JADIM

Taký retardovaný animovaný film. Animácia výborná, príbeh mierne dementný, ale v podstate som si to celkom užil, takéto zhulené príbehy mám celkom rád a ten koniec to úplne krásne zaklincoval :D 6/10 ()

psychoJoa

S očekáváním fakt velké kraviny (ToySory s jídlem) vlastně naprostá spokojenost. Parodické scény války v topu, čtvrtá dimenze pobavila a závěrečné orgie asi největší bizár, bez kterého bych se v klidu obešla. Krátké, za to intenzivní pobavení. ()

maren33

Seth Rogen a Evan Goldberg jsou úchylní zvrhlíci. To je prostě fakt. A i přes veškerou vulgaritu a nekorektnost dokážou být originální a vtipní. Takže něco jako Buchty a klobásy v kině jen tak neuvidíte. Už jen kvůli tomu, to za návštěvu kina stojí. Problém je, jak moc velká očekávání máte, a jestli rádi experimentuje s drogami, protože ty jsou snad nutností. Fajn jednohubka, kde vyvrcholení zápletky dostává nový rozměr. ()

see_sawandrew

Má to slabší momenty, ale jinak Sausage Party spolehlivě nakopává do zadku všechnu korektnost od náboženství až po sex. Začátek boží, prostředek slabý, konec totálně hilarious. Meat Loaf vede. 75% ()

DavidS.

Buchty a klobásy mají rozkročeno mezi satirou, pamfletem, pornografií a prasáckou zhovadilostí, která nemá hlubšího významu ani opodstanění, ale je jen syndromem zachlazené puberty partičky Rogen - Franco - Hill - Goldberg a spol., která nás má upřímně zcela u prdele...Hlavně, když daná podoba/poloha prostě vynáší a nestojí žádné novátorské úsilí... ()

Wally

Ze začátku jsem byl vyloženě těmi vulgaritami znechucenej, pak ale přišlo pár povedených scén a vtipů...třeba žvýkačka v podobě Stephena Hawkinga a jeho ´samouzdravování´ po vzoru T-1000.... Na konci hromadně souložící scéna nemusela být, ale dobře.... Proto ode mne 3* ()

Han22

Kdybych byl rodič a vzal na tenhle film dítě, tak ho nejspíše odvádím ještě během úvodní písničky. Buchty a klobásy jsou asi nejsprostějším animákem od dob Team America. Jenže čemu jsem se po dvacítce smál mi dnes přijde trošku já nevím... trapný? Přes míru? Zbytečný? To že jídlo si žije vlastním životem a všechny scény z toho vyplývajícící jsou super - masakr jídla u jednoho z bohů, rozmluva jídla s feťákem nebo záverečný masakr lidí jsou bomba. Ty všechny sprosťárny, sexuální narážky, rasistické narážky a záverečný groupen sex jsou tam ale navíc a film by fungoval i bez toho. Pro koho to vlastně bylo netuším. Děti by na to nikdo nezval, teenagerům bude animák o mluvícím jídle připadat trapný a kdokoliv nad dvacet bude koukat co to tvůrci vlastně fetovali. Ale tak za pár fórů, nápad, skvělé písničky (Meatloaf!) a vynikající závěrečný twist tomu ty 3* dám. ()

NifKor

Tento film mi přijde docela nic moc nějak mě to nebavilo. Je to možná kvůli tomu, že mi to ani moc nepřišlo vtipné. Někomu se to líbilo někomu ne ja jsem bohužel ten komu se to nelíbilo a nechce se mi, ani k tomu toho nic víc neřeknu prostě mě to nenadchlo, nepobavilo, ale pro mě furt lepší než Transformeři, a proto tomu dávám 1 hvězdu. 2/10 ()

iXtr3m3

Brutal originálny počin, ktorý mohol vzniknúť fakt len v hlave Setha Rogena keď sa zhúlil s Jamesom Francom a Jonahom Hillom. Nie je to extra vtipné po celú dobu, má to aj nechutnejšie scény, ale ten nápad. Normálne by som si dal po tom wtf závere aj ďalšie pokračovanie. Niektoré vtípky boli fakt že bombové (T1000). ()

SpaceOdyseus

Parta kolem Rogena se tentokrat hodne utrhla ze retezu. Cekal jsem po trailerech, ze to bude sila, ale takhle rasisticky, sprosty a explicitni film jsem snad v kine jeste nevidel. A k tomu vsemu to je fakt sranda, ma to originalni a zajimavou premisu, zabavny pribeh, skvele postavy a paradni hlasove obsazeni. Dokonale to neni, ale za ty koule musim dat plny pocet. ()

Dixiee

Uznávám, že jsem se několikrát od srdce zasmála, ovšem párkrát se zasmát opravdu nestačí. Zbytek času jsem se v kině nudila a přemýšlela nad tím, jaký to může mít vlastně konec... ()

kukuuuc10

Zvrácená sranda v animovaném jídelním provedení. Seth Rogen a jeho parta hovadských kolegů mě pěkně pobavila a to animáky zas tolik nemusím. ()

Litvicek

Závěrečná scéna dostává plný počet bodů. Takhle jsem se v kině nenasmál už hodně dlouho. Naposledy jsem slzel smíchy na Pařbě ve Vegas. Nicméně, záchvat smíchu přišel pouze v té oné finální scéně. Zbytek filmu je průměrný, i když se sem tam zasměješ, není to žádná sláva. Nuda to nebyla ale ani to není to, na co jsme se z traileru těšili. ()

Ledkodlaq

Největší kravina let posledních, i přesto jsem se docela dobře bavil. U podobných počinů je náročné vybalancovat tu správnou hladinu humoru, tady pánové trochu přestřelili a co se týče závěrečné gastroporno scény, tak ta byla za lajnou asi jako zebra za polárním kruhem. Salma byla výborná. ()

Corpsegrinder

Nejzvrácenější film tohohle roku kterej svou zápletkou o pravdě s osudem jídla úspěšně maskuje pravděpodobně tu největší nálož šoustání, rasismu a podobnejch aktivit v animovaným filmu vůbec. Je na tom vidět kus práce neboť když pominu to celkový zaměření tak bych to přirovnal pravděpodobně k Toy Story protože jinej tak nápaditej animák asi neexistuje. Dabing je naprosto super a musim vyzdvihnout hlavně židovskej bagel v podání Edwarda Nortona kterej tam držkuje jak ho Sauerkrauti málem poslali do barbecue oddělení :))) ()

tkabrt

WTF? To se zase někdo vyřádil! Vtip je až moc tlačenej a za každou cenu chce být co nejvíce nechcutný a kontroverzní. Na druhou stranu musím smeknout před několika nápady a jejich vizuálním zpracováním. Ty mě opravdu pobavily - např geniální Mr. Gum, Stargate, atd. ()