Tajný život mazlíčků

• USA The Secret Life of Pets (více)

Co dělají vaši čtyřnozí miláčci, když nejste doma? Odpověď na otázku, kterou se trápí každý kočičkář a pejskař, najdete v animované komediální lahůdce Tajný život mazlíčků. Max a Katie jsou spřízněné duše, ti naprosto nejlepší kámoši na světě. Co na tom, že Max je pes a Katie člověk? Kdyby se Katie každý den na dlouhé hodiny neztrácela a nenechávala Maxe samotného v jejich bytě, byl by nejspokojenější hafan pod sluncem. Takhle to aspoň platilo do chvíle, kdy si Katie přivedla z útulku chlupaté psí monstrum jménem Baron a rozhodla se, že od té chvíle budou žít ve třech. Mezi Maxem a Baronem to byla nenávist na první pohled. Od první vteřiny vymýšlejí, jak tomu druhému ztrpčit život, což je přivádí do čím dál komplikovanějších situací. Ve finále skončí ztracení, opuštění a obklíčení skupinkou osiřelých zvířat, která pod vedením šíleného králíka vládnou městskému podzemí. Naštěstí má Max doma pořádnou smečku přátel, kteří se rozhodnou, že ho nenechají na holičkách a vydají se ze svých pelíšků na mimořádně dobrodružnou výpravu, jejímž cílem je nalezení a záchrana Maxe. Musí to navíc zvládnout v šibeničním termínu, než se jejich páníčkové vrátí domů. Jestli by nakonec nebylo lepší nepřemýšlet o tom, co bez nás dělají. (Cinemart)

drackula

Svieža jednohubka, ktorú ocenia najmä majitelia nejakého domáceho zvieratka. Vtipov je dostatok, psychopatický králik jasne dominuje, ale nič výraznejšie sa na plátne neudialo. Plus záver mi pripadal už taký trochu splácaný, ako keby tvorcovia nevedeli kam ďalej. 70% ()

ghatos

Takový průměr, jemuž schází silnější příběh a sdělení. Ono to tak plyne a když už se zdá, že to upadne, tak se tam objeví nějaký dobrý nápad nebo ucházející vtip. 59%. ()

Dagoussek

Nevěřila bych, že mě tito mazlíčci dostanou a budou bavit po celý film. Je to milé, vtipné a i dojemné. Dívám se na to ráda se svou dcerkou. ()

Hollohlaway

Některé gagy jsou skvělé, některé méně. Překvapilo mne, jak to vypadá graficky průměrně , čekal jsem lepší animaci, která je dostačující, to rozhodně ano, ovšem brada mi nespadla. Příběh je celkem tuctový, zábavné jsou určitě různé typy zvířat a jejich chování. Králík je v originále naprosto boží magor, celkově slušný průměr. ()

Trapper33

Čekal jsem to horší a to o dost. Usadil jsem se s 3D brýlemi do kina plného natěšených (a neustále vykřikujících za což nemůžou teda no..) dětí a nechal se unést nádhernou animací do New Yorku! Zvířata jsou nádherná a jejich už zde mnohokrát zmíněné pohyby jsou hodně reálné. Příběh je fajn, sice jako dospělý člověk jsem neměl absolutně strach, že by se nějakému zvířátku mohlo něco stát, ale na tom vůbec nezáleží, protože tenhle film je primárně pro mladší publikum. A pro ty je to kvalitní zábava! ()

jefff

Mohlo se z tématu vyšlehat daleko víc. Ale i tak to bylo zábavné, napínavé a místy vtipné. Scénáristé ale mohli být pečlivější a nápaditější. ()

Fox85

Animovaných filmů se na nás každý rok valí opravdu hodně a jenom několik jich opravdu stojí za zapamatování. Tento, přestože je spíše průměrným animákem, díky několika drobným postavám a některým povedeným gagům se mezi ně jen tak tak zařadí. ()

P1tr

Začátek je výborný a gagy spočívající v odhalování rozdílů chování domácích mazlíčků v přítomnosti svých majitelů a v jejich absenci fungují skvěle a ohromně jsem se u nich bavil. Bohužel se od tohoto humoru následně upustí a začne poměrně tradiční a neobjevné zvířecí městské dobrodružství, které také nabídne pár vtipných momentů, ale jako celek je velmi nevyrovnané a působí jako recyklace již mnohokrát viděného. Tajný život mazlíčků tak bohužel na více než velmi lehký nadprůměr nedosáhl. ()

skinny

Nejlepší na celém filmu byl ten zajda, klidně to mohl být film o něm a ten zbytek tam vůbec nebyl důležitý...Zajda je drsoň :-D ()

Soweek

Poslední animák od Illumination, na který jsem koukal. Přesně jako v Minions jde z tohoto snímku cítit pouze touha po penězích. Levný obsah se sázkami na jistotu a účel zalíbit se masám. Recenzi píši druhý den a už v podstatě ani nejsem schopen říci co se ve filmu odehrávalo. Vazby mezi charaktery nulové, morální ponaučení žádné. Občasné vtipné scény zachraňují film od totálního propadáku. ()

SG-1

"Kdybych měl dolar za každýho, co jsem zabil, tak bych měl dolar, páče jsem zabil jen jednoho." -Baron- ()

Sdoom

Velmi podprůměrný animák s mizerně napsanými postavami, jejichž osudy mi byly celkem dost u prdele. Počet podařených vtipů pro dospělé publikum se limitně blíží nule, příběh klišé o ničem. Ani nevím, za co ty 2 hvězdičky dávám, asi za podařené akční sekvence a celkově pěknou animaci. Ale ty 2 jsou fakt hodně slabé...(HD, orig.) ()

LexBarker

Konečně po delší době zábavný a vtipný animák...Sice je mířený na menší děti, ale i dospěláci si v něm najdou to své, budou li chtít. ()

MsUtahraptor

Vím, že jsem náročná, ale nebyl by od věci animák (nebo jakýkoli "odlehčující" film) bez ohraných klišé typu "dva se nemají rádi a po společných útrapách jsou z nich BFFs", "z nepřítele spojencem a (dalším) skvělým kámošem", "hledání cesty domů", "láska obměkčí každého", blá blá blá všichni tááhnem dáál za jeden provaz... To nejde vymyslet jiná zápletka než po tisící jedno a to samé? Garfield, Neuvěřitelná cesta a tuny dalších, které možná nedokážu vyjmenovat, ale zírají z každého druhého záběru. Škoda, další z těch filmů, co narvaly skoro vše dobré do traileru protože na moc víc se nezmohly. plusy: sokol-masokamarád; pudl-metalista (Leonard :D); znechucený pes-vozíčář; králíčkova holčička ()

herr_carter

Nejsem kdovíjaký stoupenec animáků, ale tenhle mi sedl výborně, i když jsem sledoval dabovanou verzi. Zvířátka hlásí o sto šest, ale ocenil jsem hlavně to, jak se tvůrcům podařilo animovat reálně kočky a jejich nelogické, poťouchlé a odpůrce koček sebevraždu navozující chování.................moje hodnocení = 7,5 z 10. ()

Lisabellla

Tak nějak je to film pro první stupeň základní školy. Možná. Spíš předškoláky. Tedy pro ty, kteří už čtou. Není to pěkné, nijak napínavé, nijak překvapivé. Není to zábavné, ani příjemné. Není to vkusné ani místy vtipné. Děti ocení hrátky mezi zvířátky, legračního pudla (nebo co to je) drsňačku a možná některé neusnou. Rozumně jsem zvolila taktiku " Tajný život mazlíčků > Zootopie ". Kdyby to bylo naopak, zřejmě bych hodila film do odpadu a ani bych se nad tím nepozastavila. ()

honzii

Čtvrtá hvězda za Louieho a Coogana. Jinak jde o krásně zanimovaný a celkem i vtipný animák se sympatickými postavami, který ale naprosto postrádá originální příběh a vyprávění (neustále vás napadá, kde všude jste to už viděli). Je to ale svižné a pobaví to. ()

Lukoboss

Dobrý nápady ohledně chování domácích zvířat, který se nudí, když páníček odejde do práce (anebo ne?). Je tam hned několik povedených scén, celkově musím uznat, že v traileru jsme toho viděli dost, ale ještě pár dalších vtipných situací nastane, takže aspoň tady si tvůrci nevystříleli všechny náboje. No, o něco horší je to pak s postupem času, kdy přichází čím dál šílenější a míň reálný scény (jojo, je to animák, ale na začátku to působilo trochu jinak). Ale jak to tak bývá, je to hlavně pro děcka, který to stejně ocení jenom proto, že tam je pejsek s velkýma očima atd. P.S.: Přišlo mně, že jim udělali lidský úsměvy/zuby, a to teda vypadalo dost divně. ()

Startuje Best Film Fest

Startuje Best Film Fest