Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Doudis19
  ***

  The Gambler, aneb ani Rupert Wyatt s Marky Markem neuvaří guláš z vody. Jediné, co se těm dvoum dá vytknout, tak snad jen, že po přečtení tak nulového scénáře přesto podepsali. Tohle ani nemohlo dopadnout jinak.(7.2.2015)

 • MartinezZ
  ***

  Poměrně nudné a zdlouhavé drámo o v podstatě trosce, jež má potenciál se vzbudit. Jako film samotný bych to ohodnotil asi tak na ** už kvůli pohádkovosti chování a div ne rytířskosti všech těch lichvářů, ale tu hvězdu navíc si zaslouží Goodmanovi proslovy a promluvy do duše :) "Jsi náš král, máš armádu a nejmocnější loďstvo na světě? Naser si. My si to zpackáme sami."(12.4.2015)

 • hrona
  ***

  Film špatnou myšlenku rozhodně nemá. Ale problém Gamblera padá především na uvěřitelnosti. Ať Wahlbergovi dle slov mafiánů. kterým dluží peníze jde o život. Z celého děje je spíš navozen pocit, že bossové půjčující peníze jsou spíš takový hodní strýčkové, kteří hlavnímu hrdinovi udělují lekce v chování a domlouvají mu slovy Ty TY Ty, takže nejakčnější a nejnapínavější částí se stávají z celého filmu samotné sázky, kdy čekáte, co hlavnímu hříšníkovi padne. Zbytek je obyčejným průměrným příběhem, bez špetky kriminálního žánru, či snad dokonce thrilleru, spíše jde o takové odlehčené drama sice s vynikajícím hereckým výkonem hlavního hrdiny, žijícího dvojitý život, ale zkrátka z takového námětu šlo vytřískat mnohem, mnohem víc s takovým hereckým ansámblem.(13.6.2015)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  "Život je jedna velká prohra. Stačí se s tím smířit." Tolik optimismu jsem si snad ani nezasloužil. Mně tedy rozhodně nepřipadá zábavné nekonečné sledování sebedestrukce člověka, který kašle na podání pomocné ruky a radši si vezme další kartu. Naštěstí jsem si všiml jeho závěrečného intelektuální vzepětí a určitě budu následovat jeho cestu. Prodám dům, auto, zahradu, zastavím majetek všech příbuzných a obdržené peníze investuju na jistotu - vsadím vše na černou. Jak já jsem si přál, aby Jamesovi padla červená a aby z něj mafiáni nadělali sekanou. A to asi není dobře, když nepřeju nic dobrého hlavnímu hrdinovi, ale na svou obhajobu skoro až dospěle uvádím, že on si začal.(11.2.2016)

 • Stoka
  ***

  Vypráví příběh vysokoškolského profesora literatury Jima Bennetta (Mark Wahlberg), který kromě toho, že byl měl učit, po večerech vysedává v kasinech a zkouší štěstěnu v blackjacku, v ruletě nebo jiných hazardních karetních hrách. Jimy spoléhá jen na své pocity, které mu říkají vsad' na černou - a ono padne červená. Tak znovu, černá a zase červená. Navíc se Jimy zaplete s gangstery, kteří u sebe nenosí lízatka, ale revolvery a dlužná částka pořád narůstá a aby toho nebylo málo, zaplete se do milostného románku s jednou ze svých studenek. Z filmu mám vskutku radost. Herecké výkony (hlavně tedy Marka Wahlberga), byly opravdu velmi dobré, taktéž i celý film obstál. Hazard je svině, na to pozor.(3.3.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace