Tajný život mazlíčků

• USA The Secret Life of Pets (více)

Co dělají vaši čtyřnozí miláčci, když nejste doma? Odpověď na otázku, kterou se trápí každý kočičkář a pejskař, najdete v animované komediální lahůdce Tajný život mazlíčků. Max a Katie jsou spřízněné duše, ti naprosto nejlepší kámoši na světě. Co na tom, že Max je pes a Katie člověk? Kdyby se Katie každý den na dlouhé hodiny neztrácela a nenechávala Maxe samotného v jejich bytě, byl by nejspokojenější hafan pod sluncem. Takhle to aspoň platilo do chvíle, kdy si Katie přivedla z útulku chlupaté psí monstrum jménem Baron a rozhodla se, že od té chvíle budou žít ve třech. Mezi Maxem a Baronem to byla nenávist na první pohled. Od první vteřiny vymýšlejí, jak tomu druhému ztrpčit život, což je přivádí do čím dál komplikovanějších situací. Ve finále skončí ztracení, opuštění a obklíčení skupinkou osiřelých zvířat, která pod vedením šíleného králíka vládnou městskému podzemí. Naštěstí má Max doma pořádnou smečku přátel, kteří se rozhodnou, že ho nenechají na holičkách a vydají se ze svých pelíšků na mimořádně dobrodružnou výpravu, jejímž cílem je nalezení a záchrana Maxe. Musí to navíc zvládnout v šibeničním termínu, než se jejich páníčkové vrátí domů. Jestli by nakonec nebylo lepší nepřemýšlet o tom, co bez nás dělají. (Cinemart)

Han22

Před x lety, když jsem sledoval animáky jsem přemýšlel, s jakými zvířátky ještě tvůrci přijdou. Tvůrci mazlíčků to vyřešili a nacpali jsem úplně všechny :) Nechybí tu maniakální králík, orel s nutkavou potřebou všecky sežrat, šílené morče, malý ptáček Tweety a prase co řídí jako prase. A hlavně spousta psů. Myslel jsem, že animáče už se mi nemůžou líbit, ale pár piv to vyřešilo a bavil jsem se jako kdysi. Dva pejskové se nesnáší, ale musí spolupracovat v džungli New Yorku, kde čelí gangu koček, podzemní říši vedené šíleným králíkem, dvojici rasů a nebo třeba továrně na klobásky. Je to akční, nahláškované, s dobrými písničkami a spoustou gagů (zabití hada je úchvatnéééé :D). A konec připomíná superhero filmy. Zkrátka parádní oddechovka. ()

divak84

je to dost v pohodě, i fanda trošku více kreativnějšího vtipu se zde pobaví., Kevin Hart, ač nejsem jeho extra fanoušek, neposloucham jeho stand up projekty, je tady 100/100.. ()

Corpsegrinder

Neuvěřitelná cesta 3. Celkem milej a neškodnej animák se super animací a naprosto luxusním sněhově bílým králíkem kterej tam sype hlášky v negerským slangu :)) ()

Hanys_

Další ze zvířecích dobrodružství, kdy se někdo ztratí a někdo další ho hledá. Tady navíc chybí nějaký pořádný humor, který by z toho udělal snesitelnou podívanou i pro dospělé. Na konci už mi bylo úplně jedno, jak to s kým dopadne._Po asi 6. zhlédnutí se to mírně lepší, ale i tak jde pořád o jeden z těch slabších animáků posledních pár let. ()

Sancty

Parádny rozjazd, ktorý vlastne tvorí aj trailer. Chechtal som sa v jednom kuse. Lenže potom sa príbeh uberie tým najočakávanejším smerom čo v celku irituje. Pritom potenciál mal obrovský. Graficky je to samozrejme prekrásne. Postavičky sú trestuhodne nevyužité, taký dravec po svojom vstupe zapadne do ústrania a to aj napriek tomu, že je dosť na scéne. Veľa akcie, málo muziky. V celku animák, ktorý by zapadol medzi ostatný priemer, ale za ten zapamätaniahodný úvod naň nezabudnem. Decká si to samozrejme užijú. ()

Itar

Pro děti až absurdně násilné a agresivní, pro odrostlejší nudné a špatně napsané. Nejsympatičtější postava za celý film neřekla ani jedno slovo a já doteď přemýšlím, jestli se mi tolik nelíbila právě kvůli tomu. ()

Káronoš

Pěkně udělané "pet story", zvířátka si zachovaly typické rysy a grimasy. Škoda, že trailer byla nejzábavnější scéna z filmu. *** zlý králíček, jestřáb na dietě, párková továrna na sny, loučení a vítání s páníčky, hadí heslo, pudl metalista*** ()

AndrejBB

Dať tomu rovnaké hodnotenie ako Angry Birds sa mi síce nezdá fér a maznáčikovia sú rozhodne lepší animák, ale jednoducho ma to nejako nezaujalo. Väčšina vtipných scénok z trailerov sa odohrala v prvých minútach a ďalej to síce bolo vtipné, ale nie až tak. Tiahol to hlavne Kevin Hart ako energetický zajačik. Ostatné postavy a hlavne príbeh (podľa mňa prebratý z Garfielda) ma už tak nezaujali. Takže možno lepšie, ale stále tri hviezdičky. ()

cepice

Eeee, šlo to udělat i lépe. Co už. Vtip to mělo, děj typický, stokrát ohraný. Celkové provedení na 3*. Hlavně určeno por děti. Dospělí se asi tolik bavit nebudou. ()

Lefty86

Zajímavě zpracované, kluka to baví a to je to nejdůležítější. "Táto MYŠ, tytyty" :-D Myš je ten bílej zlotřilej králík ()

angloumene

Kdyby se Tajný život mazlíčků scvrkl pouze na kraťas o typických a zároveň opravdu zábavně předvedených zvycích našich čtyřnohých kamarádů, bylo by to něco neuvěřitelně vtipného. Bohužel ale autoři natáhli celý film o nijak originální, místy překvapivě násilný děj. Celkově tak mazlíčci určitě nezaujmou odrostlejší publikum a nejsem si jistá, jestli je zrovna vhodný pro malé děti. Existuje spousta lepších variant. 48 % ()

Prochy38

A já blbec za to platil v kině a dokonce za dva lidi ... Super nápad, na tom bych to postavil. Ale tím to skončilo. Trailer naprosto diváka zblbne, protože čeká, co všechno naši mazlíčci dělají, ale to se dozvíme v traileru, což je asi prvních 10 minut filmu. Pak začne trapná a pitomá naháněčka s trapným králíkem.... tečka, konec... škoda, hrozná! ()

Marys

Osviežujúci animák, myslôím si, že zapamätateľný od ostatných. Najlepšia je pre mňa samozrejme úvodná 5-minútovka, ktorá sa objavuje aj v traileri s tým, že príbeh je už, hoci pekný, no tuctovejší. Ale záver je opäť fajn. Skutočne každý psíčkar/mačičkár, či iný milovník zvierat si tam nájde práve toho svojho miláčika. A tým je práve film unikátny. Je veľmi osobný. ()

H4ku11

Tak pre začiatok mám psa a 5 škrečkov, takže neviem byť nezaujatý. Dobre som sa pobavil a pilne som rozmýšľal, čo robia doma tí moji maznáčikovia, keď som zrovna preč. ()

Terezinka198

Co dělají naši mazlíčci, sotva se za námi zavřou dveře domu? No, to já nevím. Žádného mazlíčka bohužel nemám (tedy pokud nepočítám chcíplý hmyz, který jsem s velkou radostí zabíjela dneska ráno). Tento animák by ode mě získal už rovnou 3* jenom za Leonarda (bílého pudla!). Ten mě nalákal do kina jako první. Měl sice ve filmu minimální roli, ale to mi nevadilo. Příběh takový solidní průměr - a jasně - přátelství je podstatné a rodina se nepouští, láska.. bla,bla,bla... slyšela jsem už tolikrát. A ještě malý králíček nadabovaný Dejdarem byl milý, takže si ode mě vysloužil další hvězdu do počtu. Celkově tedy za 4* a jsem spokojená. ()

bobstock

Hezoučký animák, kde jsem nenašel hluché místo. Hudba od Saši Desplata potěšila narozdíl od různých pop-kaší, při kterých mi od uřvané zpěvačky cinká v uších. Celkově vyvážené pro děti i dospělé, takže good. PS: Kevin Hart v roli králíčka luxus =:) 75% ()

Startuje Best Film Fest

Startuje Best Film Fest