Zeki Müller nemá na vybranou. Někdo totiž postavil školní tělocvičnu přímo nad jeho „úsporami". Tedy nad místem se zakopanými ukradenými penězi, které tam pro něj ukryla jeho přítelkyně. A tak, aby se po propuštění z basy dostal ke své kořisti, musí se vydávat za suplujícího učitele na Götheho gymnáziu, čímž vznikne už tak sužovanému vzdělávacímu systému další problém, protože od toho okamžiku zaměstnává nejbláznivějšího učitele všech dob. V noci se Zeki snaží tajně prokopat ke své uloupené kořisti a během dne používá sice drastické, ale účinné metody, aby zkrotil neukázněné teenagery ve třídě 10. B. Jeho upjatá, korektní kolegyně, učitelka Lisi Schnabelstedtová (Karoline Herfurthová), sice odsuzuje jeho neortodoxní pedagogické metody, ale nemůže si pomoct a do nového „kolegy" se zamiluje. Dokonce mu pomůže vykopat něco cennějšího než je hotovost – zbytky jeho vlastní morální integrity. (Cinemart)

tinss_18

Tento film na prekvapil. Z nemeckej produkcie som čakala nudné a trápne scény, no je pravda, že počas takmer 2hodín tohto filmu som sa vôbec nenudila. Šikovný scenár, veľmi dobré herecké výkony a príjemne strávený štvrtkový podvečer. ()

teseth

Průměrná komedie od našich sousedů, která místy mile překvapí ale v závěru se topí v hromadě patosu a klišé. Co by tvůrcům udělalo, kdyby on sebral prachy a odjel a ona byla stále ta naivní kráva. Asi by to pro 12 nebylo dost cool. Bohužel ten potenciál co byl v prvních 40 minutách se ztratil neznámo kam a stala se z toho klasická braková patlanina, co vám v závěru připadá jako špatný sen. Za těch prvních 40 minut ale ty tři hvězdy dám ač jsou hodně slabé. ()

Johgas

Film se ke mě dostal na doporučení. Ze začátku jsem myslela, že to nepřežiju, byl to takový kříženec mezi Džunglí u tabule a Igorem Hnízdem. Jenže ono se to rozjelo, a to tak, že jsem se u toho hodně pobavila. Dobré hlášky, dobré výstupy. Sice patetický konec, ale budiž. Za mě nejlepší scéna Romeo a Julie v divadle nebo "úprava vlaku", to se fakt povedlo. Jo a taky "mladí vědci" stojí za to. Viděla jsem to v českém dabingu a překvapivě dobrý. ()

StanleyVanH

Film o tom, jak se ze zlodějíčka stane dobrý člověk a nakonec skrotí zlobivé smrady ve škole a do toho nějaká ta láska, no každopádně jsem se toho filmu bál, ne jen že to je Německý film ale taky kvůli tomu přiblblému názvu. Ale od začátku do konce svižný humor, fajn příběh a moc sympatičtí herci. A doprovázená hudba ladila a byla suprová. Musím uznat, že tohle je asi jedna z nejlepších komedií a co se týče kvality, hraní herců a tak, co jsem kdy viděl od Němců. Nemám co vytnout, moc povedené. ()

nudlis

Celkem slušně jsem se bavil :-) Téma už tady bylo x-krát (namátkou "Dangerous Minds" nebo z tuzemské tvorby "Bastardi"). Takže jsem od toho zprvu celkem nic moc nečekal. A udělal jsem dobře, protože pak jsem byl příjemně překvapenej. Není to super-ultra-mega-trhák, ale to je možná lepší. Prostě svižná komedie bez provařených holyvůdských xichtů. A abych jen nechválil, trochu mi vadila až občas přehnaná upjatost učitelky Schnabelstedtové. Bejt to v reálu a já bejt ten "učitel" , buď bych jí dal na držku nebo bych jí brutálně znásilnil :-D A jí by se to určitě nakonec líbilo :-DD ()

Tomik9

Až na ten konec, který je trochu klišé a snadno předvídatelný je to skvělá komedie u které se pobavíte. Za Zekiho Müllera mluví spíše jeho činy než slova. Se všemi neposlušnými žáky se umí vypořádat po svým a výsledek? FAMOZNÍ. ()

Epco

Nemci buď nemajú zmysel pre humor, alebo to ostatne co sa u nich toci je byt riadny odpad, inac si neviem úspech tohto filmu vysvetlit. Zabite 2 hodiny zivota. ()

Snakefinger

Ale jo šlo to. Postavené na potetovaném manekýnovi který právě vylezl z lochu a jedné ušláplé učitelce. Hned od první minuty bylo jasné jak to dopadne. jsem si myslel že ubrečené filmy s srdceryvným koncem umí pouze emeričani a ono hle, i v dojčlandu se to taky točí. Dost se vykrádalo z jiných filmů, ale účel to splnilo na sto pro. ()

Mark1983

Tak úplná bomba,jak se z toho filmu dělá,to není,ale taky to není odpad. Jedná se o průměrný koukatelný komediální film ze školního prostředí. ()

Davidamper

Ttrošku mi to připomělo Zkaženou úču v opačném gardu a z Německa. Vtipné to moc nebylo, nebo bylo v jiných filmech a nebo to působila trapně. Děj je sice nekomplikovaný, ale hodně rozvětvený a buď ten rozvíjející se vztah a nebo ten Shakespeare je zbytečný - záleží na názoru a divákovi Pro mě zbytečný celý film. ()

Pecanick

Jsem mile překvapen. Nečekal jsem, že se budu u německé komedie takhle bavit. Film na konci trochu zabíjí romantika, ale nějak to zkončit musí. Rád bych také pochválil výběr hlavních herců. Elyas M'Barek je tahoun celého filmu a Karoline Herfurth (jedna z pipin z filmu Holky to chtěj taky) tam taky není vůbec špatná. ()

ko.mi

Pokud nejste supr důležitej kritik ČSFD (kterých tu je poslední dobou až až), tak se vám film bude líbit a co především, bavit :) ()

nevergiveup

Mě se tahle komedie líbila. Při nudě jednoho dlouhého odpoledne (nudě rozumějte - potřeboval jsem se učit na zkoušku a hledal cokoliv, co bych mohl dělat místo učení) jsem si tenhle film pustil a dostal od něj přesně to, co jsem chtěl. Vtipný, jednoduchý, příjemný humor, příjemný herce a happy end. Prostě to, co nabízí každá komedie tohoto typu, ale nevim proč Fack ju Göhte mi přišlo nějak lepší. Čtvrtá hvězda je za Karoline Herfurth, kterou prostě žeru. 70% ()

mcamino

Vlastně netuším, co se mi na tomhle filmu líbilo. Nemělo to nic nadprůměrného, ale jako celek mi to přišlo dost dobrý. Vážně nevím, co mě na tomto filmu tak okouzlilo, snad to bylo ovlivněno mojí náklonností k happy endům a teenage komediím. No každopádně na 4* to má s přehledem. ()

durkes

Veľmi príjemná oddychovka a zároveň odlišná od amerických stupidných filmov podobného námetu......celkom fajn. Filmu pomohli aj sympatický hlavný predstaviteľ a takisto Katja Riemann v úlohe riaditeľky.... ()