Týýý jooo ..... móc pěkný muzikál a film nabitej obrovskou energií. Fakt mě nejvíc dostala ta atmosféra, která z toho všeho dýchá .... :))(19.7.2015)

Hezký muzikálový film, který mě pobavil. Chytlavé písničky, dobří herci, protivná Cameron, rozkošná Annie a dojemné chvilky. Co víc si přát... líbilo se mi to, krásné 4* si to určitě zaslouží!(9.4.2015)

Príjemný, pesničkový, rodinný film s roztomilou strapaňou.(30.7.2015)

I think, I gonna like this, yes, yes!(15.12.2015)

Takový ukázkový, učebnicový příklad dnešního moderního muzikálu. Mnoho muziky se zdánlivě obyčejným, či ohraným dějem. Ovšem je pravda, že co se týče prakticky všech filmových muzikálů, bez rozdílu roku distribuce. Mezi zlatý hřeb muzikálů 21. století u mne vede (z pohledu kritiků) tolik kontroverzní Mamma Mia společně s Moulin Rouge. ________ Annie zpočátku působila jako žhavý adept pro obohacení mé pomyslné top-ky filmových muzikálů 21. století. Zdálo se, že to bude příběh jako z pohádky. Hudební choreografie a texty písní byli hodně poutavé. Po zhlédnutí filmu jsem si musel některé hudební pasáže pustit znovu, zvláště "It's The Hard Knock Life" nebo úžasné "Opportunity" od Sia, které bylo dokonce nominováno na Zlaté Glóby za nejlepší píseň. Bohužel ohraná hvězdička Cameron Diaz zde působila jako herečka, které jsem nevěřil ani slovo, ...jako herečka z nějakého hororového béčka. Vše klapalo tak, jak má a divák se nechával upoutávat dějem a perfektní hudební choreografií, ale poslední půlhodinka sklouzla bohužel do takového ryze amerického a ohraného stereotypu, kde se tvůrci snaží strhnout pozornost diváka natolik, až film působí nehorázně přeplácaně a kýčovitě. Je škoda, že zrovna tento americký filmový kýč dominoval i v závěru Annie. Přesto všechno jsem s Annie poměrně spokojený a nemohu jinak, než doporučit.(4.1.2015)

• - Koncem roku 2014 zaútočila hackerská skupina GOP na studio Sony Pictures. Ze studia unikly filmy, scénáře, hesla i osobní údaje zaměstnanců. Mezi ukradenými filmy byl i snímek Annie, který se tak dostal do oběhu ještě před uvedením v kinech. (Danny723)

• - „Vrchná sestra z detského domova nie je milá ani pekná, má radšej drinky ako deti," prezradila o svojej postave Cameron Diaz. (kacer4)

• - Cameron Diaz (Hannigan) se svěřila, že nerada natáčí s dětmi, protože se před nimi nesmí mluvit neslušně. Bývá také zvykem, že za každé sprosté slovo, které herci (či komukoliv ze štábu) před dítětem uklouzne, musí dát dolar do jeho kasičky. (Nikitera)