Když se Jay (Jason Segel) a Annie (Cameron Diaz) poprvé poznali, byly jejich vzájemné city opravdu velice silné – ale o deset let a dvě děti později by jejich láska potřebovala poněkud povzbudit. Aby obnovili svou vášeň, rozhodnou se – protože proč ne? - natočit si video, ve kterém během nepřerušeného tříhodinového natáčení vyzkoušejí všechny pozice z knihy o sexu. Zdá se to jako skvělý nápad – než zjistí, že jejich nejsoukromější nahrávka už jaksi není soukromá. V sázce je jejich pověst a velice dobře si uvědomují, že stačí jediné kliknutí a budou obnaženi před celým světem – a to doslova. A přestože je výsledkem jejich honby ve snaze získat zpátky svou nahrávku noc, na kterou ani jeden z nich nikdy nezapomene, zjišťují, že jejich video může světu odhalit mnohem více, než vůbec tušili. (Falcon)

vteco

Klasický nešvar šílených amerických komedií v podobě mizivého počtu kvalitnějších vtípků postihl i Sex Tape, a to ve velkém stylu. Ani poměrně oblíbená dvojice hlavních představitelů zrovna nezazářila a podobné herecké výkony by opravdu pasovaly spíše jen do porno filmů. Najde se i pár světlých momentů či nápadů, ale vše je opět sesunuto blíže k odpadu kvůli postupně více a více otravným reklamám na produkty či porno stránky. /25%/ ()

Ellmariachi

Tak jo. Díky návštěvě kamaráda viděn film, který bych asi míjel do smrti. Na druhou stranu, pokud mám rád někoho ztřeštěného v americké komedii je to právě má oblíbenkyně Cameron. Ta ženská to má prostě v sobě. Opět se na ni pěkně dívá a zase si mě naklonila na svou stranu i v týhle ptákovině. A nic jinýho to není. Film je místy vtipný, místy stupidní. Ale to k tomuhle žánru prostě patří no. Takže nic. Za zatraceně rajcovní Cameron dám 4 hvězdy, ale jsou to zaslepený 4 hvězdy, které se neřídí rozumem. 70 procent. ()

korbitch22

Desítky americkej a patetickejch sraček tady maj mnohem větší hodnocení a vy opět takovou pohodovku vodmrdáte na 47%, to už si vážně děláte snad prdel.Začátek mě nijak zvlášť neoslovil, ale příjemně to ubíhalo a to dokonce i přes fakt, že nemám rád ani Segela, ani Diazovou.Film schazuje pár dialogů a to hlavně to blití o lásce na konci a ten malej mrož co je vydírá, ale ta pasáž v baráku Roba Lowa...to je masakr.Strašně dlouho jsem se tak nezasmál a to i přesto, že se mi příčí ubližování zvířatům, tak ten fajt s vlčákem byl prostě náhul a Rob Lowe byl úžasnej magor.Patetického kýče minimum a i když je to celý předvídatelný a klišovitý jako hrom, byla to sranda, která si 47% nezaslouží ani náhodou, to tady by spíš pár lidí zase potřebovalo pořádně nakopat do prdele.60%. ()

Frajer42

Stáhl jsem si verzi, kterou nějaký nadšenec natočil v kině, protože u komedie na dokonalý 1080p obraz sere pes. Bylo na první pohled poznat, že chlapec už má s podobným pirátstvím hromadu zkušeností a obraz byl více než dostačující. Bohužel, z kina byl i zvuk. Zvuk byl taky dobrý, ale bylo slyšet i hromadu neustále se smějících retardů, což mi hodně vadilo. Smáli se i v situacích, které nebyly absolutně vtipné. Každopádně, pár situací, kdy jsem rozpohyboval bránici já, tam rozhodně bylo. Nebylo jich mnoho, ale na základě zdejších kritických komentářů jsem očekával skutečně nejhorší a vůbec by mě nenapadlo, že se párkrát usměji. V další řadě mě extrémně iritovalo, že jsem si prakticky celou stopáž připadal, jak někde v jablečném sadu. Cameron Diaz je sexy čtyřicátnice, která se neustále pokouší hrát někoho mnohem mladšího. Tady jí to docela seklo. Segela nemám rád. Děj je jednoduchý. Asi polovina filmu je o páření a druhá polovina o napravování škod vzniklých pářením. Čekal jsem rozhodně větší průser. Koukat se na to dalo. Lepší 2 *. ()

Aleee89

Na film jsem vyrazila s kamarádkami, když jsme se loučily se svobodou jedné z nich. Bylo to trefné a tematické. Jak nemusím Cameron Diaz, tady mi vcelku sedla. První část filmu je mnohem lepší než jeho pokračování, má spád, šťávu a náboj. To v druhé části trochu haprovalo, ale i tak se našla spousta vtipných momentů. Jo, mnohdy je to praštěné až ujeté a někdy to nedává smysl, ale v kontextu, v jakém jsem snímek viděla, a také s ohledem na náladu, kterou jsem měla, to nakonec nehodnotím vůbec špatně. ()

• Jack Black figuruje v seznamu herců na třetím místě, ale jeho role je tak malá, že se nedostal ani do závěrečných titulků. (Pepinec)
  • Jason Segal a Cameron Diaz si spoločne zahrali aj v predošlom Kasdanovom filme Mrcha učiteľka (2011). Naopak s Jackom Blackom spolupracoval režisér na komédii Orange County (2002). (ywo666)