Uprchl vězeň... 38,000 stop nad zemí! Šerif Pete Nessip doprovází, věhlasného počítačového podvodníka, který má ve federálním vězení nastoupit výkon trestu. Během letu na pravidelné lince z Los Angeles ovšem dojde k únosu a vězeň záhadně zmizí. Dokázat to nadřízeným je pro Petea tvrdý oříšek, zvlášť, když sám dlouho nechápe, jak k únosu došlo. Wesley Snipes jako Nessip podniká odvážné seskoky, aby odhalil ve světě parašutismu nebezpečné teroristy. (oficiální text distributora)

Imyourmather

Ale lidi, co je to za hodnocení? Vždyť tohle je super filmek, přemýšlel jsem a nakonec nepřišel na nic, co bych mu vytknul. Fajné seskoky, akce sice moc nebylo, ale zato byla dobrá, výborná muzika, pohodový Snipes a hlavně pořádný záporák. Celé to jede v slušném tempu, tak co víc chtít? ()

marvin1

z filmů, kombinujících sportovní prostředí s kriminální zápletkou asi to nejlepší. poutavě natočený, energické prostředí, super casting a evidentně to dobře šlo i bez Willisů, Stalonů nebo Travoltů. Má to příběh, má to dynamiku, napětí i dobře postavenou hudbu. Bavíme se o roku 1994, kdy se u nás tvořila Jízda nebo Akumulátor 1...navíc, jako bonus, takovou prdelku jako Yancy Butler taky hned tak nějaký nepřinese. Až na tu hodně špatně udělanou scénu pádu a skoku z budovy - od Badhama standartní kvalita ()