Jakmile jste online, tak vás mají. Hackeři, kterým stačí pár kliknutí k tomu, aby vám zničili život. Ještě horší jsou ti s ambicemi. Ti, kteří mají v plánu ochromit celý svět. Zatím neznámý počítačový machr si s námi rozhodl hrát a zdá se, že neexistuje nikdo, kdo by ho zastavil. Protože zoufalí lidé rádi dělají zoufalé věci, vytáhnou tajné služby z vězení hackera Hathawaye (Chris Hemsworth), který v něm kroutí patnáct let za podobné aktivity. Přestože se nechal chytit, je to absolutní špička v oboru, teď navíc se speciální motivací. Nabídka, kterou dostal, je lákavá. Když vystopuje hackera, který právě zlikvidoval jaderný reaktor v nejmenované elektrárně, bude volný. Hathaway se okamžitě pustí do pronásledování, brzy však zjistí, že proti němu stojí člověk se skutečně mimořádnými schopnostmi a že by pro jeho budoucnost bylo určitě lepší, kdyby zůstal sedět za mřížemi. Jeho soupeř mezitím chystá další úder. Kde? Kdekoliv. (CinemArt)

Richi007

Ze začátku to vypadalo dobře, ale postupně se z toho stávala nuda, až jsem to nedokoukal, nebo vlastně dokoukal, ale nepamatuji si konec, takže ten konec asi nebyl tak dechberoucí. Téma zní velice dobře, ale špatně zpracované, asi jako každý akční film v poslední době. ()

Desmi

Nevydržel jsem to, usnul jsem v půlce. Byla to holt nuda. Jsem počítačovej analfabet, takže když už nevím o čem se tam baví, tak bych rád viděl aspon nějakou akci... No tu jsem asi prospal. Ta asiatka byla hezká. Víc nevim. ()

Georgeton

Masakrálna idiotina. Ani len predstava Hemswortha ako IT hackra mi nesedí. Film nudí, kamera strašná, príbeh nejasný. Ak chcete zabiť nudu radšej choďte behať okolo domu. ()

paradoxman

Chybí tomu jiskra. Čekal jsem na ni celý film a dočkal jsem se pouze posílení vlastní yellow fever. Číňanky umí být sexy, hlavně v uplých šatech. Chris je nejlepší, když bodá nabroušeným šroubovákem ostřílené žoldáky do hlavy. Alespoň, že Číňani v Číně mluví mezi sebou čínsky a tvůrci se nebojí přidat titulky. ()

david666

Na mě až moc přehnané a neuvěřitelné. Místo chlápka v brýlkách pomalu James Bond a k tomu po zásadním zvratu už film postrádá úplně logiku. ()

othoson

Ve filmu jsou asi 2 hodně povedené scény, jinak je to průměr až lehký podprůměr. Thor se sice snaží, ale ani tak jsem se nedokázal vcítit do děje. Od Manna jsem tedy čekal rozhodně více a na 3*** jsem to zaokrouhlil jen díky povedené hudbě. ()

MiniRecenze

Lusk,lusk,lusk!Musím luskat prsty abych si vůbec vybavil o čem film byl.Za celou délku filmu se vlastně "nic" nestane.Není zde zvrat,napětí a řekl bych ,že ani ta akce.Film má snad jediný okamžik kdy Vás probere a vy budete moct usrknou grindu ,která Vám začala z úst ukapávat zpět .Divím se Ch. Hemsworth ,že do něčeho takového vůbec šel,protože ani jeho postava film neoživí. NUDA!!! ()

raxxx

Tak jsem chtěl vždyky vypadat, nabušeny blondák playboy a specialista na hacking,který je stejně uvěřitelny jako Steven Segal profestor biologie a majitel všech černych pasu v bojových umění.Celkem koukatelne bečko ,málo vyloženych technických nesmyslu otravuje ale 2:15 h a začátečni nuda a nekonečný konec filmu. Ps: celkem suprovní přestřelka u kanálu ani jsem ze začatku nevěděl že to děla M.Mann,krásna vzpominka na kultovní HEAT ! ()

kaukola78 odpad!

Tohle tedy byla pěkná hovadina neskutečnýho kalibru.Od tak známého režiséra bych takový film opravdu nečekal.Po dvaceti minutách jsem to vypnul a spláchnul do koše. ()

jjjerry

Tady to asi padá na scénáři. Překombinované, nelogické. Navíc hlavní hrdina mně k srdci nepřirostl. Kdo se trošku vyzná v IT a v obecně v technice taky si musel klepat na čelo. A to nemluvím ani o zasahovce a profesionálních detektivech, to už "Simír" byl reálnější. Velké zklamání...a nezachrání to ani "video průlet křemíkovym světem". Jinak je to navíc ještě hrozně dlouhý... nekonečný super komentář: Verbal=) ()

bonovox

Hacker je veľmi divný film a to mám Manna veľmi rád. Zápletka je ešte OK, ale spracovanie,gradácia deja, niektoré scény a hlavne WTF? záver, to snáď nemyslia tvorcovia vážne. Mal som to problém dopozerať do konca... ()

Majoslav11

"Takže tu ide o cín !" Tak toto nevyšlo. Od Manna sme predsa len zvyknutí na kvalitnejšie snímky. Síce to má jeho rukopis aj vizuál, či "patentované" prvky režiséra. Nesedí mi však viacero vecí. Nesedí mi Hemsworth, ktorému drsného zločinca neverím, nesedí mi dej vystrihnutý z céčkových filmov a nesedí mi scenár plný logických chýb. Sedí mi jedine naozaj kvalitný zvuk, výborná hudba a veľmi slušná akcia. Nie veľmi dobrý film. Za dve. ()

Gregor_Samsa

Jakože úplně jsem z toho netekl a to podivné hákování pobavilo. Na zaplácnutí deštivého podzimního podvečera fajn, Michael Mann nemůže úplně zklamat... [60%; 2015-02-01 nějaké multikinčo] ()

panki9922

Ten Mannovský rukopis tu je jasne cítiť, nie že nie, ale je to zlý film. Kto tu vyzdvihuje kameru a hudbu a moderné postupy, tak zabudol na to, že tu ale chýba to hlavné, prenos emócii na diváka. Mne bolo úplne jedno čo sa stane s Chrisom Hemsworthom, hlavne aby už bol koniec tohto trápenia. Hacker je típek, ktorý sa podľa potreby zmení na Jackieho Chana alebo policajta so streleckým výcvikom alebo experta na boj zblízka (ten do detailu naplánovaný záver wtf?). Snažil som sa naladiť na vlnu Hackera, vychutnať si režisérov zámer dať dôraz na pomalšie tempo, prácu s kamerou a hudbou, ale nevýrazný dej, čínske vsuvky a nelogické konanie postáv (prestrelka po výbuchu auta - totálny facepalm), mi v tom neustále bránili. Heat a Collateral si dám rád kedykoľvek, Hackera už radšej ani raz. ()

Teachman

Námět a zápletka: 6/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 6/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

Michael Mann dotočil svůj srdcový projekt

Michael Mann dotočil svůj srdcový projekt

23.10.2022

Biografie Enza Ferrariho je dotočená. Režisér Michael Mann (Nelítostný souboj, Miami Vice), jenž projekt považuje za svůj srdcový a strávil na něm řadu let, oslavil poslední klapku v Itálii tento… (více)

20 největších propadáků poslední dekády

20 největších propadáků poslední dekády