Poté, co Mikeyho manželka požádá o rozvod, jeho kamarádi Jason a Daniel mu slíbí, že zůstanou svobodní spolu s ním. Není nic jednoduššího a lepšího, než svobodný a nespoutaný život. Původní plán najít si někoho na nezávazný postelový aerobik se zkomplikuje, když si Mikey začne hledat náhradu za svou ženu a Jason s Danielem se zamilují. Ani jeden to ale nemůže přiznat, protože by porušil slib. Kamarádi jsou důležitější než holky, nebo ne? (Blue Sky Film)

Pythonator

Imogen Poots je rozkošná a Homogen Efron překvapivě nenasírající až zábavný. Jako romantický film je to chabý průměr. Už mě začínají ty filmy propagující životní styl vymetačů barů a tanečních klubů pořádně srát. ()

Kritik

Nevím, co mi bylo nepříjemnější. Jestli to byl Zac Efron nebo ten humor. Když nefungují vtipy ani herci, tak většinou nefunguje ani příběh. Tohle je přesně ten případ. ()

Hansk75

No pane jo, neměl jsem absolutně žádnou chuť si tenhle film pouštět. Herecké obsazení v čele se Zacem Efronem? No potěš p*del. Moc dobře si ho pamatuji z dob, kdy byl ukvíleným tancujícím baskeťákem - prostě děs. Ale od té doby, zdá se, se leccos změnilo. Film na mě působil mile a nenásilně, občas jsem se pousmál, občas střihl pohledem mimo obrazovku. Nejvíce mě bavili Miles Teller a Imogen Poots a celkově po shlédnutí nemám pocit úplné ztráty času a s klidným svědomím dám tři hvězdy... ()

Lazy87

Omar!!!!!!!!!! Ten mě dostal. Celkově však ne moc vtipný, nijak originální film, ale docela oddechovka a Imogen Poots je kočka. ()

marshmallow1

Klasická, pohodová komedie. Nevěděla jsem, za se na to dodívám nebo ne, ale tak po 15 minutách mě zajímalo, jak se to bude vyvíjet a jak to dopadne. Průměr. ()

Nanak

Další variace na klasické téma kamarádi, randění a nakonec uvědomění si velké lásky. Velmí čitelné. Nic nového. Všichní ví, jak to dopadne. Už to tady bylo 100x. Kdyby v tomto filmu byl humor nebo aspoň pár frků, tak by to bylo na 3 hvězdičky. ()

barapatty

V tomhle filmu prostě absolutně nefungovala chemie mezi hlavní trojicí, natož mezi páry, trapné a strojené konverzace. Škoda času. ()

Aria.style

Páni, tak to jsem nečekala. Herecké obsazení boží. Miles Teller je prostě nejlepší. Perfektně jsem se u toho bavila. Fakt bezva komedie! Skvěle vymyšlený. ()

Navan

Ten film me vazne rozesmal, klidne se na nej podivam znovu, uz jen proto ze v nem ukazali boty, Zackuv hrudnik je vystavni. A holkam poklada tu zakladni otazku, jak v davu tech zmetku najit sveho zmetka, kdyz zadneho nezkusite? Jasonovo prijmeni musi byt Jones. ()

Minoka

Průměrnost - nenaštve, neurazí, lehce pobaví. Reklama na kávu, popravdě jsem si to v hlavě zkusila představit, jak by tohle přátelství fungovalo v ČR a dosadila jsem si místo kafe pivo, rázem to bylo uvěřitelnější ...Dokážu si představit, že rychle zapomenu na děj a za nějakou dobu se na to mrknu znova. ()

kratajirka

Tenhle film má šmrnc. Postavit do hlavní role filmu o všedních problémech herce, jehož největším dosavadním uspěchem byl tanec a zpěv po boků náctiletých holčiček, byl vskutku riskantní tah, který vyšel. Fakt pěkný film. :) 80% ()

Baerdeller

Nečetl jsem ani popisek filmu, jediné co jsem viděl před samotným zhlédnutím, byl poster... Možná proto jsem byl v průběhu (příjemně) překvapen, že se nejedná o tuctovou, nechutnou komedii alá Seth Rogen, ale spíš... No, přesně nevím, ale zhruba takhle jsem si představoval, že budou vypadat Drinking Buddies. 4**** ()

MirINDay

Chodit pařit, balit holky, hrát hry či mít na sebe hloupé a sprosté narážky. Je docela možný, že film se mi sledoval tak dobře, protože sám takové kamarády mám a dokázal jsem se s nimi od první chvíle sžít. A taky znám tu chvíli, kdy se vám do cesty postaví slečna, která vám změní pohled na svět. Líbila se mi jak příběhová, komediální, romantická, tak zápletková část. Taky herecky skvěle zahráno. Já tomu nemám co vytknout. ()

r3musko

Slabší priemer v rámci romantických komédií. Hodnoteniu uberá najmä fakt, že ústredná trojka "kamošov" snáď nikto neuverí, že by mohli byť kamoši a chémia nefunguje ani v ich vzťahoch. Vďaka pár vydareným vtipom to bude za 2* ()

huhuhu783

Takže.Sem chlap, realista.Ale vobčas potřebuju z tohoto důvodu vypnout.No a když sem takle měl čas a shlídnul sem tuhle romantiku,taxem si fakt vodfoukl, užil si to a rovnou sem to doporučil svýmu pubertálnímu synovi, abych mu bez dlouhýho žvanění podal to vo čem je je ten posranej život s babama.No a možná mu to něco dalo,takže proto dik za takovýdle filmy pro týnejdžry ()

elflord01

Po pravdě, normálně už bych si to asi ani nepustil. Na film jsem začal koukat kvůli Imogen Poots, která mne zaujala v jiném filmu. Taky jsem to cca 20 minut chtěl vzdát a utéct. Ale nakonec jsem si na to obsazení zvyknul a nakonec dokoukal - nakonec se z toho vyklubala slušná romantická oddychovka:-). ()

padawan88

Náhodou, mě se to celkem líbilo, trio Zac, Michael a Miles tvoří super partu kamarádů, se kterou se ztotožní skoro každý ()

Zac Efron fasuje plovák

Zac Efron fasuje plovák