se u toho docela nenáročně pobavila a ještě si připomněla pár hezkých (i když převzatých) písniček. Čehož si cením na lepší tři hvězdičky.(12.1.2015)

 • O.Peta
  ****

  Nejsem velkej fanda muzikálů, spíš se mi většinou omrzí jejich monotónost už během sledování. Annie mě ale strašně bavila i přes svoji jednoduchost. Těch písniček zase není tolik a i když jsou prosťoučké obsahem jako v podstatě celý film, hudba je výborná. Nečekaně velká spokojenost. 85%(16.1.2015)

 • ..Lucas..
  ****

  Nechápu tolik negativnách názorů na tuto verzi Annie. Očekával jsem nejhorší, o to víc jsem byl překvapený. Milý a zábavný muzikál, se skvělou trojicí - Jamie, Quvenzhané a Rose. Výborný soundtrack - především Opportunity a You're Never Fully Dressed Without A Smile. Nejvíce kritik schytává Cameron Diaz a s tím musím i souhlasit. I když to její přehrávání bylo nejspíš naschvál, někdy to vážně bylo moc - ke konci už to ale bylo lepší. Rád se na Annie podívám někdy znovu :)(22.1.2015)

 • eLeR
  ***

  Príjemný, pesničkový, rodinný film s roztomilou strapaňou.(30.7.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace