Prušinovský jede - a Hádkové taky. Netušim, nakolik měli být oba bráchové vykreslení jako karikatury absolutních tragédů, nicméně čorkosmažka je tu ztvárněná natolik trefně, až jsem se slzou v oku zavzpomínal na několik podobných pitomců, kteří se pokoušeli "pracovat" v naší firmě. Všichni obsazení prokázali výbornou situační dikci, scénář zase příkladnou konzistenci. Celek je parádně nahořklá dramedie, která ale právě o Prušinovský element vyčnívá nad konkurencí.(14.12.2015)

Smutnej déšť a město v kouři, ticho prázdnej chrám, noční můry pijou silnej čaj.. Čistý film o špíně, v němž Hádci syčí o sto šest, obzvláště ten menší je přesvědčivě odpudivý až do momentu „Seznamte se, Joe Kobra“. Prušinovký svým kaučukovým sociálním realismem ukázal, kudy vede cesta..(9.12.2015)

Na místní poměry dobrý, na Prušinu slabší. Je to v pohodě zahraný, v dobrých momentech odlehčený, akorát mi to bylo nějak dlouhý, přišlo mi, že se tam fůra věcí hrozně rozkecává a jede se tam moc linií, které příběh neposouvají... A ten konec mi prostě neseděl, takovej trochu bezradnej.... Ale mohlo v tomhle hodnocení hrát roli, že jsem měl upito a už od půlky se mi strašně chtělo čůrat.(21.2.2015)

• - Ve filmu jsou použity ukázky televizích pořaů AZ-kvíz (od r. 1997) a Zdivočelá země (od r. 1997). (M.B)

• - Původně se děj filmu odehrával v Bludově na Šumpersku, ale Jan Prušinovský jej přemístil do Středočeského kraje. Podle režiséra se jedná o nejzdevastovanější část republiky, místo plné skladišť, překladišť, autobazarů, vylidněných vesnic a chudých měst bojujících s hernami, zastavárnami a pervitinem. (Šéfik)

• - Skuteční bratři Matěj a Kryštof Hádkovi poprvé ztvárnili bratry také před kamerou. (MTHRFCKR)