Poté, co Mikeyho manželka požádá o rozvod, jeho kamarádi Jason a Daniel mu slíbí, že zůstanou svobodní spolu s ním. Není nic jednoduššího a lepšího, než svobodný a nespoutaný život. Původní plán najít si někoho na nezávazný postelový aerobik se zkomplikuje, když si Mikey začne hledat náhradu za svou ženu a Jason s Danielem se zamilují. Ani jeden to ale nemůže přiznat, protože by porušil slib. Kamarádi jsou důležitější než holky, nebo ne? (Blue Sky Film)

lucijelucije

Milé překvapení, všichni tři hoši mi byli sympatičtí a jejich příběh mě dost pobavil. Takový snímek ze života s humornými a romantickými prvky. Jde tady působivě vidět to "chlapské" myšlení. ()

gurmanik

Nezklamal, pobavil a to tak, že jsem se při některých scénách opravdu nedokázal bránit záchvatu smíchu. Určitě jsou lepší filmy, ale naprostá pohodovka, od níž nelze očekávat o moc víc, než opravdu nabídne :) ()

H4ku11

Taká klasická, komerčná, ohraná komédia na tému vzťahy. Scény z natáčania boli oveľa vtipnejšie ako samotný film. ()

peto580

mega mega mega dobre to je natočené. Scénar je fakt super, ešte aj tie trápne scény boli svižné a s nadhľadom podané, NY je kasický NY, hraje tam Sasha Bingham s Calofornication, a všetky baby mali asi tu naj stylistku a vizážistku ever. PS: nechápem jak toto môže mať tak nízke hodnotenie :/ ()

Raimok

Neoriginální téma a nudný příběh pár slušných vtipů nezachrání. Připadá mi, že se někdo dost snažil kopírovat How I Met Your Mother, ale bez dobrých postav, promyšlených scének a originality to prostě nejde. Hlavním postavám jejich přátelství nikdo nevěří. Hodně prázdnej film s hodně prázdným humorem a scénářem. 15 % ()

Dr.Manhattan

Mne to veľmi sadlo, spokojnosť. Humor vo filme mi bol ako keby ušitý na mieru. Ukecaný Miles Teller úplne parádny. Čím ďalej, tým viac ho začínam mať rád. Romantická zápletka môže byť. To že si myslel že je "spoločníčka" a v skutočnosti nebola mohli ešte troška ponaťahovať, no nevadí. A to že tam hrá Zac Efron mi vôbec neprekážalo. Aj keď vidím že sa tu jeho meno rozoberá dosť často... to je mimo môjho chápania... však obsadenie vidíte, tak to nepozerajte :)). 4 hviezdičky. ()

chelsea17

Průměr. FIlm, který si zanedlouho nebudu vůbec pamatovat a už teď mám problém psát k němu komentář. Hlavní "hrdinové" jsou celkem ucházející a jejich společný slib je dost zajímavým tématem. Každý ho svým způsobem porušuje a tím to nabírá ten přitažlivý rozměr. Bohužel jen na chvilku. Pro mě to ničím nevybočuje, ničím neuchvátí a jak jsem již řekl, není to nic co bych si pamatoval. Něco na závěr ? Takovýhle slib je absolutní hloupost :-) ()

Silencia90

Ono to vtipný je, ale tak nějak skrytě. Buď za to může dabing, nebo nevím. Hlášky jsou dobré, ale nejsou v tom filmu skoro vůbec postřehnutelné. Škoda. 3,5* ()

TheSpearCZ

Povedená pohodová komedie s profláknutým mužským obsazením a pěknými holkami, které jím velice dobře sekundují, takže si zde vybere podle mě úplně každý. Obzláště trio Efron/Teller/Jordan je kombinace, kterou bych nikdy nečekal, že potřebuju vidět a chemii mezi sebou opravdu mají, což i potvrzují potitulkové "chyby a přeřeky". Takové komedie já můžu. Slabší 4* ()

katzo

Dobrá oddychovka. Neurazí, dobre vyplní voľný večer. Ale na Zaca Efrona sa nedalo pozerať. Spuchnutý, zaliaty, sklenené oči (takto vyzerám po ťažkom víkende) Problémy s chlastom nezakryje žiadny make-up. ()

kerkulka

Nevím, jestli jsem prostě nezměrně romantická duše, nebo mě jen bravurně ovládá veškerá dnešní filmová produkce.. Možná trochu od obojího. Faktem ale zůstává, že když naskočily titulky, na tváři mi zářil připitomnělý, lehce omámený, ale spokojený úsměv. Hlavní dívka snů, podivná "Kesha" mě sice zrovna neuchvátila a Zac mi také nepřijde jako oslnivý světoborec, jak o někteří oslavují podobně jak staré římské bohy, je však pravdou, že našlápnuto má velice slušně. Není lehké zbavit se "kalibru" High School Musicalu, ale řekla bych, že jemu už se to podařilo. Že hrát umí rozhodně popírat nechci, naopak - dle mě s každým dalším filmem stoupá vzhůru a už teď se těším na jeho další kousek:) Skvělý zážitek - hvězdičky, sypte se! ()

BOURQUE

Scenár tohto filmu vôbec neobsahuje žiadnu novinku. A to sa už vôbec nedá povedať, že by neobsahoval veľkú porciu klišé momentov. Na druhej strane je to však tak dobre servírované, že na jednotlivé nedostatky sa dá zabudnúť (aspoň počas sledovania príbehu). Trojica Z. Efron, M. B. Jordan a M. Teller, a dvojica I. Poots a M. Davis (mimochodom oba prekrásne!) hrajú svoje charaktery jednoducho a spontánne. Dialógy sú dobre napísané a nechýbajú jak vtipnejšie tak aj vážne momenty, nad ktorými sa dá zamyslieť. Už ma dávno tak milo neprekvapil film z USA s takou tematikou. Osobné hodnotenie: 80% (****) ()

rekkky

That awkward movie. I don't really know what this is about. It's not appealing in any way. This must be some sort of bad joke. ()

goni

Prijemna oddychovka s pohodovou atmosferou, na ktorusa velmi dobre pozera. Hlavny predstavitelia su sympaticki a dobre im to spolu klape. Len skoda absolutne neoriginalneho a predvidatelneho deja [33/2014]. ()

chrispe

Romantická komedie od chlapů pro chlapy. Nu což... mė to nijak zvlášť nebavilo a ani mé oko se na žádným herci nepokochalo. ()

Rockerman

Po tom zvratu to chvíli vypadalo, že by, do té doby tuctová komedie o třech (ne)zadaných kamarádech mohla povýšit na něco lepšího, na něco o čem by se dalo napsat: "Je to jako ze života". Zázrak se ale nekonal a "povinný" happyend se dostavil, byť s jednou ztrátou kytičky. ()

D.Sleeper

Poměrně nudná "klišoidní splácanina", která ztratila dech dřív, než ho mohla nabrat. Dále doporučuji pokračovat v četbě jen plnoletým, mravně otrlým jedincům, ideálně věřícím v "Californication" :) Oproti jiným snímkům "o mladých pro mladé" typu "Holky na tahu" nebo "Našrot", zde chybí "koule" (ne, u "Žaka eF" je vskutku nehledejte) i potřebná "vzájemná chemie". Pravda, zpočátku se rýsovala alespoň předzvěst "chemie nájemné", ale ta vyšuměla rychleji, než bys řekl "laboratorní řád". "Teenage" spontánnost a nápaditost se sice párkrát dostaví, ale není to zrovna zásluhou hlavní hvězdy "Žaka Frfoně". Až s příchodem dvou epizodních výstupů Addison Timlin se dostaví i něco jiného, mnohem příjemnějšího. Za každou její "přednost" přidávám "hvězdu", proto tak vysoká známka. A ano, je to i jeden z pěti důvodů, proč má u mě "Californication" plný počet ;-) Na závěr dvě poznámky: 1. "Žaku, ty už to nehul" 2. "Addison, ty můžeš" ;-) Mimochodem, tohle není apríl... ;-) ()

E lan

Příjemná mladá romantická komedie, která nenudí, je rozumně dlouhá a tappcelkově dobře natočená. Jen ten Zach je na můj vkus příliš dokonalý. ()

Zac Efron fasuje plovák

Zac Efron fasuje plovák