Poměrně nudné a zdlouhavé drámo o v podstatě trosce, jež má potenciál se vzbudit. Jako film samotný bych to ohodnotil asi tak na ** už kvůli pohádkovosti chování a div ne rytířskosti všech těch lichvářů, ale tu hvězdu navíc si zaslouží Goodmanovi proslovy a promluvy do duše :) "Jsi náš král, máš armádu a nejmocnější loďstvo na světě? Naser si. My si to zpackáme sami."(12.4.2015)

• JJ.Gibson

Bylo to trošku jiné, než jsem čekal. Což by až tak nevadilo, ale nedokázal jsem si oblíbit postavu Marka Wahlberga, zkrátka to nešlo. Takovej "sráč" bez pudu sebezáchovy, který absolutně na všechno kašle a přiživuje se na ostatních, nevím nějak mi to nesedlo. Bavili mě lichváři, především John Goodman a konec byl trošku zajímavý, ale viděl jsem již pár filmů s touto tématikou a byly rozhodně lepší než Wahlbergova verze...(10.9.2015)

• Jara.Cimrman.jr

"Život je jedna velká prohra. Stačí se s tím smířit." Tolik optimismu jsem si snad ani nezasloužil. Mně tedy rozhodně nepřipadá zábavné nekonečné sledování sebedestrukce člověka, který kašle na podání pomocné ruky a radši si vezme další kartu. Naštěstí jsem si všiml jeho závěrečného intelektuální vzepětí a určitě budu následovat jeho cestu. Prodám dům, auto, zahradu, zastavím majetek všech příbuzných a obdržené peníze investuju na jistotu - vsadím vše na černou. Jak já jsem si přál, aby Jamesovi padla červená a aby z něj mafiáni nadělali sekanou. A to asi není dobře, když nepřeju nic dobrého hlavnímu hrdinovi, ale na svou obhajobu skoro až dospěle uvádím, že on si začal.(11.2.2016)

• Zeck

Čím víc stárnu a mám nakoukáno, tím víc se stává z mého původně milovaného Wahlberga má uchylova pata. Mark měl zkrátka zůstat u své pózy tvrdého MTV MC Markyho Marka, na německých diskotékách nechtěně parodujícího americký rap pro šílící nazi lolitky, občas rozbít nějakému asiatovi hubu s rasistickými kecy, aby vzápětí s partou negrů předstíral, že je jeden z nich, s železnou pravidelností šňupat kokain a předvádět pro Calvina nejnovější gay slipy na trhu, ačkoliv je homofób, a v kristových letech to zabalit a odejít do zaslouženého důchodu zaschlého, původně vlhkého snu všech adolescentek a gayů 90. let. Bohužel mu brácha dohodil pár štěků ve filmu a z něho se stal herec, a tak jsem musel dvě hodiny trpět při sledování jak tento netalentovaný, kdysi cool týpek, paroduje charismatického docenta, napolo literárního génia a blázna, totálního gamblera neovládajícího ani základní zásady hraní, a apatického vyhořelého zmda k tomu. Nejenom, že to bylo úděsný, ale i ten příběh byl úplně stupidní, nudný a hrající si na něco pompézního. Mít to vtip, nadsázku a divák se mohl voyeursky potěšit pohledem na pokusy hráče přechcat kasíno, asi to mohlo být i zábavné. 44%(2.2.2015)

Typický model: Kvalitní herec v hlavní roli, zajímavý námět, ale nudné a uvadající tempo, kterému jen těžko čelíte, aniž byste u toho pospávali. Scény z kasina vždycky pozvedly mou pozornost, ale když se děj převedl opět do školy, tak jsem rázem zase usínal. 60%(10.4.2015)

• - Natáčelo se v Los Angeles a Las Vegas. (Terva)

• - Na konci filmu Mark Wahlberg dlhý čas beží. Vyhlásil, že to bola najťažšia časť z celého filmu, pretože po tom, ako schudol 28 kíl, jednoducho nemal dostatok energie. (chesterko)

• - V závěrečné scéně si lze všimnout, že James (Mark Wahlberg) běhá několik záběrů v kruhu. Například vícekrát mine reklamní poutač ,,Massage". (TheRIKO)