Tajný život mazlíčků

• USA The Secret Life of Pets (více)

Co dělají vaši čtyřnozí miláčci, když nejste doma? Odpověď na otázku, kterou se trápí každý kočičkář a pejskař, najdete v animované komediální lahůdce Tajný život mazlíčků. Max a Katie jsou spřízněné duše, ti naprosto nejlepší kámoši na světě. Co na tom, že Max je pes a Katie člověk? Kdyby se Katie každý den na dlouhé hodiny neztrácela a nenechávala Maxe samotného v jejich bytě, byl by nejspokojenější hafan pod sluncem. Takhle to aspoň platilo do chvíle, kdy si Katie přivedla z útulku chlupaté psí monstrum jménem Baron a rozhodla se, že od té chvíle budou žít ve třech. Mezi Maxem a Baronem to byla nenávist na první pohled. Od první vteřiny vymýšlejí, jak tomu druhému ztrpčit život, což je přivádí do čím dál komplikovanějších situací. Ve finále skončí ztracení, opuštění a obklíčení skupinkou osiřelých zvířat, která pod vedením šíleného králíka vládnou městskému podzemí. Naštěstí má Max doma pořádnou smečku přátel, kteří se rozhodnou, že ho nenechají na holičkách a vydají se ze svých pelíšků na mimořádně dobrodružnou výpravu, jejímž cílem je nalezení a záchrana Maxe. Musí to navíc zvládnout v šibeničním termínu, než se jejich páníčkové vrátí domů. Jestli by nakonec nebylo lepší nepřemýšlet o tom, co bez nás dělají. (Cinemart)

Fíla

Animovaný New York City, je skvělým výtvarným požitkem. Mám rád animované filmy, ve kterých se objevují pejskové, kteří působí jako nemehla, ale zároveň jako nejlepší kamarádi, svých páníčků. Trochu jednoduchý film zápletkou, ale dohání to krásnými animacemi. Hlavní záporák, byl klasický "největší bestie." Jestřáb se mi líbil a mnoho dalších postav a charakterů. S dětmi do kina bych na film určitě zašel. Jako dospělák ovšem sám nikoliv, jelikož v porovnání se špičkovými animáky, zde chybí nějakým impuls, který Vás vtáhne do děje a nepustí. :) ()

honajz2

Na začátku to vypadalo nadějně, ale pak to spadlo kamsi do silnějšího podprůměru, nastala nuda a příběh se odvíjel přesně tak, jak jsem očekával. ()

Aljak

Kopa nových animákov už nie sú len infantilnými šablónovitými rozprávkami s kopou hlúpych nelogickostí a bez posolstva. Bohužiaľ, toto nebol ten prípad! Podľa popisu to vyzeralo celkom sľubne, no napokon to bol presne ten typ animákov z 90tych rokov, ktoré stavajú na akčnosti a infantilnosti, čo osloví možno tak diváka nanajvýš do 12 rokov. Od súčasnej animovanej tvorby čakám predsa len o niečo viac (logiku, posolstvo, zrelosť, drámu, a najmä dvojzmyselný dôvtip, ktorý inak pochopí dieťa a inak dospelý divák) - a presne toto všetko tu chýbalo! Táto psia afektovaná blbôstka ma zaujala akurát tak zopár dobrými hláškami a scénkami, nad ktorými sa ako tak dalo aj pousmiať. Kto chce vidieť nejaký kvalitnejší novší zvierací animák, tak odporúčam Zootopia, ktorá bola tak o 3 triedy lepšia ako táto prevažne psia odysea. ()

Vyhy

Příjemná a zábavná pohádka, kterou spíše ocení mladší obecenstvo. Navzdory slibnému začátku, přichází po té velice jednoduchý příběh, který spadá do kategorie pro desetileté děti. I tak ale film útočí na roztomilost a vtipnost. Spíše jednohubka, která rozhodně například Zootropolis nepřekoná. A pozor - spíše pro milovníky psů. ()

Wiikii

Pro dospělejšího diváka to je slabší příběh s úsměvnými částmi, pro dětského diváka zábavná podívaná s lehkým dějem a pro rodinu je to dokonalá volba kde si příjdou na své všichni. .... HODNOCENÍ: 70% (4*) ()

M.i.k.e

průměrný,nic nového nepřinášející a sem tam trošku nudící animák, u kterého se dospělí párkrát usmějí,ale děti se věřím budou bavit víc než dobře...60% ()

Streeper

Animovaná pohádka, která měla velký potenciál, ale tvůrci to zkazili tím, že většinu těch nejlepších a nejvtipnějších scén dali do trailerů, což znamená, že ve filmu pak toho zbývá opravdu málo u čeho by jste se opravdu pobavili. Já jsem se nejvíce zasmála u scén s králíkem a u scén s kočkou jménem Koule. Už jen ten námět je velmi originální a je to i docela hezky zpracované, nicméně animák roku to nebude. ()

Nach

A je to tady.... roztomilost roste, přicházejí k nám zvířátka, co mluví a chovají se jako zvířátka. Králík kaká kulaté bobky (když se ďábelsky směje), pejsek si líže kulky, jiný pejsek se drbe hnětačem na těsto a tamten zase řídí automobil. Kočky lítají do třicátého patra, krokodýli chodí v přestrojení za babičky. Prostě klasický pohled na zvířátka, jak ho známe ve skutečnosti. Akorát hloupost lidí je zde moc málo znázorněná. No opravdu!!! Když si člověk nechá psem převzít řízení, přece ve skutečnosti nevyskočí z auta (jak je to ve filmu patrné), ale následně vezme čistící prostředek a půjde drhnout pedál plynu, aby se zvířecí packy neušpinily. Takže co od tohoto filmu očekávat? Nic.... jen scénu za scénou z nichž je pár vtipných. A celé je to dělané primárně pro děti. Takže průměr. Nepotěší, ale ani neurazí. 65% ()

Kwaichi

Páčilo sa mi ako autori pekne vystihli vzťah domácich maznáčikov a ich pánov. Taktiež kreatívne a zároveň blízko realite vykreslili zvyky a obyčaje domácich zvieratiek. Vtipných scén na rozprávku podobného kalibru bolo pomenej, vynahradené to však bolo kvalitnou animáciou a prepracovanými charaktermi hrdinov. Ako rodinný film pre malých aj veľkých môžem len odporučiť. ()

dubinak

Pro děti asi ok, ale dospělí se budou nudit. Trailer vypadal super roztomile a zdejší zvířátka jsem prostě chtěla vidět v akci, když ale zjistíte, že to nejlepší je ukázáno právě v něm a veškerý vtip už pak tak nějak šumí do prázdna kvůli dost nezajímavému příběhu, je to trochu škoda. Viděno na Vánoce, protože v toto období jsem asi nejvíce ochotná se koukat na animáky, ale moc si z filmu neodnáším. Časem ještě zkusím druhý díl, ale tomu taky moc nedávám. ()

epicek

Hodně příjemná a roztomilá podívaná, která mě nenudila ba naopak dosti bavila. Rozhodně to není letošní nejlepší animák, ale skvělý nadprůměr rozhodně. Potěšily i easter eggy na ostatní filmy z dílny Illumination. Dalšímu pokračování se určitě nebráním! Na solar , na solar ! ()

Flynn

Zde se stalo bohužel to co jsem čekal. Nejvtipnější pasáže, co zvířata dělají sama doma se vycamrala už v traileru a pak je to prostě obyčejná "road movie" o cestě někam a záchraně někoho. Což jsme všichni viděli už tolikrát. Škoda toho, stal se z toho obyčejný průměrný animák. ()

campix

Budu se již po několikáté opakovat, ale Secret life of Pets není ve finále ničím jiným než průměrným animákem, který do puntíku naplňuje očekávaná klišé, všechny zažité mechanismy animáku splňuje na jedničku. Bohužel nepřináší nic nového a ani takové to osobní líbítko se mu ode mě nedaří získat. Snímek má poměrně relativně zajímavý nápad, ale děj poté nepřináší nic nového. Všechno co by tu mělo být, tu je. Bohužel nenadchne. ()

mortak

Hlavně tam nacpat co nejvíce žvížátek. Takže milé děti máme tu orla, a proč je tam ten orel? To neví ani on sám. A to metalové psisko, proč tam je? A křeček, a kanárek, a krokodýl, a já nevím kdo ještě, když tam není příběh, který nahrazují padající mazlíčci. Nikdy bych si nemyslel, že uvidím film, ve kterém má nejlepší vtipy Kevin Hart. ()

URBAN

Tajný život mazlíčku, přinesl něco jiného než jsem čekal, ale tento film taky není určen pro moji věkovou skupinu (dalo by se už říct pedofilní skupinu, jelikož lidi v mojem věku totiž na těchto filmech nepotkávám). Bylo to pojato spíše dětsky, ale ne až tak aby to bylo otravné i pro dospělejšího diváka. Příběh se mi líbil, animace byly milé a zajímavé, hlavní hrdinové byli sympatičtí a to je to hlavní. ( 11.8.16/Cinema City Ostrava/Sčítání lidu:50plus ) ()

otík

Sbalil jsem své dva malé synáčky a vyrazil jsem do hradišťského kina na 2D projekci, o které jsem tušil, že to bude něco jako Doba ledová - čili spíše pro malé dětičky, dospělý to zvládne a sem tam se na něj mrkne nějakou tou hláškou. Nemýlil jsem se ani náhodou a opravdu jsem na plátně sledoval příběh, který malé zaujal příběhem milých zvířátek a dospělého nechal od polovinu filmu nudit. Ale to nevadí, film je pro děti a těm se to líbilo. ()

StanislachKo

Skvelo animované a Lucky Louis v hlavnej úlohe parádny. Nič menej, ale žiaľ (absolútne) nič viac. Skvostný úvod prevalcoval žalostne nedotiahnutý príbeh (áno, som toho názoru, že animáče tiež vedia mať príbeh...). A celé to u mňa skončilo tak nepríjemne "pol na pol". Škoda. ()

Prometheus69

NUDNÝ ŽIVOT CHUDÁČKŮ.... Dopadl přesně tak jak jsem čekal už podle uboze infantilního traileru. Nevýrazná, vizuálně nevyvážená a podprůměrná nezajímavé sterilní nuda opepřená o pár né moc vydařených gegů... z naprosto trapným záporákem... jednoduchým příběhem co by napsal i VÁŠ PES, Kočka? Křeček? Had? Pavouk.... no to je fuck. Prostě v hlavě dostalo svého dalšího konkurenta anime trapárnu roku... I přesto že se TŽM nepodařilo jí překonat.. má k tomu slušně nakročeno. Takže jestli Disney chystá snad pokračování.. tak snad rovnou na dvd: 30% ()

Startuje Best Film Fest

Startuje Best Film Fest