Fenomenální herci Tom Hardy (Temný rytíř povstal) a James Gandolfini (Rodina Sopránů) září v hlavních rolích drsného kriminálního thrilleru od scenáristy Dennise Lehaneho (Tajemná řeka) a Michaëla R. Roskama, autora a režiséra na Oscara® nominovaného filmu Býčí šíje*. Osamělý barman Bob Saginowski (Hardy) společně se svým ostříleným bratrancem Marvem (Gandolfi ni) provozují bar, který místní gangsteři využívají k tajným předávkám peněz. Když se ale oba zapletou do nepovedené loupeže a nemají čím splatit dluhy, budou se muset rozhodnout mezi loajalitou a přežitím. (Bontonfilm)

Whitebeard

No, vcelku paráda. Hardy opět na jedničku. Sledujete zakřiknutýho týpka, co dělá za barem, moc toho nenamluví, takovej slušňáček, stydlín, ale přesto to vypadá, že když v něm bouchnou saze, tak to jen tak nikdo neuklidí. A vzhledem k tomu, co se kolem něj v průběhu filmu všechno děje, se tomu schyluje a schyluje, vlastně se ani nemůžete dočkat. Slušný dramátko, za mě moc dobře a 4* ()

misbos

Výborný! Od hlavního tria je to hereckej koncert, a ty dvě minuty, kdy domělej prosťáček najednou bere vrch nad grázlem... paráda! ()

DAPDO

"Von porád čekal, že něco příjde, von porád čekal, nepřišlo vůbec nic". Touhle písní z Hříšných lidí se dá taky zhodnotit tenhle film. Nakonec přece jen něco přišlo, z málomluvného, naivního a přitroublého pingla se vyklube vrahoun. Trochu jsem to čekal, přece Tom nemůže hrát takový vemínko. A potvrdil, že je schopnej zahrát cokoliv a kohokoliv. Asi jsem čekal trochu víc, no budu se na to muset podívat s odstupem času ještě jednou, třeba tomu příjdu víc na chuť, ale prozatím průměr. ()

Hpatrik

No pro mě velmi uspokojující filmeček, se zajímavou atmosférou a skvělým Hardym, který se tu ale příliš nenadřel. No a pravděpodobně poslední role pana Gandolfiniho... úctyhodné rozloučení. ()

Stíba

Film, který si hraje jakože rozehrává nějakou partii, a který chce po divákovi aby si počkal na ten slavný boom efket, který ve finále nepřijde. Tuctová kriminálka. ()

Johny M.

Hardy a Rapace jsou skvělí herci s velkym potenciálem. S potenciálem, kterýmu se musí dát možnost se projevit. Ale neprojeví se v takhle nudný sračce... ()

Torgal

Od zameniteľného priemeru z londýnského podsvetia odlišuje tento film v podstate len Hardyho adoptovaný pes a jeho komplikovaný vzťah s Noomi Rapace. Kriminálna linka ma už bavila menej, a to aj kvôli tomu, aký idiotský plán Gandolfini vymyslel. Chovanie postáv išlo proste mimo moje chápanie a preto nerozumiem tunajšiemu vysokému hodnoteniu. Za mňa 6/10 ()

netWoor

Celej film jsem se těšil, až to přijde (ta atmosféra už je taková, fajnová, připravující vás na to), jenže minuty utíkají a ... nic. Ale jo, nebylo to špatný, ale ... vlastně se tam nic pořádnýho nedělo ... takové všední, byť se zajímavým koncem. ()

Franc1s

Kouknout byla povinnost, poslední role J.Gandolfiniho, hraje zde T.Hardy a předešlý film režiséra (Býčí šíje) byl vynikající. Pravda ale je, že tady jsem se ze začátku vůbec nechytal, dialogy šli mimo mě a tak nějak jsem se nudil. Po půlce filmu jsem se do toho jakštakš dostal, Hardy jako barman už nebyl takovej ňouma(zahrál super), jak pro mě byl na začátku a začali bavit i dialogy. Finále se povedlo na jedničku, avšak podruhé už to vidět nemusím. 7/10 I tak ale kouknu rád na příští film režiséra :) ()

waska

Strašně zdlouhavé a místy i dost nudné, rozhodně se dalo z takového potenciálu a hereckého obsazení vystřískat víc. ()

Acrobat

Zatiaľ najslabší filmový Lehane, ktorý netrhá očakávania, nevťahuje emóciou a šetrí intenzitou. Ale stále prítomná civilnosť, svetielko všednosti bežného života, herci, mrazivý minimalizmus, dôstojná viera. Životná filmárčina bez odvahy vystúpiť o krok vpred. (videné 27.02.2015,BDrip) ()

West

Zvláštní thriller, skvělé herecké výkony, na kterých stojí hlavně ten Hardyho. Některé komentáře a špatné hodnocení trochu nechápu. Pro mě rozhodně slušnej nadprůměr. Čekal jsem jiný konec a taky větší gradování , ale o to víc v tom hrála psychologie. 69% ()

bearmeedek

Film byl zdlouhavý, atmosféra a působení na diváka to tak chtělo. Prosím. Ale rozložit tu trošku děje do 106-ti minut vyznívá trochu zoufale. Chovatel začátečník v mafiánském filmu je novinka. Nesmělé sbližování s náhodnou majitelkou popelnice dobré a pár zvratů na konec překvapí. Ale jako celek nic moc pocit. (Jinak jsem ji poznal: Lisbeth Salanderovou z trilogie Millenium z roku 2009.) ()

ER

Zcela zjevná inspirace Východními přísliby (+Dějiny násilí). I tady se "řeže" a trochu i zabíjí,atmosféra houstne a nikdo neví,kdo bude dalším "rozřezaným" na řadě. Gangsterské prostředí tomu nahrává,Tom Hardy v roli zaostávajícího číšníka taky a navíc pointa je povedená. Je pravda,že některé scény působily trochu "vycpávkově",ale je to jako se strunou,kterou tak dlouho natahujete,až......někdo zemře. ()

Demonic189

Prvá polhodinka jedno velke WTF, ale potom sa to rozbehne a skutočne velmi dobre! Hardy hraje konečne tak trochu inak, k tomu sympaticka Rapace a skvelý zaporák. Neprijemny film, ale velmi prijemne prekvapenie za 4*. ()

Trammbo

Když je v kriminálním filmu s figurující mafií nejzajímavější částí krádež deštníku, tak je něco špatně. Poměrně zajímavý koncept baru, kde se přechovávají špinavé peníze, je líně vysvětlen hned ze startu a ve zbytku přepálené stopáže zatlačen dozadu patetickou romantickou dějovou linkou se psem. K tomu připočítejme neskutečně prkenné dialogy a režii jejíž největší triumf je to, že několikrát rozmaže obraz tak, že nevidíme kdo to vchází do dveří, načež nám to film stejně ukáže. Jediným světlým místem v temnotě nudy byl James Gandolfini, kterému tahle role typově sedla. I tak jsem si celou dobu sám pro sebe říkal, do čeho mi to toho mojeho Soprána na konci kariéry sakra zatáhli. 3/10 ()

Skatemurai

Film o odpuštění a novém začátku bez ohlížení a souzení dle minulosti. Co se stalo, stalo se - nenechme se definovat podle starých kalendářů. Nechápu proč bych si dle zde komentujících neměl na film už nikdy vzpomenout - tady jde jen o osobní pohled, a to dle vlastního individuálního života - vy si na něj třeba nevzpomenete, ale já jo. ()

RAFT

Dokonalá kriminálka,takové filmy můžu škoda,že jich netočí trochu víc ročně.Děj filmu si jede svojím tempem a ani mi to nevadilo ,takový pomalejší rozjezd s klidnou atmosférou.Tom Hardy zase v hlavní roli ,která mu jde a s jeho věrným psíkem. ()

Shredder

Univerzalny Hardy a Gandolfini vo svojej kozi v naturalistickej komornej krimi drame. The Drop stavia na tichych, ale hutnych hereckych vykonoch a dejovom zvrate, ktory nie je nezmyselne vkomponovany do deja, aby v nejakom okamihu sokoval divaka, ale odvija sa pomaly, cez percepciu vnimania postav. Nekompromisny, nehollywodsky snimok, ktory aj napriek jednoduchemu deju nie je len dalsou zbierkou klise, ale hodnotnym prispevkom do zanru. ()

Hardy vs. DiCaprio

Hardy vs. DiCaprio