Jedna za všechny

Jedna za všetky

Komedie / Romantický

USA, 2014, 109 min

• Malarkey

Upištěný a ukvičený protivný ženský v komedii, kde si s nimi Nikolaj Coster-Waldau dělá vysloveně co chce. On je ale taky jantar na desátou, když si myslel, že mu to všecko bude procházet do nekonečna a tak také bude po zásluze odměněn. Tenhle film znova už nikdy nechci vidět. Leslie Mann a Kate Upton ty emoce předváděly tak, jako kdyby to hrály zadarmo. Strašný.(17.5.2015)

• -bad-mad-wolf-

"Já mám pravdu? Nebyla jsem připravená na to, že mám pravdu!" Hloupoučkou komedii pro naivní holčičky zachraňuje několik výborných momentů, několik vyloženě trapných ji ovšem zase sráží dolů. Zbytek je neškodná limonáda.(9.9.2014)

Upřimně jsem to čekala horší a nakonec se to docela dalo. Dost jsem se i smála. Chvílema mi to ale přišlo dost trapný. Dávám lepších 55%. Na víc to fakt nebylo.(24.8.2014)

• Lama.Lama

Stará, Hloupá a Hloupější.(28.10.2014)

Celkem dobrá komedie, která divákovi nechá vzpomenout na starší komedie s Cameron Diaz a uvědomit si, že čas prostě letí neúprosně. Pár hodně povedených scén, pár nechutných scén, ke konci trochu zdlouhavé, samotný konec docela zdařilý. Nejvíc se mi líbila Leslie Mann a výběr písniček.(28.6.2014)

• - Ráno, kdy Carly (Cameron Diaz) a Kate (Leslie Mann) se psem vychází z Carlyina bytu a Carly si přivolá taxi, má na sobě Kate nejdříve modré tří-čtvrteční kostičkaté kalhoty, košili bez rukávů se stejným vzorem jako kalhoty a šedo-béžový svetřík. Na dalším záběru, kde Carly otevírá dveře od taxíku,  již světřík vůbec nemá. (MissSimm)

• - Ve filmu se objevila také topmodelka Kate Upton, pro kterou to byla první větší filmovou roli. (jenik71)

• - Výroba a autorizovaná distribúcia filmu podporila viac ako 13 000 pracovných miest. (Laslo)