Ovečka Shaun ve filmu

• Velká Británie Shaun the Sheep Movie (více)

Život na farmě je nekonečná nuda. Každý den plyne ve stejném rytmu, Shaun musí poslouchat a dělat co farmář nařídí. Jak jen mít jeden jediný den volna? To chce pořádný plán, takže Shaun vymyslí způsob, jak mít zase jeden odpočinkový den. Ale i plánovat se musí umět a každý plán se může zvrtnout! Shaun a další ovce přijdou s mazaným trikem jak farmáře uspat. Skáčou stále dokolečka přes ohradu, farmář počítá, počítá a počítá své ovečky, až nakonec usne. Ovce potom farmáře opatrně uloží do starého karavanu v rohu hřiště a předstírají, že je noc. Když farmářův věrný pes Bitzer zjistí, co ovce udělaly, celý plán končí. Blitzer se snaží farmáře dostat z karavanu, ale karavan se uvolní a přes všechny překážky vyjede ven na silnici i se spícím farmářem uvnitř. Bitzer vyrazí za karavanem, který ujíždí přímo do velkoměsta. Shaun a ovčí stádo zatím hospodaří na farmě. Farmář a pes se z města stále nevracejí a na farmě zavládne chaos. Stádo se Shaun v čele se rozhodne napravit svoji chybu a vydá se do velkoměsta najít farmáře a jeho věrného Bitzera. Na této záchranné výpravě je čeká mnoho dobrodružství. Budou Shaun a kamarádi schopni najít svého farmáře dřív, než se ztratí navždy? (Bohemia MP)

PTuranyi

Tradičný príbeh ovečky Shaun a jej nezbedných nápadov tentokrát rozvedený do celovečernej podoby, Tentokrát svojím nápadom spôsobí amnéziu svojho farmára, ktorý sa stane vďaka náhode a skúsenostiam so strihaním oviec známym kaderníkom ;) Shaun s kamarátmi sa teraz musí dostať z tejto šlamastiky. V ceste jej však stojí drsný chytač túlavých zvierat (akoby skopírovaný z filmu Za plotom). Sem tam je to vtipné ale väčšinou príbeh nevybočuje z priemernej úrovne a plynie k šťastnému koncu. ()

pepe_r

YES ! tedy Beeeeeeeeeee tenhle humor je opravdu pro všechny. Já jsem se smál jak protržený a to určitě nejsem cílová skupina tohoto filmu dle občanky a let co chodím po tomto světě. Mentálně asi tedy jo beeeeeeeeeeeeee :) ()

AmunRa

Film pro celou rodinu - děti se baví na prvoplánových vtipech plastelínových postaviček a dospělí vychytávají narážky popkulturu. Tradiční ovce, tradiční psí hlídač, větší role pro farmáře a několik dalších, povětšinou zvířecích, postaviček v tradičně bezeslovném filmu. Nepromeškejte potitulkové scény!. ()

Monditrade

Se 4 letým prckem v kině sranda jak hovado.... :-) s nedělní povinnosti se stala chvíle kdy člověk skoro brečel smíchy....uno kid excelentos ()

ssarka

pěkné,ale jen pěkné...párkárt jsem se zasmála,asi tolikrát,aby to bylo za 3 hvězdy...ale seriálová stopáž a krátké příběhy mám radši..a vždycky budu zbožnovat pařící prasata.. ()

titix

Radost a jen radost. Jen me napadlo, že i Česko bylo animovaná velmoc a je škoda, že tu nic takového nevzniká. Je to fakt skvělé jak pro děti tak pro dospělé naše rodina se rozhodně nenudila. M. ()

klaranapoli

Přesný důkaz toho že i nemluvený animák může mít úspěch ve všech věkových kategoriích. Mně je 23 a nejen že ráda sleduji TV Seriál Ovečka Shaun, TV Seriál Timmy ale mám i doma minimálně 2 plyšáčky s ovečkama :D A co, prostě to má úspěch a já se za to že to sleduji nestydím. Ani film mě nezklamal spokojenost. ()

štěpule

Hmm, hodně "dospělácká" zábava. Děti z toho asi moc nepochytí. Nevím, proč do jednoduché pohádky o ovečkách cpát tolik zbytečností (doktoři neléčí, jenom hrají golf, všichni se musí nechat ostříhat podle toho, kdo má u fotky nejvíc lajků a vyšinutý deratizátor přestává být vtipný po deseti minutách...). U většiny pětiminutových dílů seriálu jsem se nasmála a pobavila daleko víc, než u celého tohoto filmu. ()

mirodevil

Animáky moc nemusím....ale tenhle je tak...tak...jiný :-) Žádné nucené gagy, kde úmyslem je počůrat se smíchy. Milé, vtipné a velmi vtipné po celou dobu. Nenucený humor, který pohladil ....85% ()

teseth

Zatím jeden z nejlepších letošních filmových zážitků. Poprvé mě opravdu mrzí, že jsem nešel na tuto pohádku do kina, protože bych se po dlouhé době pobavil. The best byl zírající pes. To byla perlička na dortu!!! ()

Alvin

V sezóně 2015 vytáhli nejen Pixaři, ale i Ardmani svoje nejtěžší kalibry. Vítěz však může být je jeden a jmenuje se Shaun the Sheep. ()

Margeline

Shaun je jedno z tých nedocenených diel, ktorého hodnotu zistím až keď sa k nemu konečne dokopem. Až mi bolo celý film trápne, že som si ho nepustila skôr. Film musel splniť veľa očakávaní a ja si myslím, že sa mu to do bodky podarilo. Kedže sa toho počas filmu veľa nenahovorí, humor bol čisto vizuálny a fungoval ako najlepšie švajčiarske hodinky. Shaun by vtipom hravo strčila väčšinu hollywoodskych komédií do vrecka. Rehlila som sa jak kobyla. Len o smiechu to však nebolo. Príbeh ma aj dojal. Naozaj veľmi dobré. Nielenže by som odporučila ale naordinovala. ()

skrob

Mám rád seriál a Wallace a Gromit je výborný film. Ale u Shaun ve filmu jsem se pořádně zasmál asi 3x ... bohužel. ()

zeromen

Docela slušné a dobře udělané ve stylu Slepičí úlet. Obdivuji lidi co to museli pracně udělat. Všechna čest. ()

the_weaver

Rozprávka, ktorá je milá, zaujímavá a príjemne zábavná od začiatku až do konca.↵  Záverečná akčná scéna bola trochu pritiahnutá za vlasy, ale dojem nepokazila, deti sa na nej bavili. ()

tulen

"Večerníčky" s ovečkou (beránkem) Shaun mam rád, jsou nápaditý, vtipný a bezvadně udělaný. To poslední platí i o filmu, ale nápad a vtip filmu trochu chybí ... Příběh je dost tuctový, záporák neoriginální (navíc tam spíš vadil než aby přidával filmu nějakou kvalitu), muzika (resp. písničky) mně často vyloženě vadila. Jsou tam i dobrý momenty a nápady, asi 3x jsem se i zasmál, ale celkově to prostě nějak nešlapalo, nemělo to šmrnc a občas jsem se až nudil. Naštěstí jsem si, jako u všech animáku Aardman studia, mohl užívat ten úžasný a detailní miniaturní svět. Přesto dám jen 3* za promarněnou šanci, kterou zkazil hlavně slabší scénář a hudba. ()

TOP filmy 2015 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

TOP filmy 2015 dle TOP uživatelů ČSFD.cz