Jedna za všechny

Jedna za všetky

Komedie / Romantický

USA, 2014, 109 min

• Flipnic

V pohodě komedie, ale spíš pro holky / ženský ... :)) Jak dopadl vychcanej šmejd, kterej to táhl s více ženskejma najednou a ony se proti němu tajně spojily ... Úsměvný mi na tom přišlo hlavně to, jak to bylo v tu tobu pro mne aktuální ... :-D(29.12.2014)

• Skip

Příběh je to sice dost blbý, ale na druhou stranu zas není úplně blbě natočený. Takže je to takové rozporuplné něco o tomhle filmu napsat. Ty tři ženský jsou často na odstřel, ale jsou i dobře zahrané. No, koukněte sami a uvidíte. Nebo nekoukejte a ono se vůbec nic nestane, o nic zásadního určitě nepřijdete.(26.3.2016)

Jo, občas jsem se zasmál, má to vtipný okamžiky, ale stejně převažujou ty trapný, přehraný, uječený. SPOILER: Vtipnej je koncept – manželka se spojí s milenkou a chtejí se pomstít manželovi, ale i v rámci komedie to šlo natočit míň uječenějc.(16.7.2014)

• MikeCool

Pardon dámy, ale tohle byla nehorázně de*ilní, komerční kravina. Je takový ten komerční tah ve smyslu: "Honem, honem, dáme Cameron do trapný, béčkový komedie, ať přilákáme lidi do kin."(8.1.2015)

• xxmartinxx

Taková americká variace na Vejdělka a Trošku. U tohohle se smějí jen velmi hloupí lidé. Bez výjimky. Promiňte, ale představa, že někomu přijde vtipný tenhle (místy doslova) průjmový humor, je pro mě až příliš frustrující, abych byl ochoten připustit, že ten člověk může mít IQ nad 5 - a neumím si takového člověka ani představit.(1.5.2014)