Bývalý polda si některé věci ze své minulosti rozhodně nechce připomínat. Ale připomenou mu je jiní... Pracuje jako soukromý detektiv, spí se svojí sekretářkou, sleduje lidi za peníze. Až do chvíle, než se mu do života připlete svůdná Raluca a otočí mu ho o 180 stupňů. Je to náhoda, osud, nebo na něj někdo nastražil past? Začnou se totiž dít věci, které by ho ani ve snu nenapadly. Jde v nich o sex, o vraždu, o velké odhalení, drsné připomenutí té proklaté minulosti... (A-Company CZ)

DJ Kritik

Na naše pomery vcelku dobrý tv film. Má to akú takú atmosféru a aj nejaké tie zvraty. Ešte trochu zapracovať na podaní deja a je to dobré. ()

Pitryx

Vcelku je to koukatelné, akorát hodně domotané. Ale orientovat se v tom dá. O překvapení není nouze, takže tomu dávám možnost kouknout ještě někdy znovu a popřípadě hodnocení navýšit. Zatím jen takto. ()

DonBraso

Kámen nůžky papír až jsem z toho debil :) Takže jedno božolé v českém podání,kde se hodí náčrt perem a ne určitě od Honzy Dolanských a jde se na věc.Film - Noir a Erotický je žánr jak kdyby Vetřelec byla veselohra.Film je tuctová krimi s lehkou příměskou z thrilleru a to sakra jen na oko,protože napětí vyprchá od první minuty,kdy si to prsa jednou rozmyslí v baru a zamíří za detektivem,který to má na salámu.Trochu USA styl,alá romantika v každým druhým filmu,inu seznámení na potkání.Menší krimi vložka samozřejmě byla,nějaký i to trochu rozuzleníčko bylo to abych nekřivdil.Dalo se na to i v klidu dívat,protože stopáž je jen takový delší pilot seriálu a na Páchlovic body skin se prostě i dobře dívalo,ale jinak docela utopie.Hudba tak trochu jeden klavír,dvakrát do toho ťukec,pak bago a výsledek žádnej,který atmosféru určitě nezvedne vysoko.Dolanský jestli hrál,tak hrál,ale v podstatě jako každej druhej.Určitě nějaký nástřel by tam byl,trochu se na to šlo jinak,ne tak velkolepě,ale ani erotický fanda tady zrovna údem neprotrhne betony z brankářské výstroje.Nevim proč,ale vyšetřování tak trochu jako Kamarád do deště :) Bohužel,je to podprůměr,kde přehrávání herců bylo do oka bijící,tak snad jedině ten badminton ten zahřál. ()

silak_xup

Příběh o věčně nadrženém bývalém policistovi, nyní soukromém očku, co už mu nestačí klátit ženu jeho kamaráda, která s ním pracuje v kanclu. Jednoho dne ,,náhodou´´ narazí v baru na Ralucu, uznávám, hodně dobrou kost, no a od té doby ho řídí jeho kvéro narozdíl od jeho mozku. V jeho věku už by měl mít přece trochu rozum, ne? Mezi tím vším pořád po něčem pátrá, všechno se to pěkně zamotává a vymotá se to do upřímně pro mě příjemně nečekaného závěru. Film, který stojí za to vidět, ale kde jde kvalitní příběh stranou na úkor neustálé soulože, která je ze začátku příjemným osvěžením příběhu, ale pak už mě to nudilo... prostě už sem starej a nudí mě na sex (v téhle formě) koukat, radši ho provozuju. Mělo to být spíš rovnou ostřejší porno než krimi a asi by mě to bavilo víc. Ne, kecám, jsem panic a u filmu jsem 24x dosáhl vrcholu. ()

a0001

Nudný, priehľadný, naivný, neerotický brak. S občasným posunutím vpred som to dopozeral takže hviezdu si zaslúži. ()

tsatsiki

Takové dilema, jak hodnotit tento film jsem snad nikdy neměl. Tento film je rozhodně nadprůměrný počin české kinematografie. Celý příběh byl zajímavý, dá se říct, že se celý film něco dělo a mělo to i zajímavé rozuzlení. Po stránce technické, kamera, zvuk, hudba bez problému. Po stránce herecké to táhl Dolanský,ten tomu dával šťávu, ale ostatní herci byly taky v pohodě. Jen více prostoru mohl dostat Majer a Syslová. Takže v podstatě film, kde nebylo nic špatně, ale celý film byl na takové nudnější vlně. Takže i přesto, že Vás film baví, poci'tujete trošku nudu. Ta se tak od 50.minuty, ale vytrácí a konec je překvapivý.Podle fdb film měl původně stát 8 milionů,nevím kolik stál ve skutečnosti, ale pokud byl film financován z televize a fondu kinematografie, tak jsem rád, že se jim podařilo i něco vydělat. Za tento počin si to rozhodně zaslouží, když kvalitu filmu nedocenili diváci v kinech, že na něj nepřišli v masovém měřítku, ale jen v řádu desetitisíců, tak si myslím, že jej časem ocení v televizi a jednou se tento počin stane kultovním. ()

chrustie

Na ceske pomery slusne zpracovane. Detektiv Filip je ale strasny debil a Dolansky, ktery dorazil nejspis primo z koncentraku, se taky kdovijak nepredvedl. ()

Mapl

Mě film zaujal. Dolanský a Novotný hrají dobře a zápletka je dosti neobvyklá zejména díky napínavému a překvapivému konci filmu. Takže za mě 80 % a čtyři hvězdy. :-) ()

kokofek

Hodně jsem jsem se těšila na český erotický thriller,ale přišlo velké zklamání.Erotické scény nejsou jiskřivé ani vzrušující. Celý film je utahaný a přes svou krátkou stopáž je zdlouhavý.Zápletka je zajímavá, ale to je asi tak všechno.No snad příště. ()

fafejt001

Nádherná Malvína tomu dala .... jiskru . Sen mnoha mužů . Dolanský nezklamal a Majer dobrý štěk . Na naše poměry celkem slušné . Prachy jsou až na prvním místě . Ženy zamotávají chlapům hlavy od starého Řecka . Pozor na ně kluci . Jenom ta Frejová , asi , nikomu hlavu nezamotá , nějak nevypadá jako žena . Leč každý jsme nějaký . Takže tři a půl * . SOLID . ()

rigby

Hezky se na to dívá, má to svou atmosféru. Ale příběh je velmi slabý a zmatený. I se závěrečnými titulky není jednoduché složit dohromady jeho kostru a odnést si z ní něco smysluplného. Oba hlavní představitelé jsou sympatičtí, ale nahé scény nejsou všechno. Zbytek někde uváznul a už se nenašel. Je to škoda, jinak v tom cítím velký potenciál. Jen je prostě roztroušen do zbytečných drobností a na celek se už nedostalo. ()

Saxos

Jako televizní inscenace v neděli ve 20 by udělalo poměrně radost. Krátké, svižné, vyprsená Malvína, k tomu jednoduchý a předvídatelný příběh. Do kina určitě ne. Na DVD tak maximálně jako přílohu do časopisu. ()

zigy

Dolanský je ve filmu takový proutník, že myslím, že Vlasáková má důvod k zamyšlení....:) jistá scéna vestoje podle mě fingována nebyla....Pachlová je novým objevem českého filmu, takže až skončí Kerekes jako hlavní sexbomba, víme, kam sáhnout.....příběh jako takový nic moc, ale zkouknout se to dalo, hlavní je atmosféra lehce erotické detektivky a ta je docela dobrá. ()

Kozlowski8

Soukromý detektiv se zaplétá do nebezpečných souvislostí, týkajících se jeho nového případu. Navíc jej pronásleduje dávná událost z doby, kdy byl policistou a do toho všeho mu do života vstoupí krásná dívka Raluca...Film na mne od začátku působil neurovnaně, rozháraně, chaoticky, mnoho záběrů mi připadalo zbytečných. Postupně, jak jsou odkrývány karty a střípky do sebe postupně zapadají, začalo mne to docela bavit. Jana Dolanského mám rád a je pro mne zárukou určité herecké úrovně, ale nevěděl jsem, co čekat od Malvíny Pachlové. Ani ona mne ale rozhodně nezklamala, a to teď nemám na mysli její tělo a kozy. Když to celé shrnu - viděl jsem docela fajn film. 65%. ()

foils

Další z domácích pokusů o napínavou žánrovku zaujme v první řadě velmi pěknou kamerou, celkem povedenou noir atmosférou a slušným castingem (Malvína Pachlová by potřebovala trochu zapracovat na mluveném projevu, na druhou stranu kvůli němu do filmu obsazena nejspíš nebyla a v roli poloviční Rumunky se nad tím dá přimhouřit oko). Tím bohužel výčet jednoznačných plusů končí. Scénář není vyložená tragédie, spíš takový ten průměr béčkových filmů, co můžete spatřit na komerčních televizích po desáté večer. Kdyby se režisérovi podařilo jeho dílko dostatečně realizačně ozvláštnit, mohla vzniknout na naše poměry solidní detektivka. Raluce nechybí povedené scény (nejvíc asi utkví v paměti příchod titulní postavy), její filmový styl však není dostatečně podmanivý, aby člověk byl ochoten přehlédnout, že sleduje přehlídku žánrových klišé. Příliš nedojde ani na slibovanou erotiku, jež je v podstatě omezena obsahem zdejší galerie. Povětšinou akustický hudební doprovod dost irituje a k progresivnímu vizuálu se moc nehodí. ()

Noir Film Festival 2015 startuje již 20. 8.!

Noir Film Festival 2015 startuje již 20. 8.!

11.08.2015