Jedna za všechny

• slovenský

Jedna za všetky

Komedie / Romantický

USA, 2014, 109 min

Novější Klub odložených žen má několik světlých, opravdu vtipných okamžiků, bohužel se shazuje zbytečným utápěním v nechutných vtipech. Přílišná přímočarost děje zase odtrhává pozornost, ale jako kulisa nebo oddechovka, proč ne.(11.11.2014)

4 a půl hvězdičky :)) .... naprosto super a vtipné. Splnilo to mé očekávání, které bylo přiměřené tématu.(23.7.2014)

• Caelos

Tenhle film je spíš pro ženské, romantika nula a co se týče vtipu, chlap u toho jen tak sem tam zkřiví hubu. Což nemyslím nijak drsňácky, je to prostě fakt. Cameron Diaz tady vůbec není hezká, holt už je stará. Jo a taky v tom hraje ta zrůda Nicky Minaj. Jakože celkem ruce pryč, pokud si nechcete udělat holčičí večer, na kterém bych asi působil jako černý puntík na čisté čtvrtce. Proto za mě ne, nebavil jsem se vůbec. Ale pokud by mě někdo pozval na holčičí večer, samozřejmě bych nepohrdl! Ale pustíme si Robocopa. Původního.(10.8.2014)

• nash.

Projímadlo, psí lejno a zvratky. To je opravdu kvalitní materiál pro filmovou komedii. Navíc, když má těmito proprietami diváky bavit trojlístek, který tvoří nesnesitelně hysterická Leslie Mann, která je na zabití už po své prvním trapném výstupu, spíš toporná než komická Cameron Diaz a diblíkovsky hopsající Kate Upton. Výborný námět, zpackaný katastrofálně nevtipnou adaptací, která dokáže každou potenciální rachejtli humoru proměnit v pukavec plný trapnosti.(3.5.2015)

• hellstruck

Stará mladá Diaz, která už jednoduše nemá na to, aby hrála roztomilé diblíky a odporná hysterka Leslie Mann - více nesympatickou dvojici si lze asi těžko představit. A právě tyhle mají hlavní roli v ubrečeném, uřvaném a popudlivém filmu. Což o to, námět má docela potenciál a Nikolajovi to upravenému a s oběma zdravýma rukama sluší, ale tady výčet pozitiv pravděpodobně končí. Hysterický a ubulený záchvat Leslie Mann, která by OPRAVDU potřebovala tábor pro mozky, nebyl vtipný ani na poprvé - natož po padesáté. První polovina se nudně táhne, ve druhé už to sice trochu odsýpalo, ale tuctové fórky to nijak zvlášť nezachránily. A žlutohnědá krev byla jen perlička na závěr. What the heck? A jinak, tomu chlapovi se vůbec nedivím, že takovou krávu podváděl :D(18.1.2015)

• - Pracovným označením filmu bol názov Sweet Revenge. (MikaelSVK)

• - Jedná se o první velkou filmovou roli královny rapu a královny New Yorku Nicki Minaj, o které se říká, že má nejlepší křivky showbyznysu. Nicki je známá tím, že se nebojí obléci výstřední nebo odvážnější outfity. Velice často si také mění styl, délku nebo dokonce barvu svých vlasů. Mnohé kreace oblečení i účesů předvedla i v tomto snímku, kdy měla skoro v každé scéně jiné vlasy či oblečení. (matestur)

• - Výroba a autorizovaná distribúcia filmu podporila viac ako 13 000 pracovných miest. (Laslo)