Před dvaceti lety byla Země zničena nukleární apokalypsou. To, co zbylo z lidstva, se ukrývá na Měsíci - který se ale rozpadá úplně stejně. Jedinou nadějí lidstva je vyslat malý tým do středu Země a získat mýtický svatý grál. Vše, co jim stojí v cestě, je starověká rasa ještěrovitých humanoidů a armáda dinosaurů. (valmez79)

sh3riff

Tak nějak to nemá nic moc společného s prvním dílem. Je to taková směsice všeho, Matrix, Cesta do středu Země, Superman, Indiana Jones, Jurský Svět a spoustu jiných. ()

elho_cid

Lepší než první díl, pěkně to odsýpá a líbí se mi ten sofistikovaný humor. Je to hodně surrealistická podívaná a jen pro náročnější diváky. Fandové Pupenda to nejspíš nepochopí. ()

mato331

Po príjemne absurdnom prvom filme to tento kompletne dojebal. Prvý film mal celkom jasný dej a dávalo to celkom zmysel a človek sa dobre pobavil rôznymi narážkami na súčasnú dobu. Druhý Iron Sky je však proste hovadina. Inak sa to označiť nedá. Boli tam nejaké vtipné scény, za to 1* ale inak fakt prúser. ()

lu.ger

Povinnost pro všechny, kdož maji rádi konspirační teorie. Je tu v zastoupení snad vše poslední dobou populární: vril, hollow earth, agartha.. jako, musim rici, ze ac je to samozrejme trosku vykradacka a slatanina, za tenhle napad ma Timo velkej bod, protoze takhle ztvarnene konspiracky nam snad jeste nikdo neukazal. Takze za me super. Stopaz akorat, neprislo mi to nudny. Velice hollywoodsky pojate a technicky zvladnute. ()

ciapok

nedá sa dvakrát vstúpiť do tej istej rieky...ale Iron Sky sa to malo podariť, do kelu! Strašná nuda :( Absolútna klasika - poviete v spoločnosti vtip a všetkým sa páči...už nehovorte druhý!! ()

io.

Pokud to bylo rozloučení reptiliánů s lidstvem, tak to bylo nedůstojné. Nápad není úplně nejhorší, děj je podprůměrný, zpracování průměrné... ještě že ty počítačový efekty jsou dneska tak levné a může to dělat každej. Ale soundtrack přátelé, ten to pozvedl! Nejen muzikou, ale i texty. Soundtrack je podle mne z celého tohoto filmu nejhodnotnější. Jinak docela dobrá parodie na sci-fi, nemusíte se bránit se na to jednou mrknout. Zvlášť ne teď, když všichni čučí doma v karanténě a na ulicích řádí koronavirus, který zmorduje každého kdo neuhne či nezdrhne! ()

renegad

Nuž čo povedať k tomuto pokračovaniu inak zábavnej jedničky? Tak ako v prvom diely aj tu máme pomerne zaujímavú zápletku. Reptiliáni v strede Zeme sú podobne prekvapivý (a pre milovníkov konšpiračných teórií rovnako príťažlivý) ako Náckovia na Mesiaci v jednotke. Film sa síce snaží diváka baviť množstvom odkazov na popkultúru ale ... nejako sa mu to občas zadrháva. Ak bola jednička o strete dvoch odlišných ideológií a konečnom zmierení tak dvojka v závere vyšumí do stratena. Dvojka sa viac sústredila na kritiku politiky a kultu osobnosti. Možnosť pokračovania je síce zaujímavá a určite by to celému univerzu prinieslo nové netušené komické situácie ale neviem či som na to zvedavý. 4 hviezdičky za excelujúceho Udo Kiera (ktorý mi stále pripomína Yuriho) ktorý si strihol dvojrolu, statočného rusáka, teplého nácka a Blondie. ()

T.E.Elf odpad!

Čtvrt hvězdy za Svědky Jobsovy ale jinak tam nebylo vlastně nic. Takový dost, ale dost prvoplánový a místy až trapný humor. Jednička byla dobrá, humor tam šel trochu hlouběji. Na ni se podívám rád ještě jednou. Tohle je však utrrrpení. Kdyby střed země byl obsazen místo zemřelých historických postav Šmouly, tak by byl umělecký dojem možná i lepší. Takže to zaokrouhlíme na odpad. ()