Poté, co Mikeyho manželka požádá o rozvod, jeho kamarádi Jason a Daniel mu slíbí, že zůstanou svobodní spolu s ním. Není nic jednoduššího a lepšího, než svobodný a nespoutaný život. Původní plán najít si někoho na nezávazný postelový aerobik se zkomplikuje, když si Mikey začne hledat náhradu za svou ženu a Jason s Danielem se zamilují. Ani jeden to ale nemůže přiznat, protože by porušil slib. Kamarádi jsou důležitější než holky, nebo ne? (Blue Sky Film)

Ichabod

"Rockout with my cock out" :)) Prostě dobrá komedie, kde se s kafem v kelímku po městě namísto padesátiletých bab prochází třicetiletí týpci a diskutují o sexu a vztazích a je ti vlastně docela prdel. ()

V.Silver

Zac Efron herecky roste a musím říct, že ačkoli jsem od tohoto snímku vlastně nečekal víc než něco k nedělnímu odpoledni, dostal jsem mnohem víc. Dostal jsem vtip, čitelný děj, náznak mravního ponaučení pro muže... a přesvědčivé herecké výkony i režii. Především mě ale mile překvapil scénář, který měl myšlenku (díky Bohu za tyhle vymoženosti!) a dokázal udržet mou pozornost až do konce. Nechápu zdejší nízké hodnocení, dle mého si to míň než 70% nezaslouží. Za milé překvapení a skvělý soundtrack přidávám pár bodíků, takže suma sumárum věnuji k dobru svých zcela bezvýznamných 75%. Je dis bravo! Jen tak dál, Tome Gormicane :) ()

Guzo

Muzikál ze střední jsem nikdy neviděl a ani po tom netoužím. Možná i proto nemám s Efronem žádné problémy a nemusí mi dokazovat, že umí hrát i ve filmech pro dospělé. Tady téměř sám táhne celý film a ostatní mu v podstatě jen dělají lepší křoví. I když abych jim nekřivdil, Imogen Poots to tu chvílemi dost sluší :-) ()

Hollohlaway

Dobré obsazení, Efron celkem i hraje, a Imogen je k sežrání. I pár vtipů je dobrých. Ovšem klasický scénář o odvržených a opět nalezených láskách vysloveně sráží imbecilní a asociální chování hlavních hrdinů, kteří se kvůli přiblblé sázce chovají jako nelogická paka. ()

DeathTheKid

Takže... překvapilo mě na jaké úrovni byl scénář, který byl na typ tohoto žánru obstojný. Avšak i přes tohle a celkem sympatické herce to bude jen průměrný průměr o problémech většiny mladých lidí, kteří si sní svůj idealistický milostný/romantický život, což je škoda, protože kdyby tu byla větší přítomnost vtipů, mohlo to jít hravě na 4*. ()

jefff

Vtipné mi to nepřišlo a tahle banda mi ani sympatická moc nebyla. Jediná postava, která se mi líbila byla snad hlavní hrdinka Imogen Poots. Jinak film byl spíš zklamání. ()

Babous

Vyprázdněná romanťárna o třech kámoších, co žijí v cool čtvrti v New Yorku, spoustu času tráví v baru balením holek a nějak se stane, že se začnou usazovat a dospívat. Největší chemie panovala mezi Milesem Tellerem a Mackenize Davis, jinak to bylo uměle našroubované a poměrně předvídatelné. ()

Fisek

Klišé sem, klišé tam. Tvůrci se asi snažili být tak originální, až nebyli originální vůbec. Romantická komedie jako každá jiná, lišící se v detailech. Film asi vydělal na "patnáctkách", které chtěly vidět Zaca Efrona shirltess. Jupíí... To mě ale nestačí. Ani to nebylo vtipný a to už je opravdu smutný, když vezmete fakt, že se jedná o komedii. Jaká škoda, romantické komedie mám tak rád. ()

sedm.1

Perfektní vztahová romantika, kde se velice kloudně mísí příjemná a zábavná odlehčenost s uvěřitelnou dramatizací. Rozhodně tu tedy nelze očekávat nějakou přehnanou originalitu, nečekané komplikace či nějaké zvraty, a ani nějaký spád, který by hnal rychlostí větru. Zde se jedná skutečně spíš jen o jednu velkou pohodičku, bez nějakého přímého tahu na bránu, či tlačení na pilu, děj se vyvíjí naprosto přesně tak, jak divák očekává, a to je v tomto případě jen a jen dobře, a že vše skončí samozřejmě neodvratným happy endem je zde naprostou nutností, která je sladkou třešničkou na celém tom velice povedeném dortíku. Takže zápletka není vskutku nikterak komplikovaná, či objevná, ovšem mě se na ní neskutečně líbilo, jak moc je lidská, emočně silná, upřímná a uvěřitelná. Žádní multimilionáři a bondové balící supermodelky s umělýma kozama, ale obyčejný, mladý lidi, s obyčejnými starostmi, slastmi i strastmi, které přináší život, především tedy co se vztahů a zamilovanosti týče. A ani jejich řešení, reakce a následky nejsou nikterak mimo, což zkrátka potěší, pobaví, ale zároveň i upřímně rozesmutní a emočně nenechá diváka chladným. Ještě větším plusem celé této podívané je ale jeden z nejsympatičtějších castingů za hodně dlouhou dobu, pánské osazenstvo v čele s dokonalým Zacem Efronem je totiž fakt úžasný, všem třem klukům jsem upřímně fandil, jejich charaktery byly silné a byli mi moc blízcí, ikdyž každý z nich byl vlastně úplně jiný. A Imogen Poots s Mackenzie Davis jako jejich osudové lásky mě svou přirozenou krásou doslova ohromili, uff, bomba holky,co si nelze nezamilovat. Já jsem z tohoto filmu zkrátka upřímně nadšený, jde o jeden z nejpůsobivějších, a co se se vztahů týče, emočně nejsilnějších, snímků, který si zaslouží bezesporu velkou pozornost. ()

DavidS.

Marná lásky snaha pro současný New York a generaci po vysoké, kterou ještě nesemlela třicítka...Výborný casting ústřední pětky a film jdoucí ve stopách povedených žánrových vztahově-komediálních soupotníků jako Friends with Benefits nebo Crazy, Stupid, Love...Zdá se, že Efron zažívá dobrý ročník... ()

MARTIN*I

Po dlouhé době romantická komedie, u které jsem se upřímně bavil. Spousta vtipných originálních scének a dialogů. Humorem možná nesedne každému, ale v mém případě, přestože je to hodně americký, to sedlo kam mělo. Na pozadí pár silnějších myšlenek a přece jen je to pořád jen příběh o lásce a konečné scény jsou možná až moc dramatické, přesto spousta očí minimálně zaslzí. Je to prostě oddychovka, která takovou upřímností a nápadem vyloženě překvapila. ()

papushka

Víceméně oddechovka a vztahová kravina, kde si tři best buddies něco slíbí a pak to ani jeden nedodrží. Zas nám tu je předhazováno, že vlastně i když si kluci hrajou na drsňáky a pohrdaj čímkoli, co zavání vztahem delším než dva dny, tak se do nás dokážou i zamilovat a čekat na nás ve dvě ráno před barákem v mrazu, abychom jim odpustily jejich marnivé činy. Ale my jsme vlastně taky mrchy. Hm, tak jo. ()

Ashar

Film pro mladé, jen nevím, jak by se tvářili muži, kdyby měly ženy také svůj seznam a nechtěly se zavazovat k trvalému vztahu. Viagru jsem ještě nezkusil, tak nevím, jak je to s tím chcaním v leže. Jinak souhlas s komentářem Dr.Manhattan. ()

Hanys_

Fakt jsem se bavil. Pohodová trojka kámošů, která sype hlášky i životní moudra na počkání a sympatické holčiny s nimi zdatně drží krok. (Ne)čisté čtyři. ()

Hadriel

Romanticko-komediální oddechovka. Výjimečně ani neurazí. Dost možná proto že je dělaná z "chlapského" pohledu. Pár vtipných hlášek a momentů. Efron mi pomalinku přestává vadit. Třeba ho čeká stejný postup jako DiCapria a McConaugheyho, přál bych mu to. + Imogen Poots není úplně typicky sexy herečka, ale něco na ní je neuvěřitelně přitažlivého a zajímavého, což jí dělá dost možná ještě atraktivnější než jiné "sexy" herečky. + Fucking New York!! ()

peetriss

Zásadním problémem je, že to není vtipné a vztahově zajímavé od přirozenosti, nýbrž se to snaží o jmenované vlastnosti uměle a na sílu. Zac Efron se posouvá v mém žebříčku nejnesympatičtějších herců zase o něco výš (to je můj osobní problém), Miles Teller se tentokrát ve výběru role přehmátl, Imogen Poots miloučká. Soundtrack není s obrazem a děním v symbióze, romanticky i komediálně slabé. ()

Zac Efron fasuje plovák

Zac Efron fasuje plovák