Bez práce nejsou koláče. A bez práce není ani auto, zvláště v případě, že za něj neplatíte splátky. Sean takhle o svého čtyřkolého miláčka přišel a uvědomil si, že je nejvyšší čas přestat se flákat a najít si nějaké zaměstnání. Kdo jiný by v tu chvíli měl přijít s nápadem než nejlepší kámoš Dee Loc. Právě v jeho hlavě se zrodí nápad uvrtat zlenivělého Seana do bublin nedaleké myčky aut patřící panu Washingtonovi. A pro jistotu nastoupí s ním. Jednoho dne však je pan Washington unesen a neznámý hlas z telefonu žádá o výkupné. Čas vtípků skončil. Myčka je jejich druhý domov...a ten je nutné si chránit. (oficiální text distributora)

Candyman

Čekal jsem fakt nářez, něco ve stylu Next Friday nebo Nevyhrožuj, ale tohle mě hned od začátku nějak nenadchlo. Možná to taky bylo kreténským dabingem. Nevím, prostě nic moc. ()

Dub-C

Tenhle film neni jen tak pro koho. Kdo nerozumi tamnimu zivotu, nejspis neporozumi ani tohmuhle filmu. Je to husta komedie, kde se objevi par belochu xD ...... nema to chybu a tlustej policajt byl nejlepsi ()

walkingdead

Typická nigga-komedie plná černých flákačů se slovníkem plným vulgarit, trávy a holek s velkým zadkem. V podstatě nepřináší nic nového, hodnotil bych jako průměr, ale hvězdu navíc dávám za únos Mr.Washe provedený totálními vymašťenci a vrcholící tím, že Eminem s AKčkem rozstřílí myčku... Btw jak tak čtu hodnocení, nějak nechápu, z jakého důvodu si tenhle film vůbec pustí člověk, který nesnáší hip-hop:-) ()

Mograine

Dostal jsem přesně to co jsem čekal. Komedii, která je plná laciného nigga vtipu, svěšených gatí a černých tlam. Stojí to za zhlédnutí už jen z důvodu retardovaného Eminema, který pokaždé, když je s ním záběr, chrlí do éteru tuny sprostot. ()

sutech666

Chabý dej, o ničom hudba, plno totálne blbých černochov, slabé herecké výkony (skoro žiadne) a blbé vtípky. To je asi tak všetko čo v tomto filme nájdete. ()

Tomasson93

Čekal jsem více zábavy. Za úvodní hodinu bylo vtipných scének, které by pobavily opravdu poskrovnu. Celkový dojem alespoň vylepšuje povedená závěrečná část. Ale co, jako oddechovka na nudné odpoledne to účel splnilo. ()

kelet odpad!

Bohužiaľ, totálny krok vedľa a strašné sklamanie. Kto by čakal komédiu plnú zábavy a hlášok, tak bude maximálne znechutený. Filmu absentuje hocijaký príbeh, sranda a nápad. Film ma krátku minutáž, no aj tak sa zdá byť nekonečne dlhý. Škoda, dúfal som, že to dr. dre a snoop dogg rozbalia. Hodnotenie: 0% ()

PatrikP4

Na to jak je to staré tak je to celkem koukatelné, ale oproti How High nuda... Scénář není moc silný... Muzika je dobrá a Eminem nejlepší... ()

RMN88

Dokážu pochopit proč se to lidem nelíbí a chápu to hodnocení, ale já hodně bavil hlavně ve scénách kde byl Eminem, ty byli skvěle vtipné. ()

xander

Rapperský film ktorých v poslednom čase vzniká stále viac. Hlavnú úlohu hrajú rappery, ktorý hrať príliš nevedia, ale Dr. Dreje celkom znesiteľný. V takýchto filmoch sa väčšinou iba hulí a počúva hip hop. A tento nieje výnimkou. Humor je väčšinou nudný, pokus o dramatickú zápletku v ktorej sa mihne Eminem je vyslovene odfláknutý. Podpriemerná a vcelku nudná komédia. ()

Killaz

Tenhle je pro fanoušky West Coast Rapu. Lidi, kteří vědi kdo je Dr. Dre se na film určitě rádi kouknou, ale pro 'běžnýho' diváka ten film určitě neni. ()

soukyd33

Snoop Dogg je pořád zhulenej. Eminem valí v ranních telefonátech. 😂 Hlášky a sprostá slova jsou snad všude kolem. Soundtrack je také samý sex. Film je úplně o 💩, a asi se dá sledovat pouze v kouři. Poznámka: Některé hlášky jsou TOP. Například: "tady není randírna, tady je kurva byt." 😂👍 Hvězdiček 3 ()