Když je manažer rizikového milionářského investičního fondu James King (Will Ferrell) dopaden za podvod a má jít sedět do San Quentinu, dá mu soudce 30 dnů, aby si mohl dát do pořádku své záležitosti. Zoufalý James se obrátí na Darnella Lewise (Kevin Hart), aby ho připravil na život za mřížemi. Ale navzdory Jamesovu názoru na motorkáře, Darnell je tvrdě pracující živnostník, který nikdy nedostal ani pokutu za špatné parkování, natož aby byl kdy ve vězení. Oba muži společně dělají všechno, aby se z Jamese stal „tvrďák", a během této přípravy zjišťují, jak se v mnoha věcech mýlili - včetně názoru jeden na druhého. (Freeman Ent.)

BardDeLune

Je to Farrell, tak člověk asi ví, že nějaký přehnaně inteligentní humor čekat nemůže. Film mi ale docela utekl a Kevin Hart člověka prostě rozesměje. Nic převratného. 50% Je to spíš 2,5 hvězd. ()

borohub

Tohle je asi 4. film na podobné téma které vidím, spíše mě to nebavilo, vtipy taktéž nic moc.. Normálně bych dal asi hvězdu, ale herecké obsazení tuhle hrůzu docela kompenzovalo. 25% ()

Plastík

Na Ferrella musí mít člověk naladěno. A to já mám vždycky. Buď je to úplná ulítlá pecka. Nebo jenom pecka. Nebo jenom ulítlost. Všechno s ním mě baví. ()

Tominni

Zocelovací kúra mě příliš nenadchla. Samotná dvojice Will Ferrell (připravující se na pobyt ve vězení) a jeho učitel Kevin Hart jsou celkem fajn, občas jsem se zasmál, nicméně závěr nic moc a scénář by prostě potřeboval být napsaný zcela jinak. ()

Blazis34

Střelená americká komedie, která se snaží rozesmát diváka za každou cenu na úkor promyšlenějšího příběhu. Opravdu děj postrádá hlubší smysl, ale pokud se chcete jen odreagovat, tak to tolik nevadí. Můj oblíbený Will Ferrell hraje manažera investičního fondu velice dobře, ale spíše mu "sluší" části, kde ze sebe dělá blbého či podniká netradiční kroky. Etan Cohen zrežíroval film na jedno shlédnutí, který ale může pobavit. Pro mě průměr, nezklamal ani nepřekvapil - 50%. ()

fimler

Téma použité ve více filmech tudíž už ohrané a nudné.I přesto s sebou film přináší nějaký bonusy a novinky.Nevím no pokulhává to mezi 3* a 2*, ale Willa Ferrella mám hrozně rád takže musím dát ty 3*.Jinak na zabavení bych to asi zrovna nedoporučoval! ()

yazik

Chvilkama jsem se i bavil, proto nemůžu dát odpad a ve srovnání s jiným mým "odpadem" by to ani nebylo fér. Nicméně znovu už to vidět nemusím :) ()

sodomex

Na film jsem se těšil a Willa Ferrella mám docela i rád. Asi jsem bohužel od filmu čekal víc, než jsem dostal, a proto nemohu dát lepší hodnocení. ()

silak_xup

V rámci žánru jedna z lepších komedií, kterou zdvihají scény v černošským ghettu a závěrečná bitka na lodi. Na páteční večer když je venku hnusně a ty nechceš jít kalit stačí. ()

lobo87

Priemerne buddy komédia s tradične úchylným Ferrellom a stúpajúcou komediálnou hviezdou Hartom. Miestami príliš uletené, ale miestami k...vsky vtipné. Najviac sa mi páčil Hartov výkon v dvojúlohe černocha a mexikánca. Zábavná jednohubka... 65% ()

mr.twizta

Tezko rict, jestli kombinace techhle dvou komiku mohla nekdy fungovat, tady se kazdopadne nepovedlo skoro nic. Hlavni problem je predevsim v tom, ze Ferrell uz zcela nezvlada utahnout celovecerni format a Hart na druhe strane nema vubec zapotrebi delat ze sebe debila v takhle vycpele sarade. Kevin se do ferrellovskeho absurdistanu typove naprosto nehodi a sam Will se na svoje improvizacni cvika nemuze spolehat donekonecna, kor kdyz uz mu z papule zdaleka nepadaji takove perly. Get Hard je spatne napsany i natoceny film a samotna jeho existence ve snaze resuscitovat Ferrellovu karieru paradoxne spise chcije na jeji doutnajici ostatky. Samozrejme, pri takove kadenci pokusu o humor se tu a tam nejaky forek chyti, ale z formatoveho hlediska se tahle spoluprace zcela miji ucinkem. Ferrell by se mel vratit do SNL, venovat se Funny Or Die (zkratka soustredit se na kratsi metraz pro sve fanousky), zatimco Hart at se radsi paruje se soucasnejsimi komiky (viz Wedding Ringer s Joshem Gadem). KDO BY SE NA TO NEMEL DIVAT? Priznivci kvalitniho humoru, fanousci Anchormana, rasisti a ja. ()

Shakespearovská rivalita po ferrellovsku

Shakespearovská rivalita po ferrellovsku

02.12.2014

Will Ferrell se naposledy objevil ve dvojce Zprávaře a příště ho uvidíme v komedii Get Hard, kde si zahraje milionáře, který se svědomitě chystá na pobyt v base. Na cestě pak má i ztřeštěné… (více)