Pětadvacetiletý spisovatel a režisér Justin Kerrigan na základě své vlastní zkušenosti natočil film, který nepostrádá humor, svěžest a bezstarostnost mládí. Film se odehrává během jednoho víkendu. Hlavními hrdiny hudebního filmového příběhu je parta šesti kamarádů (tří chlapců, tří dívek), která má před sebou vidinu zábavného a vzrušujícího tanečního víkendu na velkolepé taneční party - po ubíjejícím pracovním týdnu. Film začíná pátečním odpolednem, kdy se kamarádi ve spěchu připravují na velkou taneční událost, a končí nedělní kocovinou, kdy se všichni po skvělém víkendu rozcházejí. (oficiální text distributora)

castor

Lehce provokativní, pro někoho zřejmě kultovní, pro jiné místy trefné, ale pořád tak nějak nedotažené. Protrpěli šedivý pracovní týden, aby přišel víkend, který bude zase plný skotačení na tanečním parketu, vyhulených jointů i bolavých probuzení. Generační pozitivní záležitost o morálce tehdejší mládeže ujíždějící na dunivé hudbě a štiplavém konopném dýmu. Máme tu několik postav, u kterých jsem krátce po projekci zapomněl jména a vlastně i důvod, proč se na plátně vyskytovaly. Každopádně všichni tak nějak rozkvetli s blížícím se víkendem, tak jsem jim jejich pozitivní blbnutí (do)přál. Ale další večer bych už v jejich přítomnosti oželel. ()

Rex Mundi

I'm telling you, this could turn 'Are Krishna into a bad boy! - Môj milovaný film o jednom víkende, o parte kamošov, ktorí držia spolu za každých okolností a nachádzajú sa v období medzi mladosťou a dospelosťou, kedy je treba zaradiť sa do zodpovedného života, ale vo voľnom čase je treba sa trochu vyblbnúť - aby nás tá tvrdá realita príliš nepohltila ;-) A k tomu perfektná hudba. ()

FlyBoy

Po tých rokoch neustáleho znásilňovania domáceho kina týmto "fuck off you cunt" príspevkom na tému drogy a zážitky s nimi spojené, rezignujem na siahlodlhé pochvalné súvetia a uskromním sa prostredníctvom krátkeho tvrdenia: "Human Traffic" is groovy as fuck. A samozrejme modla každého aktívneho i vyslúžilého clubbera. ()

kinej

Tenhle film není jenom vynikající komedie. Je to opravdu velmi realistická sonda do světa clubberů, z doby než tento subvesmír zcela pohltil trh. Taky mám určité podobné zkušenosti a tak vím, že tenhle film je skoro až dokument. Krom toho podle mně protagonisti snímku při natáčení normálně regulérně smažili. Alespoň to tak podle očí a chování vypadá. A taky tam hraje Carl Cox kdysi jeden z nehlepších DJ´s, dnes už jen figurka v hrsti velkých nahrávacích firem. ()

mchnk

Justin Kerrigan si sepsal všechny své klubové zážitky pod vlivem srandovních prášků a nabídl nám takové zrcadlo klubové scény. První půl hodina filmu je bezkonkurenční. Hudebně výborný. Skvělý obraz klubových týpků a také toho, jak si přitroublý hausíčci myslí, že když žerou extáze, tak snad poznají tajemství věčného života a harmonie mezi lidmi. Kdyby tam byla jiná parta, kolem který by se příběh odehrával, dal bych 5 ale jinak určitě respect Justin. A nakonec, podle mě by se takovýhle filmy vůbec neměli dabovat, i když je mi jasný, že né každý divák umí číst. V originále, je ten film úplně o něčem jinym. "Zigi Marlon is motha fuckin HIGH" ()

Vančura

Při nové projekci po letech jsem se neubránil strašnému zklamání - kdysi jsem ten film zbožňoval, ale dnes mě už tak nudí, že ho téměř nejsem schopen dokoukat. Ve své době to byl asi kult, ale dnes mi přijde, že ten film beznadějně zastaral a už se na něj v podstatě zapomnělo (částečně snad i proto, že se "krčí ve stínu" slavnějších feťáckých filmů z té doby; těch drog zde navíc relativně ani tolik není). A co je nejhorší, nepřijde mi to ani moc jako komedie - vtipných scén je tam podle mě jak šafránu, a většinu času člověk prostě jen sleduje partičku nějakých mladých lidí neurčitého věku, která se nekonečně dlouho připravuje na jakousi party, na které člověk čeká, že se to konečně rozjede, ale v tu chvíli už právě nuda dosahuje svého vrcholu a nastupuje chuť to vypnout. Retromaniakům myšlenkově zaseklým v devadesátkách by se to asi mělo líbit, ale osobně na mě ten film v roce 2017 působí dojmem strašné zbytečnosti a moc nechápu, proč by se na něj dnes měl ještě někdo dívat. Ani ten sountrack už mě nebaví - za mě prostě všechno špatně. ()

pornogrind

Po zklamání z filmu Irvine Welsh's Ecstasy(2011) jsem si chtěl spravit chuť. V šechny ty nejprofláklejší "feťácký" fláky už jsem nejspíš viděl ale zjistil jsem, že zde nemám ohodnocenej Human Traffic. Což bylo impulsem abych si po těch x letech dal zase repete. Musím uznat, že před těmi x lety jsem se u filmu bavil asi víc. To nic nemění na tom, že si to pořád minimálně 4hvězdy zaslouží. ()

Fingon

70% Zběsilý film s úžasnou formální stránkou a už ne tak zajímavou stránkou obsahovou, ale i když je to o extázi a pařbách, celkem se mi líbil. ()

Okara

Takové okno mezi jednu zajímavou subkulturu. Žádné velké zvraty, všechno vypadá perfektně realisticky, tak, jak má být. Dokonce se člověk i dost nasměje, především díky představám všech aktérů a obecně, pozorovat a poslouchat lidi kolem sebe na týhle párty je samo o sobě dost vtipný. Aneb důkaz, že Star Wars je celý o drogách. Jen ten konec mi tam nesedl, naivitu jsem najednou cítil všude. Dáváme freestyle na pokrouceným kole života. Nejlepší soundtrack z filmu 80% ()

Chrustyn

Film o mladých pro mladé plný muziky a nevázaného života. Pokud patříte do skupiny lidí, kteří ujíždějí na technu a vědí co znamená hip-hop a jungle klidně si 1-2 hvězdy přidejte.. ()

Arsenal83

Nakoľko veľa užívateľov film porovnáva s Trainspotting, prevláda u mňa sklamanie. Jeho parametre nedosahuje ani zďaleka. Na rozdiel od spomínanej kultovky v Human Traffic chýba poriadna nosná línia. Všetko sa tu točí okolo blbých dialógov, často zbytočne vulgárnych, užívaní drog a tancovaní na nekonečných diskotékach. Samozrejmosťou je obsadenie typických britských držiek, čiže žiadny festival spanilosti sa nekoná. Humor zabral len v určitých chvíľach a tak jediným zapamätateľným momentom ostáva originálne zaspievanie britskej hymny. ()

Rimmer100

Dobrá komedie a drogy. Tyto hesla jaksi nejdou moc k sobě ovšem v tomto filmu se to tvůrcům dát dohromady povedlo - jak pak by ne, když se jedná o Britskou produkci. ()

anderson

Tento film vystihuje jediné slovo: "NÁŘEZ" !!! :-) Technická poznámka:HUMAN TRAFFIC u nás kedysi vyšiel na VHS od spoločnosti SUNFILM. Vo februári ho ako svoju DVD prílohu vydal časopis X MAG. Lenže páni z X MAGU zabudli dať na DVD nielen bonusy ale aj "sunfilmovský" dabing. Každopádne odporúčam. (21.2.2006) ()