Poté, co Mikeyho manželka požádá o rozvod, jeho kamarádi Jason a Daniel mu slíbí, že zůstanou svobodní spolu s ním. Není nic jednoduššího a lepšího, než svobodný a nespoutaný život. Původní plán najít si někoho na nezávazný postelový aerobik se zkomplikuje, když si Mikey začne hledat náhradu za svou ženu a Jason s Danielem se zamilují. Ani jeden to ale nemůže přiznat, protože by porušil slib. Kamarádi jsou důležitější než holky, nebo ne? (Blue Sky Film)

slunicko2

O třech emocionálních retardech. 1) Tři emocionálně nevyvinutí chlapci, které představují nevýrazný 27letý Zac Efron, dobrý, ale zde rovněž nijaký 27letý Miles Teller a černý herecky rovněž pozornost nepoutající 27letý Michael B. Jordan, se prohánějí po hezkém Manhattanu, přecházejí z jednoho pěkného bytu do jiného a jsou jednou velkou reklamou na americký způsob života středních vrstev - líbivý a prázdný. 2) A když budete dávat pozor, dostane se vám i moudrého poučení: Yeah, everybody knows you can't call a girl a hooker. Even hookers hate being called hookers. Anebo třeba: Being there for someone when they need you, that's all relationships are. No, nekupte to... ()

grogodil

Nebyť tej stupídnej stávky, ktorej sa všetci z absolutne idiotských dôvodov držia, tak to mohla byť parádna komédia. Ženské obsadenie (Imogen, Addison) totiž viac atraktvnejšie mohlo byť už len ťažko a aj chlapská trojica sú pomerne sympaťáci. A zhruba do polovice sa medzi touto vtipnou partičkou príjemne cítite, dialógy, hlášky aj romantika fungujú, no potom, ako to už v týchto žánrovkách býva, musí prijsť nejaký zvrat. Tou je tu ona stupídna dohoda, kedy sa doteraz sympatická osádka začne chovať ako banda deciek z Prcičiek a pohodičku strieda prevracanie očí nad blbosťou scenára.... Ale tri hviezdice s odtretoými ušami dám. ()

Dont

Typická americká romantická komedie cílící zejména na teenagery. Přestože do cílové skupiny už hezkých pár let nepatřím, dalo se to vydržet a občas jsem se i zasmál. Pozitivně hodnotím obsazení zástupců nové vlny mladých v poslední době se prosazujících herců (Imogen Poots, Miles Teller) a koneckonců i Zac Efron do těchto snímků docela pasuje. ()

uterox

Film vydělal při nákladech $8 million zatím krásných $26,068,955. Uživil se:) Je to pro příznivce podobných romantických komedií. Určitě nezklame, ale existují přirozeně i lepší snímky. ()

peiton

Po dráme Parkland sa zdá,že pre Zaca Efrona alias Jasona prichádzajú trápne chvíľky..Taká netradične tradičná romantická sranda,nielen pre nás dámy/ženy,ale ale aj pre Vás páni/muži.Taký ten pohľad do mužského sveta nikdy nie je na škodu a naviac,dá sa z tohto čo to pochopiť a vyťažiť.Inými slovami dá sa povedať,že je to taký ten vyšší level z radu tých romantických komédií,ktoré mám ja tak strašne rada.Hviezdu navyše si u mňa získali tiež šťavnatými a trefnými dialogmi v spolupráci s "echt" scénkami.Malo to riadne gule a šťavu.Zac Efron je sympaťák a hrá mu to čím dalej,tým lepšie.Neplánovaná "akcia" milo prekvapila a už teraz sa teším na Neighbors/Susedov z ΔΨB. ()

Aljak

Obrovské sklamanie! Neviem ako vám, ale mne to prišlo až neuveriteľne prihlúple a trápne. Takáto "úžasná" stávka o tom, že nikto si s nikým nezačne? A to je akože prejav lojality voči priateľom? Nehovoriac o tom plytkom humore, ktorý sa vliekol celým filmom. Zápletka by sama o sebe nebola až tak zlá, len všetci títo traja chlapci mi prišli ako totálne nevyzretí kreténi - a ak sa u niekoho z nich objavil akýkoľvek náznak zodpovednosti a dospelosti, tak bol považovaný za "chudáka". Zopár dobrých dialógov a hlášiek, niekoľko prelomových scén (hlavne ku koncu), ale inak dosť podpriemer. No a k Milesovi Tellerovi začínam mať už normálne averziu, ale možno to bude len tými rolami, ktorá hráva... ()

Marqta

Romantická komedie, ve svém žánru rozhodně na špičce. Povedené herecké obsazení i občasné vtipy. Příběh není nic originálního, je to taková ta obvyklá slátanina rozvodu, kamarádství, lásky "nelásky" a k tomu pár trapných momentů. Koukat se na to rozhodně dalo, občas jsem se i bavila, znovu si to ale pravděpodobně nepustím. Hodnocení někde mezi 2 a 3 hvězdičkami. ()

Havaj8

No hereckýho obsazení jsem se bál, ale nedopadlo to až tak hrozně. Každej byl ňákej a proto asi tvořili dobrou trojku. Každopádně největší pozitivum, že to nebylo o teenagerech, který si užívaj a postupem dostanou rozum, bylo to mnohem dospělejší. O dost vyspělejší dialogy, mělo to hlavu i patu, to se moc nestává poslední dobou u ne přímo romantickejch komedií. Lichotim tomu, ale i tak to nebylo nic výstavního. Kupodivu se aspoň povedl název od český distribuce. ()

M.i.k.e

klasický romkom,který na jedno podívání neurazí,ba co víc docela i pobaví,ale na žádné extrémní vyskakování to není...hlavní hrdinové jsou celkem sympaťáci a to včetně Effrona (což nebývá vždy pravidlo),takže ta hoďka a půl uteče jako nic...60% ()

Figu

Nevím kdo mě byl z těch tří teplometů nejsympatičtější, ale vím, že Zac Efron to nebyl :D Klasická a obyčejná americká komedie pro teenagery, která je jen na jedno shlédnutí. Ani zřejmě ten největší klenot filmu "rozhovor na přednášce o knize" nestojí za to laciné zapamatování... 50% ()

BarryLyndon

Vůbec jsem to po vlažných reakcích nečekal, ale hodně mi to sedlo. Není to uchcaná romantika, ani kaličská zhůvěřilost, ale vcelku fádní generační výpověď o třech kamarádech, co se jim uplně nedaří usadit a přerodit se ve větší dospěláky. Úplně 100% chápu, že to dost lidem nesedne, protože to klasický humor dávkuje hodně poskrovnu, ale kdo se v tomhle ohledu aspoň trochu někdy hledal nebo to svoje místečko v tomhle zasranym světě hledá, tak věřím, že mu to aspoň trochu něco řekne. :-) Fakt mne bavilo to něco mezi romcomem a hláškující dramédií. Ústřední chlapský trio hodně fajn, hlavně Miles Teller, ten chlapec má před sebou velkou budocnoust *:+* Píši si jméno a budu tě sledovat mladý padawane! Dívčí duo bez apriori modelek tady hodně cute. 8/10 ()

bourec

Asi správně za tři,ale prostě mít na plátně J.Lucas,a ještě navíc A.Timlin,tak tady musim dát hvězdu navrch,i přes to,že ta ošklivá pinda s debilním jménem mě dost srala.80%. ()

Streeper

Vtipy mi připadali trapné, trojka namachrovaných kluků nesympatická a celkově jsem se u filmu nudila. Nemám co dodat. ()

Morzael

Solidní až výrazně nadprůměrná žánrovka, která si nehraje na nic, než co byste od ní očekávali. Trojička hlavních herců do svých rolí sympaticky sedla, byla sranda, byla romantika, bylo klisché, takové fajnové podívání, která vám dá přesně to, co od tohoto typu filmů očekáváte v poctivé porci. Navíc se vám nikdo nesnaží procpat žádné hluboké morální poselství, ale spíš odlehčený pohled na vztahy té naší "sobecké generace". ()

necisty

Je velká škoda, že tvůrci neumí odejít od stereotypu a prostě nezkusí film zakončit jinak. Přitom se to tolik nabízelo a já bych neváhal dát 5 hvězd. Ale asi tam někde v hollywoodu mají napsanou vyhlášku, že žánr romantických komedií alternativní konce nepovoluje. Jinak se mi to fakt líbilo, úvodním vtípkům jsem se chlámal a herecké osazení mi bylo sympatické. ... Seženem k*rvu. Na tu nemáme. Dáme jí stravenky, najdem levnou. ... Nepouštěj ji. Von ji pustil. ... Dřepím na lavičce už 4 hodiny. Je mi klendra jak sfiňa. ()

PavelVanekArt

Klasicky vztahovej film z New Yorku. Herci ušli, náplň přisprostle romantická a celkově to nic nedalo. Jen to má v divákovi nahlodat pocit, že je vztahovej idiot. Já jsem vztahovej idiot, tudíž 80%. Efron baví. ()

Pajky3

Obyčejná romantika s pěkným obsazením. Nekouká se na to špatně a partě té chemie docela klape, nejvíc mě bavila dvojice Zac Efron a Imogen Poots, naopak nuda byla linka Michaela B. Jordana. ()

Juto

Aj keď má film potrebné množstvo komédie a romantiky, je to v skutočnosti skôr kamarátsky film. 6/10 ()

Dawon

V podstatě tuctová romantika s čitelným vývojem, kde se nám partička kamarádů tak nějak prošoustá k pravé lásce. Člověk by si asi řekl, že takových filmů litá po světe až až, a on by ten člověk měl asi i pravdu, a přesto je to fajn podívaná, která hlavně kvůli extrémně sympatickému obsazeni zkrátka baví. Ano, ze Zaca Efrona je sympaťák...asi už stárnu. ()

Zac Efron fasuje plovák

Zac Efron fasuje plovák