Poté, co Mikeyho manželka požádá o rozvod, jeho kamarádi Jason a Daniel mu slíbí, že zůstanou svobodní spolu s ním. Není nic jednoduššího a lepšího, než svobodný a nespoutaný život. Původní plán najít si někoho na nezávazný postelový aerobik se zkomplikuje, když si Mikey začne hledat náhradu za svou ženu a Jason s Danielem se zamilují. Ani jeden to ale nemůže přiznat, protože by porušil slib. Kamarádi jsou důležitější než holky, nebo ne? (Blue Sky Film)

IQ Tiqe

Vztahovka; klasika – tři kámoši mají dementní dohodu a místo aby mysleli, drží se jí a leccos si poserou. Příjemná atmosféra, sympatičtí herci (obzvlášť Imogen Poots), tradičně utopická romantika a i pár vtipů se najde, ale genialitou ani originalitou nepřekypuje. # [monitor, 5.1, EN sub] # příběh *** | hudba *** | humor * | akce – | napětí – | pustil bych si znovu ** ()

Sinecod

Vůbec jsem se nebavila. Líbil se mi trailer a to je tak jediné, co bylo vtipné a to pouze bez kontextu. Největší problém mám s hlavními postavami, které se vnitřně babrají ve svých pocitech, aby nakonec divák zjistil, že jsou všichni tři stupidní. Nejlepší scéna, která se mi po několika týdnech vybavuje je pouze Mackenzie Davis, která krásně zpívá a hraje na klavír píseň After You´ve Gone. ()

Tsuki

Popravdě mě to mile překvapilo. Zpočátku to vypadalo jen na nějakou klasickou sprosťárnu o trojici přátel, kteří mají problémy se vztahy, ale kupodivu se to vyvinulo v příjemnou a docela kultivovanou (zde je na místě úsměv :D) romantickou komedii. Dost jsem se bavila - obzvlášť některé hlášky, které měl ve scénáři Zac Efron, byly dost povedené. ~(4,0)~ ()

Kudly4

Na pohodu, dobrá, romantická komedie. Lákadlem byl oblíbený Efron a Poots, jinak celkově ten casting byl výborný. Pobavilo, zahřálo. ()

Slartibarkfast

Další z mnoha hloupých filmů o hromadném slibu, který je postupně všemi zúčastněnými porušován, protože je tupý a zpečetěný v lihovém opojení. Nedotažená (rádoby)komedie s romantickým a dramatickým nádechem, kterou lepí dialogy překypující vulgarismy a pubertálně sexuální scény. Opravdu nezáživné a plné nesympatických protagonistů. Vskutku něco, k čemu už se nebudu vracet a při zmínce o Zacu Efronovi se budu křižovat a cákat na sebe svěcenou.. 30% ()

Happens

Nemůžu si pomoc, ale, krom pochopitelně pro film nutné proměny bad guy rebela, vše bylo věrohodné, v komickém duchu nesené a podané s takovou dávkou opravdovosti toho klučičího světa, jak to "děláme". Zábavné, pravdivé, možná místy smutné, rozhodně sledovatelné. ()

eLeR

Klasická romantika, kde sa dosť nadávalo, a kde na začiatku chlapci chceli byť za drsných, ale nejako im to nevyšlo. Aj to sa stáva. Nenudila som sa. ()

LoLaa

Dokonce jsem přemýšlela i nad čtyřmi hvězdičkami. Na to, že jsem od filmu moc nečekala, mě docela překvapil. Párkrát jsem se při něm usmála, jednou jsem se dokonce neubránila hlasitému smíchu. Jedná se sice o oddechovku s průměrnými herci, ale musím přiznat, že jsem si nebyla až do konce jistá, jak to celé dopadne. I přesto, že jsem opačného pohlaví než hlavní hrdinové, několikrát jsem se v jejich chování viděla. ()

klerik

Pozerateľné. Občas vtipné, občas zbytočne klišé. Ale herci symptickí a aj keď všetci vieme ako to skončí, na jedno pozretie znesiteľné... ()

Chrustyn

Převážně konverzační komedie o partě svobodných kamarádů a jejich plánech jak a koho přefiknout. Samozřejmě do všeho vstoupí city a plány se začnou hroutit. Film potěší civilními hereckými výkony, ale neustále dialogy nejsou vtipné a vlastně nic divákovi nepřináší. ()

FTP

Já jsem se bavil. Atmosférou bych to přirovnal k Dál než se zdálo, za kterou nezadaní zaostávali jen o něco slabšíma hereckejma výkonama jednotlivců. Ale zas ne, že by kluci byli špatný, jen ta trojka okolo Justina Longa už má něco za sebou a Poots s Berrymore taky nejde srovnávat. Nezdaní si taky vzali něco z Gilmorovejch děvčat - totiž neskutečnou ukecanost, která neustává. Nikdy. Film má díky tomu tempo a i pro rozumnou stopáž příjemně utíká a vy se bavíte. Ale pak je tu Miles Teller, hvězdička posledních dvou let, kterou nemůžu vystát. Chápu, že někdo může bejt jinýho názoru, ale proč proboha tvůrci vybrali člověka s jeho ksichtem do role hezounka a děvkaře? Nechápu. K hodnocení: Někomu se můžou zdát 4 hvězdy moc, ale komedie se prostě musí hodnotit jinak a když nemůžou dostat oscara, dopřejme jim aspoň my hodnocení dle dvojího metru. ()

BMW12

Celkem dobrá komedie v čele s hvězdným obsazením. Ze začátku je tam sice pár hluchých momentů, ale pak se to rozjede a vtáhne vás to do děje. Příběh není nijak převratný, ale trojice Efron, Teller, Jordan ho v pohodě utáhne. A je tam i dost vtipných momentů, divák se určitě zasměje, takže dávám 3,5*. ()

rikitiki

Zbytečné nic o vztazích, když se tři přátelé rozhodnou nemít vážnou známost a jen si užívat, ale pak se tak nechovají. Humor hodně vydřený a plynoucí z provařených situací (pár přistižený inflagranti, protože zapomněl zavřít dveře/ trapas plynoucí z toho, že někdo přijde na večírek za vypečenou masku, jenomže večírek vůbec není maškarní - a on si tu masku pochopitelně nesundá, i když by mohl, takže se trapas natahuje jak turecký med). Navíc se hlavní hrdina chová k dívce dost příšerně, ale ona mu pak KOUSEK DĚJE po jednom veřejném vyznání lásky řekne: Vše odpuštěno. Hloupý film. ()

Thomick

Nojo, ňáký masitý GP tu už dlouho nebylo, tak co bych to teď nevosolil. That Awkward Moment samozřejmě má mouchy, v lecjaký poloze je typickou americkou romcom o partě sotva rozumných mladých lidí a občas se doopravdy snaží bejt originální i tam, kde to snad technicky ani neni možný. Stejně tak pro mě ale pořád představuje málokdy vídanej (skoro)teen snímek s vydatnou dávkou přirozenýho herectví, vybalancovaný romantiky (puberťácký i pěkně citlivý) a nedrhnoucích dialogů. Imogen Poots pak sice neni moc hezká, ovšem zato disponuje takovou tou zvláštní jiskrou, která veškerý chybky bohatě vynahradí. --- "It's a cocktail!" ()

Kailo

Přes příliš ukecané klišé, natřené na růžovo ale za to s dobře fungující trojicí. Hvězda navíc za atmosféru New yorku (pravděpodobně založen na kompulzivní poruše takto hodnotit každý "tamní" film.) ()

claudel

Další z letošních komediálních zklamání, již podruhé se Zacem Efronem. Vlastně ani příliš nevím, jak bych měl tuto komedii okomentovat. Vtipná mi nepřipadla téměř vůbec, takže se žánrem hodně minula, romantiky bylo naservírováno přesně v amerických intencích, nudná a hluchá místa by se také dala vzpomenout. Zkrátka rozpačité pokrčení ramenou. ()

Jenda

Dobrý start podpořený docela vtipnými dialogy posléze sklouzává do klasických kolejí romantických komedií, což sice není uplně špatně, ale taky to není nic zvláštního. ()

Kamca_

Hodně příjemný film, u kterého jsem se skvěle bavila hlavně díky hereckému obsazení. Dějově nepřinesl nic nového. Je to spíš lepší průměr, ale díky hercům musím dát tu hvězdu navíc. 75%. ()

Zac Efron fasuje plovák

Zac Efron fasuje plovák