Ovečka Shaun ve filmu

• Velká Británie Shaun the Sheep Movie (více)

Život na farmě je nekonečná nuda. Každý den plyne ve stejném rytmu, Shaun musí poslouchat a dělat co farmář nařídí. Jak jen mít jeden jediný den volna? To chce pořádný plán, takže Shaun vymyslí způsob, jak mít zase jeden odpočinkový den. Ale i plánovat se musí umět a každý plán se může zvrtnout! Shaun a další ovce přijdou s mazaným trikem jak farmáře uspat. Skáčou stále dokolečka přes ohradu, farmář počítá, počítá a počítá své ovečky, až nakonec usne. Ovce potom farmáře opatrně uloží do starého karavanu v rohu hřiště a předstírají, že je noc. Když farmářův věrný pes Bitzer zjistí, co ovce udělaly, celý plán končí. Blitzer se snaží farmáře dostat z karavanu, ale karavan se uvolní a přes všechny překážky vyjede ven na silnici i se spícím farmářem uvnitř. Bitzer vyrazí za karavanem, který ujíždí přímo do velkoměsta. Shaun a ovčí stádo zatím hospodaří na farmě. Farmář a pes se z města stále nevracejí a na farmě zavládne chaos. Stádo se Shaun v čele se rozhodne napravit svoji chybu a vydá se do velkoměsta najít farmáře a jeho věrného Bitzera. Na této záchranné výpravě je čeká mnoho dobrodružství. Budou Shaun a kamarádi schopni najít svého farmáře dřív, než se ztratí navždy? (Bohemia MP)

gumbo

Nějak to ze začátku nemá tempo. Já ho tedy nechytil a pak už to nešlo, tak jak mělo. Klasický grotestkní Shaun s několika vychytanými scénami, ale chtělo to víc. Někdy to bylo až moc rychlé, jindy zas moc pomalé. Do kina se to moc nehodí, spíš na podvečer v televizi. W&G to nepřekonalo. 70% ()

lemonova

Dlho som rozmýšľala, či dať 4* alebo 5.. sklamaná rozhodne nie som, aj keď si myslím, že ovečka má viac vtipu a svižnosti v krátkych príbehoch. Chýbala mi ústredná pieseň (a myslím, že chýbala hlavne malým návštevníkom ;) Príbeh bol vymyslený veľmi pekne a nie príliš prekombinovane. A Christopher Nolan by bol tiež isto spokojný :))) ()

Ombak▼Penari

Docela milé a zábavné, ikdyž žádná komediální extraprda to není. Ale drží si to tempo i humor po celou dobu, takže jestli tomuto humoru hovíte a máte rádi seriál, tak určitě nevynechejte. ()

loki5

Aardman. Už se těším na druhé shlédnutí až najdu další věci kterých jsem si nevšiml. Zavírejte bránu :-D 95%. ()

Heroine

Nesmějte se, ale i když je to celkem milý film, je tam tolik ovcí, a tak málo akce, že mně to totálně uspalo :-) ()

BOURQUE

Celovečerný film zo známeho seriálu „Shaun the Sheep.“ Kvalitné a originálne scény, ktoré skutočne dokážu pobaviť asi každého. PS.: Ten pes „v zajatí“ je jednoducho geniálny. Osobné hodnotenie: 95% (*****) ()

Rathalos

Vlastne s Oveckou Shaun som sa az teraz po prvykrat stretol v tomto celovecernom filme a kedze mam rad animaky,tak som si ho pustil a mozem byt rad,lebo je to fakt zabava ako sa patri s milou partiou zvieratiek,ktora miluje svojho pana a urobi vsetko preto,aby s nimi zostal,je to napadite i vtipne a ma to aj pekny pribeh,takze do pohody a mal som tu cest vidiet aj druhe pokracovanie z roku 2019 a taktiez spokojnost...:-) ()

Rockerman

Ovečka Shaun je už po léta velkou hvězdou ve světě animovaného filmu a tak jsem byl zvědav, jak dopadne její celovečerní debut. Nezklamala! Je to perfektní podívaná pro všechny věkové kategorie! ()

Torgal

Večerníčkový formát Shaunovi svedčí omnoho viac. V celovečernej stopáži trpí na málo nosný príbeh, hluché miesta a aj fakt, že po vzore seriálovej predlohy nikto nehovorí (ani ľudia). Strašne rád by som išiel s hodnotením vyššie, lebo film je urobený naozaj skvostne a veľa gagov sa triafa do čierneho, ale ako celok ma jednoducho za srdce nevzal. 7-/10 ()

Kingjiri

Kromě plastelínový "animace" potěší množství nápadů a gagů ("home video" v úvodu, počítání oveček, návštěva restaurace, zírající pes nebo třeba odkaz na Wolverina). Je možný, že snímek pobaví ještě víc, když znáte seriál, ale i tak jde o slušnou podivanou "pro celou rodinu", ve který si jistě každej divák najde něco, co ho zaujme, i když se tu vůbec nemluví, čtyři slabší hvězdy. ()

pepa3rd

Seriál mám opravdu rád a na film jsem se hodně těšil, ale ač zpracování i nápad v žádném případě nezaostává za svými sedmiminutovými předlohami, tak nemůžu říct, že bych se bavil tak skvěle, jako u seriálu, kde každých pár minut dostanete bonbonek v podobě úžasné pointy. Největším nedostatkem tohohle filmu je nakonec tedy fakt, že není rozdělen po 7 minutách. 65 % ()

MilesTeg

Jasně, několik geniálních kraťasů je o trochu lepší než tento film, ale útok na city ve směru rodiny, to v krátkých příbězích nenajdete a tady to stojí v jádru příběhu, protože ovce, pes a farmář jsou prostě rodina a ta musí držet vždycky pohromadě. Vůbec se nestydím za to, že jsem spolu s "plastelínovými" slzami ronil ty svoje, patřilo to tam. Samozřejmě spousta geniálních a tentokrát i současných vtípků a pár dobrých odkazů na jiné filmy vás vždycky spolehlivě rozesměje. Je to film pro všechny a tedy by ho všichni měli vidět :-) ()

Jaxx84

Je to milé a vypiplané, ale nijak neobjevné a nepřinášející nic jiného než skopičiny Shaun sestříhané ze seriálu. Přesto lepší než kdejaký mluvený animák, kam se hrabe na Británii americká produkce! 7/10. ()

balcazar

Ovečka Shaun je príklad, keď sa absolútne neviem rozhodnúť v hodnotení. Film totiž ponúka parádnu prehliadku bizarných vtipov a maximálne bizarný príbeh, ktoré bavia, na druhej strane sa však občas vlečie a nie je filmom, ktorý si zapnem aj nabudúce. Napadlo mi, že za to mohol fakt, že film neponúka žiadne dialógy, čo mu v konečnom pohľade skôr ubližuje, ako pomáha, hoci som si vedomý, že tento animák je absenciou dialógov známy. ()

TOP filmy 2015 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

TOP filmy 2015 dle TOP uživatelů ČSFD.cz