Poté, co Mikeyho manželka požádá o rozvod, jeho kamarádi Jason a Daniel mu slíbí, že zůstanou svobodní spolu s ním. Není nic jednoduššího a lepšího, než svobodný a nespoutaný život. Původní plán najít si někoho na nezávazný postelový aerobik se zkomplikuje, když si Mikey začne hledat náhradu za svou ženu a Jason s Danielem se zamilují. Ani jeden to ale nemůže přiznat, protože by porušil slib. Kamarádi jsou důležitější než holky, nebo ne? (Blue Sky Film)

EwE.EwE

Z té komediální stránky, nemám co vytknout. Mají několik velmi vtipných hlášek a opravdu sem se od srdce nasmála. Jen té romantiky bych ubrala. Fain komedie na odpoledne. ()

Black-star

Poslední dobou mě přijde že Zac Efron je už děsně okoukanej a v úpodobných rolích vás ničím nepřekvapí, protože hraje pořád stejně. Stejně jako tento snímek je dalším v dlouhé řádě romantických komedií, jenž ničím nevyniká. Tři kámoši co si slíbí že do smrti zůstanou single - je vám asi jasné jak to nakonec všechno dopadne! ()

bearmeedek

Při prvním pokusu jsem několikrát usnul. Asi to bylo blbý. Potom jsem si film omylem pustil podruhé. Zjistil jsem, že jsem spoustu věcí neviděl a dokoukal celé. Není to špatné. Kdybych byl ženská, tak slušná komedka k žehlení. Nebudu kritizovat chování lidí za oceánem, protože žiju jinde (já vím, debilové jsou všude), ale o tom film je, aby evokoval různé pocity. Nemám námitky. ()

speedy7929

Nudný štvrtkový večer, pozriem si dáku americkú koninu z ktorej sa nakoniec ukázal celkom slušný a zábavný film. Niektoré hlášky ma slušne rozosmiali a dej tiež nebol úplne nudný a hlavne bol trošku odlišný od toho na čo sme zvyklí u amíckých filmoch. Ozaj som sa slučne zabavil. ()

TommyDiamond

No, i když děj této komedie byl tak primitivní, že bych ho dokázal vymyslet za pět minut i se slepičím mozkem, tak mě snímek celkem nečekaně bavil. Nevadilo mi ani Efronovo neherectví, ani to, že trojce našich hlavních hrdinů, kteří uzavřeli velmi inteligentní a bratrskou dohodu, se k sobě vůbec nehodili. Hlavním pozitivem celého snímku byl nenásilný a mladiství humor, který v pozadí celé romance vytváří pozitivní ovzduší a dělá snímek atraktivnějším. U mě mají nezadaní tři hvězdy..... ()

jadran90

Romantická komedie pro (ne)muže? Scénář je překvapivý asi jako Český slavík v kategorii mužů (viz maškarní), ovšem není úplně špatný. Štvalo mě, že celá trojice (ne)závazně na sobě prochází ve svých vztazích stejnými etapami současně, a to jen kvůli debilnímu pravidlu. Vtipy nefungují, Imogen Poots se nasmála víc než já. Jinak ovšem atmosféra filmu není špatná a snaha o určitou dávku romantiky je sympatická. Zde selhává většina konkurentů. Celkově spíš podprůměr. ()

wege

Je to většinou strašná blbost, zejména na mužské straně s těžko uvěřitelnými charaktery. Divné, ne příliš vtipné až nechutné vtipy. ¨Hodně se musíte přemáhat, aby jste vydrželi do konce. Nicméně občas se z toho stane normální uvěřitelný příběh a pak to fajn. Ty obě hlavní holky jsou ale super, pěkně "koukatelné". Takže nakonec by to mohlo někam k 50% dostoupat. ()

bavs

Kluci a jejich dohody a sázky...kapitola sama o sobě. Každopádně jsem se párkrát od srdce zasmál, bylo to dobře koukatelný bez nějaký nudný pasáže, takže dávám příjemných 3,5*. ()

angel.CZ

Čekal jsem spise vice komedii, než romantiků. Jakože nebylo to nejhorší, ale určité jsou i lepší filmy na tohle ,,nevyčerpatelné" téma. 40% ()

Guran

Je vidět snaha Zac Efrona, že chce ukázat, že to není jenom Troy Bolton z Muzikálu ze střední. Herecky svou roli opravdu zvládl dobře, stejně, jako ostatní mladíci včetně pěkných holkách. Od snímku jsem právě moc nečekal, ale hodně mě překvapil a velice se mi líbil. Film není jenom pro mladé, ale i pro starší publikum, rozhodně se zde sasmějete a budete napjatě fandit našim třem hlavním představitelům. Velice pěkná komedie. Jedna z těch lepších poslední doby. ()

XXXXXXXX

Tuctová komedie, kterou z podprůměru vytahují pouze vtipné scénky při závěrečných titulcích a Jasonovo pojetí suit up party. ()

mirkath1

Tenhle film mě mile překvapil. Čekala jsem obvyklé vulgarity, jenže nakonec to skončilo jen u občasných debilů a volů. Příběh nic nového nepřinesl, jeho sledovaní mě docela bavilo. Je tu zlehčováno, jak chlapi mají problém pochopit ženské smýšlení. Je to nesporný fakt, že my ženy dokážeme muže odradit . Nedokážeme se pořádně uvolnit a kolem 30tky holt ty hodiny začnou tikat. Málokdy na chlapa netlačíme a nejhorší věta vůbec -.jak to vlastně s námi myslíš dál-znamená, že pokud vás muž skutečně nemiluje tak zdrhne. On neví jak to myslí s tím, co bude dál, takže tahle otázka ho spolehlivě zažene do kouta. Dámy užívejte si to a neptejte se na věci o kterých muž ani neuvažuje. ()

Dangerman

Byli jsme na tom s ženskou v kině, oproti jiným romantickým komediím, které musím přetrpět, aby se pak se mnou mrkla na Kapitána Emeriku, to nebylo vůbec špatné, hláškovací jízda, samozřejmě s pohádkovým koncem. Super kostým na kostýmovou party a story o sraní taky pecka, 75% s čistou hlavou. ()

gefr

Zac Efron se zřejmě snaží vymanit z rámečku "komedie pro 12-ti leté" a zkusil se vrhnout na trochu dospělejší projekt. Bohužel jsem se stále nemohl zbavit dojmu, že pánům je 19 let a ne skoro 30. Tím pádem role ustaraného doktora spadla na klučinu co vypadá že právě odmaturoval, Tellerovi bych věřil tu první hlášku o panictví a vše tak zůstává na Zacovi. Ten sám hraje dobře a skoro bych ho nepoznal, ale kamarádi ho táhnou dolů. Všude se matlá omáčka kolem a na ústřední dvojici nezbývá moc času, takže vidíme klasický model romantických komedií: Poznají se - zamilují - rozchod, protože to on pokazí - usmíření a nalezení lásky života.... Má to sem tam nějaké dobré hlášky a pár dobrých scén, ale rozhodně bych zvážil přeobsazení rolí. ()

blondboss

Ja ako fanúšik romantických komédií akosi nemôžem dať nižšie hodnotenie ako tri hviezdičky. A myslím, že v tomto prípade to ani nie je potrebné, nakoľko išlo o slušnú dávku romantiky, pri ktorej som sa aj zasmial a ktorá splnila presne to, čo som od nej aj očakával. A Immogen Poots je sympatická baba :) Táto komédia vám naozaj nedá nič nové, ale určite si pri nej oddýchnete. 60 % ()

maniacxl

Takže??,opět nic.Tři kámoši,o kterých skoro nic nevíme,ale očividně to nikoho nesere a kde nesmí "logicky"chybět alespoň jeden negr,si jednoho dne řeknou,že už navždy zůstanou bez partnerů.Jakmile to dořeknou,tak se všichni tři do někoho zamilují!Jak originální a nepředvídatelný......bože!!Z děje to je vše,po zbytek už se nic neděje,jen možná "strašnej"sympaťák Zac Efron si na chvíli nasadí umělej 45 centimetrovej penis a jeden další kámoš furt chodí srat,a ostatní dva hňupové to řeší.Že je to celý o hovně??Správně,děsná nuda a prázdno a jen další americkej zbytečnej film pro naprostý filmový ignoranty,a to doufám,že já ještě nejsem.30%. ()

Zac Efron fasuje plovák

Zac Efron fasuje plovák