Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hunt
  ****

  90%(12.3.2016)

 • CheGuevara
  ****

  Ono to mělo téma, katarzi a i dramaturga!? Hustý, brácha! Jen za tu hudební dramaturgií a "nemame čas na pěkný záběry" bych spíš však brečel. Ale co už, k dokonalosti chybělo tentokrát jen maličko. Jinak ten Průša měl fakt plán a vyšlo mu to náramně. Šak víš jak, brácha!(26.2.2015)

 • PinokKio
  *****

  Otevřít si krámek s hadrama na nejblbějším místě v Kladně, tak to fakt musí mít člověk pořádný koule. Prušinovský a oba Hádkové je zjevně maj, takže to obrátili ve zlatej důl. Ten filmovej, samozřejmě, protože už tu hodně dlouho nebyl takhle povedenej českej film, ještě k tomu ze současnosti. A navíc mi to pokoukání ještě vylepšili pohledem (z onoho krámku) na panelák, kde jsem vyrůstal ..(18.11.2015)

 • -bad-mad-wolf-
  ****

  Prušinovský jede - a Hádkové taky. Netušim, nakolik měli být oba bráchové vykreslení jako karikatury absolutních tragédů, nicméně čorkosmažka je tu ztvárněná natolik trefně, až jsem se slzou v oku zavzpomínal na několik podobných pitomců, kteří se pokoušeli "pracovat" v naší firmě. Všichni obsazení prokázali výbornou situační dikci, scénář zase příkladnou konzistenci. Celek je parádně nahořklá dramedie, která ale právě o Prušinovský element vyčnívá nad konkurencí.(14.12.2015)

 • Fr
  ****

  „MÁM PLÁN…“ /// Českej film o zvláštní cestě ke štěstí, kterej zanechá stopu na duši. Neuvěřitelní Hadi a nepříjemnej příběh o lidech, kterejm moc nerozumím, ale vím, že jsou tady všude. Naprosto normální dialogy jsou vypouštěny z úst přirozeně, což není jen zásluha Prušinovskýho, ale určitě taky scénáře. Hodně mi to připomnělo severský sociální dramata (to má bejt kompliment!). /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Chystám se hlasovat v Českým lvovi. 2.) Mám pytlík plnej modrejch pilulek. (P.S.: Jestli už máš plnej jenom pytlík – tak je pozdě!) /// PŘÍBĚH ***** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ **(27.10.2015)

 • - Skuteční bratři Matěj a Kryštof Hádkovi poprvé ztvárnili bratry také před kamerou. (MTHRFCKR)

 • - Ztopořený kobří penis byla ve skutečnosti ponožka s molitanem. (milaneg)

 • - Kobry a užovky dostaly už ve scenáristické soutěži podporu nadace, kterou založily firmy RWE a Barrandov, navíc obdržely od RWE i příspěvek na výrobu. (hippyman)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace