blackJag

Rogen s Francem a spol. vzali slovo korektnost a ošukali jej do prdele. Svůj světonázor už asi nemohli demonstrovat jasněji :-) 85% ()

zigíš

Těm přehnaně velkým očekáváním snad ani nešlo dostát, taky to není nejlepší Rogan & Goldberg (a Hill a Franco) spolupráce, má to hluchá místa -hlavně ta prostřední, putovací část- a vůbec, parádní fóry střídají ty infantilnější (!) zároveň není tak těžké, těmto sympatico potravinám fandit, ať už mají jejich motivace a tužby měřítko skromné (sex s jinou potravinou) nebo obří (sex se všema potravinama) a nesporným plusem je, že většinu z nich nejím ..takže to není osobní ()

ghatos

Zádveří aneb bohové nám všem stříkají do ksichtu. Nábožensko-filozofické dílo o poznání, pravdě a smrti. Pod závojem drsného humoru se skrývá skutečné prozření ;) . 74%. PS: Nejoblíbenější hrdina: hajzlpapír ()

Dagoussek

Uf, tak to bylo teda píp. Jako nápad zajímavý a neokoukaný, ale ocení to spíše chlapy či puberťáci. Podruhé to vidět nemusím. Na mě moc sprosté a místy i trapné. ()

drackula

Ak existovala nejaká hranica, ktorú by animák nemal prekročiť, tak Sausage party sa pri nej zastavila, opľula ju, a potom išla tak ďaleko že ju nebolo vidno. Neskutočná nálož. Skvele som sa bavil. Niekedy som síce neveriacky krútil hlavou, ale prečo nie? Keď už tak poriadne! 70% ()

V.Silver

Mno, jak se to vezme. Na jednu stranu tady máme vlastně zajímavý nápad na dospělácký animák, dobře vymyšlený základ zápletky a spoustu skvělejch vtípků, na druhou stranu je vám ale film celou dobu podsunuje "pravdy", které musíte automaticky přijmout, protože tak to přece je a dočkáte se taky mnoha míst, která zřejmě měla být vtipná, ale nejsou. Kluci hodně tlačili na pilu a je to poznat. 50 % ()

vyfuk

No doprdele. Tak tohle je silně nekorektní animák. Ani tak nějak nevím jestli jsem někdy viděl něco podobnýho, ale určitě jo. Takže ve výsledku nejde o nějak originální nápad. Ale furt je to něco, co se musí nějak ocenit v tom ohledu co se je tohle za materiál. Já jsem člověk, co je schopný se smát skoro jakýkoliv píčovině, ale mám nějaký svoje hranice. Proto mi někdy filmy z Rogerova pera (ehm ehm), přijdou naprosto dokonalé a nebo naopak jako totální píčovina. Toto je spíš ten druhý případ. Hlavně v tom ohledu, že film to vypadá jako kdybych to psal já, když mi bylo třináct a oprcal bych i díru v PET lahvy. Docela vystříkanej sen z amerického prostředí. Nekorektní, ale originální. To však není směrnice pro mne. ()

Pedross800

"VYLIŽ MI TACO FRAJERE" Ale tak co, vona seňorita Taco byla kus přímo k nakousnutí, tož poď séém :-) Nejdřív je potřeba zmasakrovat pár těch párků čí špekáčků na grilu, pořádně to zapít ohnivou vodou a pak si tuhle chujovinu pustit v co největším počtu lidí a úspěch je zaručen! Jednoznačně a bez diskuze párty film roku! Takhle zvrhlej a ultra nekorektní humor se jen tak nevidí a neslyší.Kdo chtěl i jisté vtipné narážky na naši dobu, náboženství a tak si tu našel, ale hlavně tady šlo o to se bavit a závěrečnej grupáč? No ty voe to už bylo hustý aj na nás :-)) Jo a i na hvězdnou bránu došlo, takže se těším na pokračování v nějakém tom paralelním vesmíru. LETNÍ KINO 2017 ()

Lektor

... Franco, Rogen a to nejlepší z nich, respektive z jejich fekálního humoru. Navíc, má to přesah a sdělení, což je samo o sobě.. no, zajímavé. ()

P1tr

Přesprostlá animovaná komedie pro dospělé, jejíž výrazná vulgarita mě na začátku dosti šokovala a chvíli mi zabralo, než jsem se naladil na stejnou vlnu, ale jakmile to přišlo, užíval jsem si pak zbytek filmu výrazně a často jsem se smál nahlas. Koncept živých potravin v supermarketu je poctivě vytěžen a tvoří základ pro spoustu humorných situací. Tvůrci věnovali spoustu času promyšlení fungování jednotlivých principů svého světa, který působí v rámci možností uvěřitelně a má svá jasně daná pravidla. Výborné hlasové obsazení dodává sprostým vtipů tu správnou ráži a dokáží vás spolehlivě zabavit natolik, že díky výborné náladě dokážete přehlédnout i laciněji a méně detailně vypadající animaci, která za dnešní špičkou zaostává. Buchty a klobásy si rozhodně dejte, jde o netradiční filmový pokrm, který vás zasytí a bude vám po něm dobře. ()

blackkocour

Hentai péčko se rozšířilo o další žánr.. jak jinak než v rodinném balení prasomrdů Rogena a spol. [pokud se jídlo nemnožit, vím jak vznikly olomoucké tvarůžky; to si tak olomoučák strčil péro do plesnivého sejra]. LIDI NESTRKEJTE SVŮJ PÁREK DO BAGELU! ()

coscarelli

Tak toto bol riadny pretrep branice, neovladol som svoj mocovy mechur, lapal po dychu a padal na kolena. Uprimne ale. Vydarena stavnata animovaná, milo vulgárna parodicka podpasovka , z nej sa sypu cisto sexualne narazky a je odrazom dnesneho socialneho systemu. Rogen a spol paradne priťali a spraskali pocin (nie pre decka) // a ukryli par metafor. Kto hlada, najde. Zaverecny group bol nasup, kde uz mi rozum zastal :D . Luxusné, zatial pre mna komedia desatrocia. ()

Sdoom

Pár povedených vtípků a narážek bohužel nevytáhne slabý scénář, spoustu trapnosti a prvoplánovité vulgarity ani do průměru. Nápad super, ale bohužel parta kolem Setha Rogena jinak filmy točit neumí. Škoda. (kino Cinestar, orig.) ()

Firebug

Další bláznivá a nekorektní komedie z pera Goldberga a Rogena, tentokrát oděna do animované podoby ala Pixar. Po jeho vzoru nechává ožít netradiční svět a jeho prostřednictvím poodhalit nějaké to "dospělácké" téma. Sausage Party řádně natrhává prdel náboženství jako takovému (žádnému konkrétnímu) a s ním spojenými předsudky (národnostními, sexuálními) a činí tak velmi nevybíravě, krásně nevkusně, ale o to drsněji a trefněji. Za to jednoznačně body nahoru. V několika momentech humor trochu ztrácí dech a fuckování v každé větě to nijak nespasí, ale pak se objeví gag, který vás rozesměje k slzám a pak se jednoduše těch pár hlušších míst odpouští. Parádní 4* a určitě si to moc rád zopakuji. ()

ZkuKol

Super napad a dokazu si predstavit tu party, kdyz to vymysleli. Hezky si hraji se stereotypy a odkazy, humor je to ostry jak britva a na zaver tomu asi nejsilnejsi... Happy end. Presto to obcas bylo az moc jednoduche, ne kazdy gag je trefa, vizual ma par super napadu, ale ma sve hranice a tech 89 minut je maximum... 60% ()

SG-1

"Nejdřív přijdete k nám do regálu a začnete se roztahovat. Dokonce už smrdíte v západním fochu, který si uzurpujete." -Kareem Abdul Lavash- ()

sedm.1

Sakra, co o téhle nekorektní divočině vlastně korektně sdělit, jak z tohoto animovaného zážitku vyjádřit své pocity, dojmy? Na jednu stranu je to bez diskuzí nápadité, originální, sarkastické, nekompromisní, vulgární a chvílemi i vtipné. Na druhou stranu, mě to přesto všechno vlastně až tak moc nebavilo. Samotné animaci nemám moc co vytknout, nejde tedy o nějaké extraligové zpracování do posledního chloupku, o to tu ovšem ale asi nešlo ani tvůrcům, „postavičky“ potravin jsou vytvořeny prostě jednoduše, ale s vtipnou nadsázkou. Problém je spíš v zápletce, která je opravdu netuctová, ale že by mě tedy bavila, měla koule, šmrnc a disponovala lavinou neotřelých nápadů a nekonečným sledem zábavných scén, to tu tvrdit rozhodně nemohu a nebudu. Co se diskutované přemíry vulgarity týče, mě rozhodně nevadila ani její úroveň, ani její množství, jen mám krapet obavu, že bez ní by to bylo ještě o větším hovně a že bez všech těch sprosťáren by mě to pak nebavilo už vůbec, a to tedy také není rozhodně moc dobře. Tohle je vážně těžké okomentovat, ze všech těch dialogů je cítit, že za nimi sice stojí má oblíbená banda kolem Setha Rogena, kdy chlapci nikdy nebrali ohledy na kultivovanější a konzervativní komunitu spoluobčanů, což chválím, ovšem opakuji, postavit animovaný film jen na vulgaritách, to nesedí už ani mě, a to je co říct. Nevím, nevím, mě to ale prostě překvapivě tentokrát bohužel až tak neoslovilo. ()

srbak

Pre mňa je Sausage Party jednou z najhorších skúseností vrámci filmov, ktoré som videl v kine. Asi som tento štýl zábavy úplne nepobral. ()