Poté, co Mikeyho manželka požádá o rozvod, jeho kamarádi Jason a Daniel mu slíbí, že zůstanou svobodní spolu s ním. Není nic jednoduššího a lepšího, než svobodný a nespoutaný život. Původní plán najít si někoho na nezávazný postelový aerobik se zkomplikuje, když si Mikey začne hledat náhradu za svou ženu a Jason s Danielem se zamilují. Ani jeden to ale nemůže přiznat, protože by porušil slib. Kamarádi jsou důležitější než holky, nebo ne? (Blue Sky Film)

ScarPoul

Celkom obstojná žánrovka, ktorej jedinou chybou je, že je príliš ukecaná. Nie je to ale preto, že by chcela veľa informácií vtesnať do celého filmu, ale preto, že sa snaží pôsobiť strašne cool a nad vecou. Gormican natočil zábavný film, ktorému bohužiaľ chýba snaha o zainteresovanie diváka. Všetci prežívame vo vzťahoch rovnaké, alebo aspoň podobné udalosti, ale svojou snahou byť stále vtipný spôsobuje, že vážne veci nás nechajú chladnými a tie na ktorých skutočne záleží a ktoré menia charaktery nielen mužských, ale aj ženských hrdinov, rovnako. A to zamrzí. Pretože počas celého filmu zaznieva niekoľko krásnych emotívne ladených scén, ktoré mohli z toho spraviť Keď Harry potkal Sally pre nové tisícročie. Bohužiaľ sa to takto zvrtne do vôd priemeru, ale slušného a bez výraznejších prešľapov. Ústredná trojka je sympatická, hlavne Miles Teller znova kraľuje. A dievčatá na spapanie - hlavne Mackenzie Davis. Úprimne by som si vybral pred Imogen Poots Addison Timlin, ale ako sa hovorí proti gustu..., len tam ma film tiež stratil a preto mi najmenej záležalo práve na osude Zaca Efrona. Ale bavil som sa. ()

Borrtex

No, prvně jsem se na to nechtěl ani moc dívat, když jsem viděl to hodnocení na IMDb, a posléze i zde. Ovšem, zajímavé herecké obsazení mě nakonec donutilo si film pustit. A musím říct, nelituji toho. Vcelku jednoduchý příběh, ani příliš moc žádná velký zápletka, která by donutila diváka sedět a upřeně čekat jak to dopadne. Ale takový klidný jemně na sebe navazující příběh, který má příjemný (asi očekávaný, ale proč ne) závěr. :-) Imogen Poots zde představila rozhodně jeden ze svých nejlepších hereckých výkonů, a i když tomu sám nemohu věřit, musím říct, hodně jí to se Zacem slušelo. :-) 100% Jakožto naprosto pohodovou romantickou komedii. :-) ()

MoiJe

Nie že by vyložené zlé, ale musela som si robiť pauzy na iné veci, aby som vôbec dopozerala, pozornosť neudržalo dlhšie ako 15 minút... ()

Johny_fork

Neurazí, nenadchne. Univerzální romantická zápletka a pár povedených gagů. Tento styl globálního bezpohlavního humoru už podle mě nemá čím překvapit. ()

Terva

CITÁT - Vrátím se v čase a vysvětlím to.......... Celkem dobré dialogy, čekal jsem perverzity a nechuťárny, ale naštěstí je toho minimum. Průměrný hudební doprovod a obyčejná kamera. Ale je to komedie, nic uměleckého, nic akčního a tak jsem od hudby a kamery nic neočekával. Naopak jsem čekal dobré herecké výkony a dobrý scénář. Ne všechno sice funguje, tak jak by mělo, ale já se bavil a smál. Dobrý kecy, musíte jim přijít na chuť a začnou vás bavit. CITÁT - Je únor a já na tý lavičce sedím už čtyři hodiny......... Ke konci to trochu zvážnělo, což se dalo očekávat, ale naštěstí ne tolik, aby se citlivější povahy rozbrečely. V závěrečných titulcích můžeme vidět nepovedené scény. ()

JohnCZ

Oddychová komedie, kterých jsme už viděli stovky. Spíše průměrná, ale po stránce humoru mi sedla. Po stránce scénáře je to ale stokrát viděné klišé o partě kamarádů, kteří si užívají mladých let a postupně se zamilovávají a z původní lehkovážnosti přecházejí k vlastnímu sebeuvědomění. Neurazí, ale ani nijak výrazně nenadchne. ()

Lyli

Chvílemi jsem si říkala, že ti muži se chovají jako ženy. Nejspíš to byl záměr, anebo se tak muži opravdicky někdy chovají? No, ty krávo! Každopádně jde o vtipnou věc. A i když je to předvídatelné, zasmála jsem se, a to se počítá. ()

Lama.Lama

Já jsem se bavila. Příběh je teda klasicky stupidní, ale celkově to mělo hrozně fajn atmosféru. Miles mě baví čím dál tím víc :-) ()

maddy

Hm, nie až taký „awkward“ (alebo skôr „annoying“) film ako som čakal. Nečakal som však ani záchvat akejkoľvek originality, takže ma v podstate ničím nesklamal, ale stále tu nie je o čo stáť. Pri takto „awkward“ námete, ktorý dej filmu značne obmedzuje a postavy núti k hlúpym rozhodnutiam, o troch kamošoch, ktorý sa zaviažu, že si ani jeden z nich nájde priateľku som čakal podobne fekálnu teen-komédiu rovnajúcu sa „kvalitám“ video-pokračovaní Prci, Prci, Pričiek (ani neviem koľko ich bolo?!). Jedná sa však, v rámci možností, o nevulgárnu (fuck už dnes do varu nikoho neprivedie), nekonfliktnú komédiu o troch „teen-pôsobiacich“ dospelákoch. No komédiu ... faktom totiž ostávam, že That Awkward Moment je komédia, ktorá sa až priveľmi drží na uzde. Humorných situácii tu je minimum (zasmial som sa iba raz pri záverečných vtipoch s babkou) a ako romantika to taktiež veľmi nefunguje, nakoľko línia zbližovanie postáv je dosť naivná. Herci vyložene neštavali, aj keď Zac Efron mi sympatický nebude asi ešte poriadne dlhú dobu a Michael B. Jordan, ktorého som poznal z drámy Fruitvale Station mi vyslovene do role nesadol, na druhej strane tu však bola príjemná Imogen Poots. Cieľovku (13-16) film pravdepodobne zaujme a napodiv ani tí o pár rokov starší sa nebudú cítiť trápne ako to občas býva pri iných amerických komédiách. Celé to však smeruje od nikadiaľ nikam a medzitým sa nič nestane, takže o nič neprídete ani keď tento film vynecháte. Prekvapivo neurazilo a bol som pripravený na tisíc krát horší „zážitok“, ale na druhej strane ani absolútne ničím nenadchlo. CELKOVO: 2* (4/10) ()

SaNcHeZ_cz

Z docela zajímavě vyhlížející komedie se vyklubala ve všech ohledech průměrná a nakonec docela nezajímavá romanťárna, která jako jediné pozitivum nabízí sympatické obsazení, nicméně veškeré snahy o to vystoupit z hlubin průměru hatí slabý scénář a nepříliš vydařená režie. [55%] ()

MartinezZ

Chyběla mi tam jen scéna, jak si to prodavač z obchodu rozdává s režisérem, protože jsou oba hluboce zamilovaní do osvětlovačky. Nebo něco na podobné téma životní nevyřčené pravdy. ()

Rosana

O čem to vlastně bylo? Kruci, i v romantickém filmu se dá vymyslet nějaký děj. Tohle je shit pro baby, kterým stačí hledět hodinu a půl na hezkého modrookého herce a už je jedno, jestli se tam něco děje. ()

javak810i

Překvapivě pohodová romantická komedie, což je jako režijní i scenáristický debut pro Toma Gormicana velmi dobré. Zápletka sice není dvakrát originální a najdou se i hluchá místa. Ovšem dívá se na to dobře a chemie mezi herci tomu dodává šmrnc. Zack Efron se snaží zbavit nechvalné "muzikálové pověsti" a docela mu to jde. Ovšem stejně jako v Need for Speed mě i zde mile překvapila roztomilá Imogen Poots. Nemůžu si pomoct, ale v něčem mi připomíná Scarlett Johannson. Takže? Za mě lepší 3* ()

erased

So... Kromě zvláštně sympatické Imogen Poots ničím nevybočující romantická komedie. Ani to plyšové poleno Zac Efron nevadí tak, jak by se dalo očekávat a nakonec si tak díky několika povedeným vtipům a celkové pohodě není na co stěžovat. Přesto trochu zarazí, že nejlepší hláška je spojená s po-titulkovým cameem: "I might be really fucked up but I think Omar from The Wire is sitting on our couch." ()

Alementina

3,5* a bavilo me to, jen ten Efron se mi proste nelibi. Skoda, ze po prvni vtipne hodince, ktera dokaze vystihnout ty třecí plochy mezi zenami a muzi, to vzdy sklouzne k prilisne sladarne... ()

ABLABLABLA

Nevěděli jste, jak se chčije, když si vezmete viagru a on ne a ne jít dolů? Přece se položíte horizontálně nad záchodovou místu a nezapomeňte.. zde přecituji: "your dick must touching the water." Je to vlastně fajná a především zábavná komedie, která však vypráví o nestarších příbězích vůbec.. třeba jakože se dají dohromady kamarád s kamarádkou? 80% amerických komedií. To že si kamarádi navzájem něco slíbí, pak jediný, kdo to vlastně dodržel, je ten od nějž by to člověk nečekal? 70% amerických komedií. To, že borec se nechce vázat, ale nakonec se do dané slečny zamiluje? 99% amerických komedií. A takhle v tom klišé můžu pokračovat, ale pravdou je, že mě to bavilo a herecké obsazení bylo příjemné - teda až na tu Poots, která mi prostě moc nesedla a měla strašné vlasy. "I was gonna make you wait like 40 days or something. - I was gonna make you wait too. Than I realized I'M a dude." ()

kaylin

Nemůžu si pomoct, ale Zac Efron mě docela baví. V posledních filmech, kde jsem ho viděl a které byly komediálního ražení, mi to jeho hraní prostě sedí. Neotravuje mě, je vtipný a sálá z něj pozitivní energie, která je mi hodně blízká. I když se film v závěru zvrtne, ta cesta, která k němu vede, mě bavila. ()

..Lucas..

Očekával jsem průměrnou komedii, ale nakonec je to nadprůměrné romantické, komediální drama. Opravdu povedený film, kde mě nejvíce zaujala skvělá Imogen Poots i skvělá hlavní trojice. A Zac Efron umí hrát a není to jen ten Troy z High School Musical. ()

Zac Efron fasuje plovák

Zac Efron fasuje plovák