Poté, co Mikeyho manželka požádá o rozvod, jeho kamarádi Jason a Daniel mu slíbí, že zůstanou svobodní spolu s ním. Není nic jednoduššího a lepšího, než svobodný a nespoutaný život. Původní plán najít si někoho na nezávazný postelový aerobik se zkomplikuje, když si Mikey začne hledat náhradu za svou ženu a Jason s Danielem se zamilují. Ani jeden to ale nemůže přiznat, protože by porušil slib. Kamarádi jsou důležitější než holky, nebo ne? (Blue Sky Film)

kacir

Je to fajn oddychovka, ktorá ma párkrát donútila zasmiať sa nahlas. Vadí mi Miles, pretože je ohavný a hrá sa na to čím nebude nikdy, ale hrá to dobre..asi tomu aj sám verí. V podstate je to romantická komédia podľa vzorcov, ktoré už ovládame a od začiatku vieme čo bude ďalej..ale riešenie tejto rovnice je príjemnejšie ako pri iných.. Pozerateľné. ()

lobo87

Priemerná komédia, ktorej chýbal vtip, iskra a lepšie postavy. Tými zaujímavými a sympatickými boli, bohužiaľ, len ženské postavy (Poots, Davis). Ústredná trojica konala úplne mimo zdravého rozumu a celé ich správanie mi prišlo až moc pubertálne... 55% ()

waltosin

Prakticky o ničem co tu ještě nebylo, obyčejný život třech chlapců co od života nevědí co by chtěli, moc humoru není i když dobrá trojka a hlavně Miles Teller, který se mi prostě zamlouvá jak hraje vždycky pohodovýho frajera, co nic absolutně neřeší, je dobře že je víc a víc vidět, ten kluk má něco do sebe a ten jeho styl se mi líbí . :) 40% ()

Domas88

Hodně slabé, jako by se někdo snažil vymačkat víc šťávy než v tom pomeranči je, hledat proč se na to nedívat je tolik, tak radši proč se podívat, klasické klišé, u kterého můžete malinko vypnout a jen v klidu se podívat na sem tam dobrou hlášku, ale bohužel to je vše... ()

dzules

teda nikdy bych nevěřila, že lze natočit romantický film pro kluky..ale kluci na romantický filmy nekoukaj..proto tohle vlastně není ani moc romantický (ve smyslu slova pro ženy)..tohle je samé: oo já jsem takovej frajer, píchám dost holek, mám dobrou kuřbu, nechci závazky...Pro holky ten film není a chlapské publikum si najde těžko, když hlavní roli hraje Zac, na kterýho jsou chlapi alergičtí od té doby, co je jejich drahé polovičky donutili jít na HS musical a pak potají vzdychali do popcornu, jak je krásnej.. ()

Rastman

Ále. Vidět romantickou komedii a stěžovat si na příběh by asi nebylo cool. Originálních perel je jen pár. Pak se ale občas objeví i dobré řemeslo, které vám nabídne přesně to, co vlastně zas a znova chcete, protože se u toho nemusí tolik přemýšlet. Víte, jak to dopadne, víte, že to dopadne dobře, hezky se na ty lidi kouká a na konci máte potutelný úsměv. Celkově bych dal 3*, ale za Imogen Poots a velice milou atmosféru házím ještě jednu navrch. ()

anetd1

Film neslibuje žádnou komplexitu nebo hloubku a již podle obsazení jde čekat děj, co se poveze na lehké vlně a nezanechá v divákovi ve finále vlastně vůbec nic. Jak to všechno dopadne zkušený divák vytuší již během prvního večera v baru a pak záleží jak sympatické mu budou postavy a jejich chování. Pro mě je Zac Efron a jeho herecká snaha utrpením a ostatní postavy to tu bohužel nijak úspěšně nedotahují. Rádoby šťastný konec, který je postavám křečovitě naservírován, jsem tak ve finále nikomu nevěřila a snad ani nepřála. Celé to zachraňuje snad jen Miles Teller. ()

blade23mc

Film ve kterém Zac Efron, krom vypracovaného těla a holého zadku, ukázal, že přece hrát dospělejší roli umí... Srandovních scén a fórků bylo dost a nebudu říkat, že jsem se i upřímně nezasmál, ale víc než Efron se mi líbil a dostávál mě Mike Teller, který začíná dostávat lepší role. Na jedno večerní pokoukání určitě neuškodí zhlédnout s mísou popcornu a pobavit se, víc ale nic. Budu se na letošní rok s Efronem radší těšit na Neighbors 60% ()

kverula

Ty scénáře jsou snad rok od roku horší a horší... Žánr "komedie" je obrovské řemeslo, do kterého by se měli pouštět jen ti nejpovolanější. A to už je dneska rarita. Opravdu "Awkward". ()

oSiSko

Na príjemné vyplnenie času je to úplne vhodné. Príjemný film a niekoľkokrát aj vtipný. Ničím neurazí. 60% ()

deathmoon

A mne sa to páčilo! Po dlhej dobe dávam tomuto typu filmu viac ako tri hviezdičky. Zac Efron tam hral obstojne a celé to bolo úsmevné a (aspoň pre citlivejšie povahy) dojímavé. Taká lepšia "gaučová" klasika :) ()

frankiiee

Z mojej strany sklamanie, mal som čo robiť, aby som sa dokázal na film ako tak sústrediť a to len vďaka tomu, že mám taký zlozvyk keď niečo začnem pozerať, tak až do konca ()

rigby

Lehký film, na který se celkem příjemně dívá. A čas plyne, nic vážného se neřeší, jen vztahy jako v mnoha jiných filmech. A není to ani tak složité, aby se divák neztratil. Takže za mě plus a víc už nemá smysl něco rozebírat. ()

kolodej1

takový solidní průměr, ale spíš by se hodilo říct neslané - nemastné. Romantici si to příliš neužili, na to byl film příliš studený s málo emocemi, nějaký jiskřivý humor zde taky nebyl k vidění. A na můj vkus mi přišlo seznamování všech kluků až příliš snadné, zase takové superhvězdy to nebyly. 50% ()

Zac Efron fasuje plovák

Zac Efron fasuje plovák