poster

The Gambler

 • USA

  The Gambler

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2014, 111 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Othello
  *****

  Nihilismus jako lék na existencionální krizi není něco, co ze zámořského filmového knížectví vidíte denně. Ten film není o gamblingu, nýbrž o uvědomění neexistence všeho, co člověka definuje, o osvobození z odpovědnosti. Samozřejmě to pak nabourá holka, ale s tim se už nedá nic dělat, navíc Já + Brie Larson = VSL(18.4.2015)

 • JJ.Gibson
  **

  Bylo to trošku jiné, než jsem čekal. Což by až tak nevadilo, ale nedokázal jsem si oblíbit postavu Marka Wahlberga, zkrátka to nešlo. Takovej "sráč" bez pudu sebezáchovy, který absolutně na všechno kašle a přiživuje se na ostatních, nevím nějak mi to nesedlo. Bavili mě lichváři, především John Goodman a konec byl trošku zajímavý, ale viděl jsem již pár filmů s touto tématikou a byly rozhodně lepší než Wahlbergova verze...(10.9.2015)

 • flyboyeda
  ****

  Tenhle film mi z nejakeho duvodu zachranil jeden vecer. Mam slabost pro tyhle existencialni sebedestruktivni pribehy. Imho misty velmi chytry a zaroven vtipny scenar, dobra atmosfera, solidne vyhorelej & arogantni fracek Wahlberg pohybujici se mezi dvema svety a disponujici velmi slusnym intelektem. Pral bych si o neco vice onech kontrastnich / filozofujicich scen z prednasek nebo rozhovoru se studenty. Par mene logickych momentu clovek rad odpusti, zvlast kdyz to sympaticky funguje i jako gangsterka, a to s vtipem. Nema na filmovych portalech prilis dobre hodnoceni, ale zas tam hodnoti spousta idiotu a dost veci je subjektivnich. Mne to sedlo. Trailer se imho nepovedl, doporucuji se ridit spise zapletkou...(8.8.2016)

 • Fr
  ***

  „DNESKA VÁM NEPŘEJE ŠTĚSTÍ.“ … „TO SE MŮŽE ZMĚNIT, KDYŽ MI PŮJČÍTE DALŠÍCH 10000 DOLARŮ…“ /// Je James zasranej gambler, topící se ve sračkách, nebo jen blázen, kterýmu nejde o vítězství? V jeho životě existuje jenom vítězství absolutní. Nebo smrt, která by ho zničila, a von mohl začít žít… Ani krimi, ani thriller… spíš drama o jedný zajímavý osobnosti, která řeší existenční otázky svérázným způsobem. Zajímavý. Spíš myšlenkově. Navíc jsou dobře napsaný vedlejší postavy a překvapivě voceňuju i kreaci Marka Wahlberga. (ne vole, nic proti němu nemám, jen je to jak píšu – hereckou kreaci…) /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Věřím, že se člověk může změnit. (K lepšímu) 2.) Hraju jen tam, kde berou vysoký sázky. 3.) Tvrdím, že v životě jde víc než jen o život! /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ *(4.4.2015)

 • Politik
  **

  Něco málo jsem od toho čekal. Nedostal jsem nic. Wahlberg je výbornej, ale sám ten film nespasí. 40%(8.4.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace