• Austrálie

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2014, 111 min

• Zeck

Čím víc stárnu a mám nakoukáno, tím víc se stává z mého původně milovaného Wahlberga má uchylova pata. Mark měl zkrátka zůstat u své pózy tvrdého MTV MC Markyho Marka, na německých diskotékách nechtěně parodujícího americký rap pro šílící nazi lolitky, občas rozbít nějakému asiatovi hubu s rasistickými kecy, aby vzápětí s partou negrů předstíral, že je jeden z nich, s železnou pravidelností šňupat kokain a předvádět pro Calvina nejnovější gay slipy na trhu, ačkoliv je homofób, a v kristových letech to zabalit a odejít do zaslouženého důchodu zaschlého, původně vlhkého snu všech adolescentek a gayů 90. let. Bohužel mu brácha dohodil pár štěků ve filmu a z něho se stal herec, a tak jsem musel dvě hodiny trpět při sledování jak tento netalentovaný, kdysi cool týpek, paroduje charismatického docenta, napolo literárního génia a blázna, totálního gamblera neovládajícího ani základní zásady hraní, a apatického vyhořelého zmda k tomu. Nejenom, že to bylo úděsný, ale i ten příběh byl úplně stupidní, nudný a hrající si na něco pompézního. Mít to vtip, nadsázku a divák se mohl voyeursky potěšit pohledem na pokusy hráče přechcat kasíno, asi to mohlo být i zábavné. 44%(2.2.2015)

Nihilismus jako lék na existencionální krizi není něco, co ze zámořského filmového knížectví vidíte denně. Ten film není o gamblingu, nýbrž o uvědomění neexistence všeho, co člověka definuje, o osvobození z odpovědnosti. Samozřejmě to pak nabourá holka, ale s tim se už nedá nic dělat, navíc Já + Brie Larson = VSL(18.4.2015)

50%(27.6.2015)

"Vždycky jsem to měl tak, že když v tom nemůžu bejt nejlepší, kašlu na to. Jediná věc, která má cenu je být vyjímečnej. Všechno ostatní je šeď a nuda." ...Všechno nebo nic - život nebo smrt , vlak je rozjetý a společnost v něm mu dělá závislost. Kdyby nebyla moje závislost = nostalgie, šla bych s hodnocením dolů, protože Marky Marka jsem už viděla hrát mnohem líp.(11.4.2015)

Ono to přece jen není špatné. Mark je sympatik a to co se kolem děje je přinejmenším zajímavé a pokud máte tuto problematiku rádi stojí to za to i přes pár hluchých chvilek. ( 2.4.15/PC )(5.4.2015)

• - Natáčelo se v Los Angeles a Las Vegas. (Terva)

• - Mark Wahlberg uviedol, že úloha Jima Bennetta bola najnáročnejšia úloha v jeho kariére. (chesterko)

• - Na konci filmu Mark Wahlberg dlhý čas beží. Vyhlásil, že to bola najťažšia časť z celého filmu, pretože po tom, ako schudol 28 kíl, jednoducho nemal dostatok energie. (chesterko)