• JJ.Gibson

Bylo to trošku jiné, než jsem čekal. Což by až tak nevadilo, ale nedokázal jsem si oblíbit postavu Marka Wahlberga, zkrátka to nešlo. Takovej "sráč" bez pudu sebezáchovy, který absolutně na všechno kašle a přiživuje se na ostatních, nevím nějak mi to nesedlo. Bavili mě lichváři, především John Goodman a konec byl trošku zajímavý, ale viděl jsem již pár filmů s touto tématikou a byly rozhodně lepší než Wahlbergova verze...(10.9.2015)

"Vždycky jsem to měl tak, že když v tom nemůžu bejt nejlepší, kašlu na to. Jediná věc, která má cenu je být vyjímečnej. Všechno ostatní je šeď a nuda." ...Všechno nebo nic - život nebo smrt , vlak je rozjetý a společnost v něm mu dělá závislost. Kdyby nebyla moje závislost = nostalgie, šla bych s hodnocením dolů, protože Marky Marka jsem už viděla hrát mnohem líp.(11.4.2015)

V životě každej prohraje, nikdo ho zatím nepřežil... Tak z touhle životní fuck you filozofií se dá opravdu dostat do pěkný prdele a já tleskám, protože konečně někdo po sračkách typu Maximální limit nebo Hra na hraně natočil pořádnej gamblerskej film a na všechny ty chytrý kecy co se tu píšou, že hlavnímu hrdinovy je všechno u píči a, že je to nepřirozený se můžu vysrat. Ono to zhruba nějak takhle funguje. Měl jsem totiž možnost zjistit jak pracuje mysl takového patologického hráče. Ne nikoho jsem neléčil jako zdejší pan odborník na všechno, kterej rozlousknul vejce a našel v něm batoh, ale znal jsem týpka co byl takhle schopnej na ruletě projet za večer celou výplatu. Akorát, že jeho příběh neskončil happyendem jako tenhle film, což je tedy zároveň moje jediná zásadnější výtka k tomuhle snímku. Jinak můj oblíbenec Mark opět exceluje a já dávám spokojených 75%(31.1.2015)

Vypráví příběh vysokoškolského profesora literatury Jima Bennetta (Mark Wahlberg), který kromě toho, že byl měl učit, po večerech vysedává v kasinech a zkouší štěstěnu v blackjacku, v ruletě nebo jiných hazardních karetních hrách. Jimy spoléhá jen na své pocity, které mu říkají vsad' na černou - a ono padne červená. Tak znovu, černá a zase červená. Navíc se Jimy zaplete s gangstery, kteří u sebe nenosí lízatka, ale revolvery a dlužná částka pořád narůstá a aby toho nebylo málo, zaplete se do milostného románku s jednou ze svých studenek. Z filmu mám vskutku radost. Herecké výkony (hlavně tedy Marka Wahlberga), byly opravdu velmi dobré, taktéž i celý film obstál. Hazard je svině, na to pozor.(3.3.2016)

Čekal jsem, že film bude věnovat více času v casínu a gamblení a ono film spíš zobrazuje život Marka Wahlberga a jeho self desrukci. Wahlberg se na svou roli hodil, líbil se mi jako vždy, ale filmu chybí šťáva, což mě mrzí. Koukat se na film však dá, nenudí i zaujme. 60%(7.2.2015)

• - V závěrečné scéně si lze všimnout, že James (Mark Wahlberg) běhá několik záběrů v kruhu. Například vícekrát mine reklamní poutač ,,Massage". (TheRIKO)

• - Falošným pracovným označením filmu bol názov Los Altos. (MikaelSVK)

• - Tento film ma rovnakú dĺžku ako jeho predchodca Gambler (1974). (chesterko)