• -bad-mad-wolf-
  ****

  Prušinovský jede - a Hádkové taky. Netušim, nakolik měli být oba bráchové vykreslení jako karikatury absolutních tragédů, nicméně čorkosmažka je tu ztvárněná natolik trefně, až jsem se slzou v oku zavzpomínal na několik podobných pitomců, kteří se pokoušeli "pracovat" v naší firmě. Všichni obsazení prokázali výbornou situační dikci, scénář zase příkladnou konzistenci. Celek je parádně nahořklá dramedie, která ale právě o Prušinovský element vyčnívá nad konkurencí.(14.12.2015)

 • Gilmour93
  ****

  Smutnej déšť a město v kouři, ticho prázdnej chrám, noční můry pijou silnej čaj.. Čistý film o špíně, v němž Hádci syčí o sto šest, obzvláště ten menší je přesvědčivě odpudivý až do momentu „Seznamte se, Joe Kobra“. Prušinovký svým kaučukovým sociálním realismem ukázal, kudy vede cesta..(9.12.2015)

 • Ivoshek
  ***

  Na místní poměry dobrý, na Prušinu slabší. Je to v pohodě zahraný, v dobrých momentech odlehčený, akorát mi to bylo nějak dlouhý, přišlo mi, že se tam fůra věcí hrozně rozkecává a jede se tam moc linií, které příběh neposouvají... A ten konec mi prostě neseděl, takovej trochu bezradnej.... Ale mohlo v tomhle hodnocení hrát roli, že jsem měl upito a už od půlky se mi strašně chtělo čůrat.(21.2.2015)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Ve filmu jsou použity ukázky televizích pořaů AZ-kvíz (od r. 1997) a Zdivočelá země (od r. 1997). (M.B)

 • - Původně se děj filmu odehrával v Bludově na Šumpersku, ale Jan Prušinovský jej přemístil do Středočeského kraje. Podle režiséra se jedná o nejzdevastovanější část republiky, místo plné skladišť, překladišť, autobazarů, vylidněných vesnic a chudých měst bojujících s hernami, zastavárnami a pervitinem. (Šéfik)

 • - Skuteční bratři Matěj a Kryštof Hádkovi poprvé ztvárnili bratry také před kamerou. (MTHRFCKR)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace